30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - skok w dal - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
393 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl
542 Binkiewicz Katarzyna 1981-11-24 Mysiadło
544 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu
91 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.
654 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
558 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka
469 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek
434 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa
644 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty
432 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice
361 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
304 Bogucka Bożena 1970-11-25 -
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
291 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
311 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
76 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
386 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn

Lista startowa - skok w dal - K

[K35] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
393 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl                
542 Binkiewicz Katarzyna 1981-11-24 Mysiadło                
544 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu                
91 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.                
654 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa                
                        
                        

[K45] - skok w dal - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
558 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka                
469 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek                
434 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa                
644 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty                
432 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice                
361 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin                
                        
                        

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- skok w dal - K

[K50] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
304 Bogucka Bożena 1970-11-25 -                
                        
                        

[K55] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
291 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro                
                        
                        

[K60] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
311 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik                
                        
                        

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- skok w dal - K

[K65] - skok w dal - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
76 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka                
386 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web