30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 60m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
574 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk
313 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów
86 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków
190 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa
578 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik
187 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk
74 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń
448 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
43 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
252 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów
69 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków
207 Rogiński Michał 1986-01-03 Ks Zawierucha Warszawa
486 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
314 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce
88 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin
109 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa
16 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
160 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
222 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com
460 Dimitrios Apostolidis 1978-02-11 Sevas Naoussas
110 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
147 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
366 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
199 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY
230 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz
198 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
197 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
494 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno
403 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
602 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
499 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek
306 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY
54 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa
26 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
503 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
255 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
505 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec
611 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla
189 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
399 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
458 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas
370 Wisłowski Robertt 1974-01-08 Wrocław
378 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
174 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze
120 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk
275 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin
379 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
377 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM
341 Trzop Grzegorz 1968-03-01 bez klubu
65 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
328 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
258 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
64 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
260 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław
282 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
330 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
518 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
397 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka
417 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
236 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL
525 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
421 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań
526 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
89 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice
368 Sadkowski Kazimierz 1960-03-19 KKB Starogard Gdański
157 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
272 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
336 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
265 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
146 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
12 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
535 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot
345 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów
450 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
443 Gąsior Wiesław 1950-11-30 CSiRSusz, Rozbiegany Susz
94 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
118 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza
39 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
540 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec
138 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
178 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko
276 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
284 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
153 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
171 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów
356 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony
337 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia
216 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
188 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
408 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
536 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz
114 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń
380 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
204 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
58 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk
392 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
646 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com
649 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika
390 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa

Lista startowa - 60m - M

[M35] - 60m - (19)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
574 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk      
313 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów      
86 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków      
190 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa      
578 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik      
187 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk      
74 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń      
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń      
448 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
43 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
252 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów      
69 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków      
207 Rogiński Michał 1986-01-03 Ks Zawierucha Warszawa      
486 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
314 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce      
88 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin      
109 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa      
16 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
160 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 60m - M

[M40] - 60m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
222 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com      
460 Dimitrios Apostolidis 1978-02-11 Sevas Naoussas      
110 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński      
147 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
366 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
199 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY      
230 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz      
198 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
197 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
494 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno      
403 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
602 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team      
                  
                  

[M45] - 60m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
499 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek      
306 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY      
54 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa      
26 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
503 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg      
255 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
505 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec      
611 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla      
189 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
399 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków      
458 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas      
370 Wisłowski Robertt 1974-01-08 Wrocław      
378 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 60m - M

[M50] - 60m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
174 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze      
120 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk      
275 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin      
379 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
377 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM      
341 Trzop Grzegorz 1968-03-01 bez klubu      
65 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
328 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
258 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów      
                  
                  

[M55] - 60m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
64 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
260 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław      
282 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
330 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
518 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
397 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka      
417 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj      
                  
                  

[M60] - 60m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
236 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL      
525 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
421 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań      
526 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
89 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice      
368 Sadkowski Kazimierz 1960-03-19 KKB Starogard Gdański      
157 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 60m - M

[M65] - 60m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
272 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
336 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice      
265 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn      
146 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
12 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.      
535 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot      
345 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów      
450 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie      
                  
                  

[M70] - 60m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
443 Gąsior Wiesław 1950-11-30 CSiRSusz, Rozbiegany Susz      
94 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
118 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza      
39 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań      
540 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec      
138 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
178 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko      
276 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
284 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica      
                  
                  

[M75] - 60m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
153 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
171 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów      
356 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony      
337 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia      
216 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń      
188 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
408 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 60m - M

[M80] - 60m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
536 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz      
114 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń      
380 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń      
                  
                  

[M85] - 60m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
204 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń      
                  
                  

[pk] - 60m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
58 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk      
392 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
646 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com      
649 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika      
390 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web