31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - skok wzwyż - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
539 Schulz Łukasz 1984-05-11 Schulo Team Działdowo
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
481 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów
587 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin
482 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew
239 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
591 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
617 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik
563 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
592 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
500 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
568 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
387 Ciesielski Wojciech 1966-04-23 Luboń
424 Dąda Jacek 1962-03-07 xxx
130 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem
240 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
156 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn
267 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg
403 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
303 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
55 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
141 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
307 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów
157 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
312 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
355 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
379 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń
301 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
416 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
390 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna
423 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
395 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa

Lista startowa - skok wzwyż - M

[M35] - skok wzwyż - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
539 Schulz Łukasz 1984-05-11 Schulo Team Działdowo                        
                                
                                

[M40] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
481 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów                        
587 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin                        
482 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel                        
                                
                                

[M45] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                        
239 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                        
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH                        
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                        
591 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM                        
                                
                                

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok wzwyż - M

[M50] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
617 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik                        
563 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała                        
592 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                        
500 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                        
568 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                        
                                
                                

[M55] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
387 Ciesielski Wojciech 1966-04-23 Luboń                        
424 Dąda Jacek 1962-03-07 xxx                        
130 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo                        
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica                        
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                        
                                
                                

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok wzwyż - M

[M60] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                        
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem                        
240 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin                        
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                        
156 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk                        
                                
                                

[M65] - skok wzwyż - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock                        
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn                        
267 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg                        
403 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin                        
                                
                                

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok wzwyż - M

[M70] - skok wzwyż - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK                        
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                        
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                        
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                        
303 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                        
55 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.                        
141 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                        
                                
                                

[M75] - skok wzwyż - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
307 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                        
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów                        
157 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                        
312 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                        
355 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków                        
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik                        
                                
                                

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- skok wzwyż - M

[M80] - skok wzwyż - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                        
379 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń                        
301 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt                        
416 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                        
390 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                        
423 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                        
                                
                                

[pk] - skok wzwyż - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
395 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa                        
                                
                                
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web