31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 5000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
538 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem
85 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia
134 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak
17 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark
473 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA
409 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć
615 Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz
577 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
578 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS
104 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć
229 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD
259 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES
280 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa
44 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock
261 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES
541 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód
479 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
542 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis
342 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH
171 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć
543 Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza
581 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
206 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin
544 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo
545 Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć
584 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
225 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM
585 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team
606 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team
534 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć
337 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice
136 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją
316 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć
48 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
535 Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz
484 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
202 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń
20 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
428 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
604 Rychter Karol 1976-06-20 THE RYCHTERS
487 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo
547 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno
590 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
228 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
602 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol
129 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA
61 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin
279 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa
220 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega
71 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa
491 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz
43 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
33 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem
210 Wilamowski Jacek 1968-11-21 Team Kopeć
140 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
293 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
18 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo
353 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica
169 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno
101 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn
502 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
251 Nowak Jerzy 1964-12-07 Bartoszycka Grupa Biegowa
253 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES
47 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
498 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
415 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo
504 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
348 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
356 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew
131 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn
90 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega
224 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
391 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna
99 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
367 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny
564 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
67 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter
509 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
388 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni
143 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra
401 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
241 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony
72 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza
49 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
305 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
338 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
264 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
389 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
397 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód
314 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl
633 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn

Lista startowa - 5000m - M

[M35] - 5000m - (18)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
538 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem      
85 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia      
134 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak      
17 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark      
473 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA      
409 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć      
615 Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz      
577 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice      
578 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS      
104 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć      
229 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD      
259 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES      
280 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa      
44 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock      
261 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES      
541 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód      
479 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 5000m - M

[M40] - 5000m - (20)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
542 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis      
342 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH      
171 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć      
543 Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza      
581 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć      
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
206 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin      
544 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo      
545 Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć      
584 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
225 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM      
585 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team      
606 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team      
534 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć      
337 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
136 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją      
316 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć      
48 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin      
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik      
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 5000m - M

[M45] - 5000m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
535 Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz      
484 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
202 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń      
20 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo      
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
428 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
604 Rychter Karol 1976-06-20 THE RYCHTERS      
487 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo      
547 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno      
590 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
228 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
                  
                  

[M50] - 5000m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
602 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol      
129 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA      
61 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin      
279 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa      
220 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega      
71 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa      
491 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz      
43 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
33 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem      
210 Wilamowski Jacek 1968-11-21 Team Kopeć      
140 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
293 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce      
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 5000m - M

[M55] - 5000m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
18 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo      
353 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica      
169 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno      
101 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn      
502 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
251 Nowak Jerzy 1964-12-07 Bartoszycka Grupa Biegowa      
253 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES      
47 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew      
                  
                  

[M60] - 5000m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
498 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
415 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo      
504 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
348 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
356 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew      
131 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
90 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega      
224 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
                  
                  

[M65] - 5000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
391 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna      
99 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
367 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny      
564 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
67 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter      
509 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 5000m - M

[M70] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
388 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni      
143 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra      
401 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław      
                  
                  

[M75] - 5000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
241 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony      
72 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza      
49 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
305 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
338 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
264 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

[M80] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
389 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew      
                  
                  

[pk] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
397 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód      
314 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl      
633 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web