31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - skok w dal - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń
396 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie
57 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice
83 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin
125 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
325 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
405 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa
442 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
341 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew
66 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
239 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
591 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
290 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają
560 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
244 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
621 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK
592 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
500 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
236 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
551 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska
568 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
470 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
70 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
284 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
497 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
374 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
319 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin
299 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice
267 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg
163 Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
558 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
303 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
55 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
141 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
88 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów
157 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
183 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
398 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
379 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń
390 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
395 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa

Lista startowa - skok w dal - M

[M35] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń                
396 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie                
57 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice                
83 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin                
125 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
325 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny                
                        
                        

[M40] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
405 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa                
442 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów                
341 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok w dal - M

[M45] - skok w dal - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                
66 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg                
239 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź                
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH                
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
591 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok w dal - M

[M50] - skok w dal - (11)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
290 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają                
560 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK                
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
244 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz                
621 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK                
592 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                
500 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                
236 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
551 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska                
568 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                
470 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin                
                        
                        

[M55] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
70 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa                
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
284 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik                
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com                
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok w dal - M

[M60] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
497 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa                
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                
374 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa                
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem                
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
                        
                        

[M65] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn                
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
319 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin                
299 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice                
267 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg                
163 Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok w dal - M

[M70] - skok w dal - (9)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
558 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis                
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK                
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard                
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                
303 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                
55 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.                
141 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                
88 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica                
                        
                        

[M75] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard                
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów                
157 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                
183 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice                
398 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy                
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok w dal - M

[M80] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                
379 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń                
390 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        

[pk] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
395 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web