30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 60m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
57 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
61 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
292 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev
91 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
294 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek
295 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica
296 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
298 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork
299 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica
150 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
105 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
214 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
305 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
249 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław
250 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
309 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
311 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
76 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
177 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
136 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice

Lista startowa - 60m - K

[K30] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
57 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
61 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków      
                  
                  

[K35] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
292 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev      
91 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.      
                  
                  

[K40] - 60m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
294 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek      
295 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica      
296 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY      
298 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork      
299 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica      
150 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów      
                  
                  

[K45] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
105 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
214 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 60m - K

[K50] - 60m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
305 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY      
                  
                  

[K55] - 60m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
249 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław      
250 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
309 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn      
                  
                  

[K60] - 60m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
311 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik      
                  
                  

[K65] - 60m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
76 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka      
177 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko      
                  
                  

[K80] - 60m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
136 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web