30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 10000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
405 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
227 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
256 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits
443 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team
21 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
343 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA
41 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
267 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH
501 Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola
269 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
403 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team
231 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice
27 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
448 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica
402 Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin
81 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972
163 Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki
133 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team
232 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn
518 Lipiec Tomasz 1971-05-01 Warszawa
38 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz
350 Zdonek Jarosław 1974-01-09 Bałtów
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
401 Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony
513 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok
161 Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE
73 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training
399 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko
86 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
519 Terentowicz Stanisłąw 2066-03-22 Lublin
397 Urbański Zbigniew 1966-05-04 Zmitek Team Nowa Dęba
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
297 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica
274 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
80 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin
241 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów
195 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz
160 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin
140 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty
48 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn
159 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters
157 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B
469 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
499 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
33 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
107 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin
106 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
299 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
116 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
284 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód
204 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów

Lista startowa - 10000m - M

[M35] - 10000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
405 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
227 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
256 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits      
443 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team      
21 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
343 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA      
41 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna      
                  
                  

[M40] - 10000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
267 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH      
501 Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola      
269 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
403 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team      
231 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
27 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

[M45] - 10000m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
448 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica      
402 Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin      
81 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972      
163 Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki      
133 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team      
232 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn      
518 Lipiec Tomasz 1971-05-01 Warszawa      
38 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz      
350 Zdonek Jarosław 1974-01-09 Bałtów      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 10000m - M

[M50] - 10000m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
401 Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony      
513 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok      
161 Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE      
73 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training      
399 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko      
86 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
519 Terentowicz Stanisłąw 2066-03-22 Lublin      
397 Urbański Zbigniew 1966-05-04 Zmitek Team Nowa Dęba      
                  
                  

[M55] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
297 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica      
274 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
                  
                  

[M60] - 10000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
80 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
241 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
195 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz      
160 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin      
140 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty      
48 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
159 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 10000m - M

[M65] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters      
157 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B      
469 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
                  
                  

[M70] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
499 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
33 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin      
                  
                  

[M75] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
107 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin      
106 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
299 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  

[M80] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
116 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew      
                  
                  

[pk] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
284 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód      
204 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web