30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - skok wzwyż - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
341 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
268 Seremak Pawel 1982-02-03 Sobolew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
329 Bobrzyk Wojciech 1979-05-12 Lublin
332 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów
446 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
57 Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak
262 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
32 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
398 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska
507 Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
489 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
320 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
415 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
236 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów
479 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
240 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
432 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
49 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
315 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock
482 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
189 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
493 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki
276 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
386 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice
191 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola
146 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las
375 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
207 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
385 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice
292 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń
382 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
419 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy
165 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
314 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
63 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
282 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
466 Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok
193 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa

Lista startowa - skok wzwyż - M

[M35] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice                        
341 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel                        
268 Seremak Pawel 1982-02-03 Sobolew                        
                                
                                

[M40] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
329 Bobrzyk Wojciech 1979-05-12 Lublin                        
332 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów                        
446 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin                        
                                
                                

[M45] - skok wzwyż - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
57 Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak                        
262 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                        
32 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                        
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH                        
                                
                                

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- skok wzwyż - M

[M50] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
398 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska                        
507 Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto                        
                                
                                

[M55] - skok wzwyż - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
489 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń                        
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica                        
320 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska                        
415 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                        
236 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów                        
479 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                        
                                
                                

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- skok wzwyż - M

[M60] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
240 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                        
432 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem                        
49 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin                        
                                
                                

[M65] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
315 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock                        
482 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn                        
189 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                        
493 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki                        
276 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin                        
                                
                                

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- skok wzwyż - M

[M70] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
386 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice                        
191 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola                        
146 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las                        
375 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                        
207 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                        
                                
                                

[M75] - skok wzwyż - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
385 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                        
292 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń                        
382 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                        
419 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy                        
165 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                        
314 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                        
                                
                                

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- skok wzwyż - M

[M80] - skok wzwyż - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
63 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt                        
                                
                                

[pk] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
282 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com                        
466 Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok                        
193 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa                        
                                
                                
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web