30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - skok wzwyż - M

 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
223 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów
319 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
220 Buczkowski Krzysztof 1976-01-03 Płock
48 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
326 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała
142 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
193 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo
64 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
81 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
236 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL
332 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
100 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin
159 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock
267 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
283 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra
279 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
62 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań
138 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
50 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
180 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice

Lista startowa - skok wzwyż - M

[M40] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
223 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów                        
319 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel                        
                                
                                

[M45] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
220 Buczkowski Krzysztof 1976-01-03 Płock                        
48 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław                        
                                
                                

[M50] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
326 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała                        
142 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                        
                                
                                

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- skok wzwyż - M

[M55] - skok wzwyż - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
193 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo                        
64 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica                        
81 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica                        
                                
                                

[M60] - skok wzwyż - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
236 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL                        
332 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                        
100 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin                        
159 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk                        
                                
                                

[M65] - skok wzwyż - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
51 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock                        
267 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin                        
                                
                                

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- skok wzwyż - M

[M70] - skok wzwyż - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
283 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra                        
279 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                        
62 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań                        
138 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz                        
50 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                        
                                
                                

[M75] - skok wzwyż - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość wys.1

wys.2

wys.3

wys.4

wys.5

wys.6

wys.7

wys.8

wys.9

wys.10

Wynik Miejsce
180 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                        
                                
                                
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web