31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 3000m pprz. - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
288 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa
578 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS
104 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć
268 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
580 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
584 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
588 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
613 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3
589 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
563 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
284 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
493 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
314 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl

Lista startowa - 3000m pprz. - M

[M35] - 3000m pprz. - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
288 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa      
578 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor      
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS      
104 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć      
268 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
580 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners      
                  
                  

[M40] - 3000m pprz. - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
584 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
                  
                  

[M45] - 3000m pprz. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
588 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino      
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
613 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3      
589 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków      
                  
                  

[M50] - 3000m pprz. - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
563 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 3000m pprz. - M

[M55] - 3000m pprz. - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
284 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik      
493 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
                  
                  

[pk] - 3000m pprz. - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
314 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web