31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 5000m chód - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
577 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
268 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
580 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
342 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
122 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica
613 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
431 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn
284 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
493 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
503 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź
178 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice
226 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda
170 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
616 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz
507 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
221 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
120 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom

Lista startowa - 5000m chód - M

[M35] - 5000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
577 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice      
268 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
580 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners      
                  
                  

[M40] - 5000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
342 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH      
                  
                  

[M45] - 5000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
122 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica      
613 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3      
                  
                  

[M55] - 5000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
431 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn      
284 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik      
493 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 5000m chód - M

[M60] - 5000m chód - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
503 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź      
178 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice      
226 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo      
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda      
170 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń      
                  
                  

[M65] - 5000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
616 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz      
507 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice      
                  
                  

[M70] - 5000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
221 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
120 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web