31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 10000m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk
465 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice
189 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
631 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
73 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak
520 Kaczmarek Agata 1981-04-30 Fehlau Run Team
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
36 Makowska Danuta 1977-07-21 ABiC Jabłonowo Pomorskie
41 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA
435 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
180 Ambroziak Sylwia 1975-06-02 SebaTeam Łowicz
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
526 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba
438 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA
453 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
78 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
185 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW
123 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki
 

[K75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
124 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów

Lista startowa - 10000m - K

[K35] - 10000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk      
465 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice      
189 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC      
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
631 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska      
                  
                  

[K40] - 10000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
73 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak      
520 Kaczmarek Agata 1981-04-30 Fehlau Run Team      
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
36 Makowska Danuta 1977-07-21 ABiC Jabłonowo Pomorskie      
41 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA      
435 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn      
                  
                  

[K45] - 10000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
180 Ambroziak Sylwia 1975-06-02 SebaTeam Łowicz      
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
526 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba      
438 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA      
453 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

[K50] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
78 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 10000m - K

[K55] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
185 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW      
123 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki      
                  
                  

[K75] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
124 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web