30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 5000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
169 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko
405 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
280 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa
31 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź
227 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
256 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits
461 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć
168 Kubejko Bogumił 1981-05-02 Lubelskibiegaczteam.pl
84 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD
21 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
184 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola
16 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk
449 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek
343 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA
41 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
267 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH
89 Car Jacek 1976-06-16 Night Hawks
167 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna
404 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM
34 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź
450 Mazurek Paweł 1980-04-11 NKS Zryw
131 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce
269 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
403 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team
231 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice
130 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik
27 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
448 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica
281 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
498 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
81 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972
163 Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki
495 Klaś Łukasz 1975-03-11 Nudne Piątki
133 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team
52 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo
500 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice
38 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz
452 Woźniak Marek 1972-10-26 umcs biega
224 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
401 Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony
390 Kowalczyk Grzegorz 1969-01-29 Kurów
73 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training
399 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko
86 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
112 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica
93 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
476 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
205 Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz
274 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
80 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin
241 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów
517 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy
190 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno
360 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
59 Marciniak Krzysztof 1958-05-05 Wałbrzych
139 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła
160 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin
48 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn
159 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
45 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters
157 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B
366 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
469 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
379 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
257 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
367 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
244 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw
467 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski
499 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
33 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
106 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
299 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
116 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
284 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód
204 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów
171 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio

Lista startowa - 5000m - M

[M35] - 5000m - (15)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
169 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko      
405 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
280 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa      
31 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź      
227 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
256 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits      
461 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć      
168 Kubejko Bogumił 1981-05-02 Lubelskibiegaczteam.pl      
84 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD      
21 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
184 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola      
16 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk      
449 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek      
343 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA      
41 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna      
                  
                  

[M40] - 5000m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
267 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH      
89 Car Jacek 1976-06-16 Night Hawks      
167 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna      
404 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM      
34 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź      
450 Mazurek Paweł 1980-04-11 NKS Zryw      
131 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce      
269 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
403 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team      
231 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
130 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik      
27 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 5000m - M

[M45] - 5000m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
448 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica      
281 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
498 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
81 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972      
163 Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki      
495 Klaś Łukasz 1975-03-11 Nudne Piątki      
133 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team      
52 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo      
500 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice      
38 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz      
452 Woźniak Marek 1972-10-26 umcs biega      
224 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
                  
                  

[M50] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
401 Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony      
390 Kowalczyk Grzegorz 1969-01-29 Kurów      
73 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training      
399 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko      
86 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
112 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica      
93 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
                  
                  

[M55] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
476 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
205 Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz      
274 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 5000m - M

[M60] - 5000m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
80 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
241 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
517 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy      
190 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno      
360 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
59 Marciniak Krzysztof 1958-05-05 Wałbrzych      
139 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła      
160 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin      
48 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
159 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa      
                  
                  

[M65] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
45 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters      
157 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B      
366 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
469 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
379 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
257 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica      
                  
                  

[M70] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
367 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
244 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw      
467 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski      
499 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
33 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 5000m - M

[M75] - 5000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
106 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
299 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

[M80] - 5000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
116 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew      
                  
                  

[pk] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
284 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód      
204 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów      
171 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web