31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - trójskok - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
57 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice
83 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin
125 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
405 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa
442 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
406 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań
341 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
66 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
244 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
500 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów
236 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
568 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
493 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
494 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
497 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
374 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
309 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
319 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin
299 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice
620 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz
267 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg
403 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK
238 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
88 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów
157 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
301 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
390 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna
376 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź

Lista startowa - trójskok - M

[M35] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
57 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice                
83 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin                
125 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
                        
                        

[M40] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
405 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa                
442 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów                
406 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań                
341 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin                
                        
                        

[M45] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
66 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg                
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź                
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- trójskok - M

[M50] - trójskok - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
244 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz                
500 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                
236 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
568 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto                
                        
                        

[M55] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica                
493 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków                
494 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk                
366 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- trójskok - M

[M60] - trójskok - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
497 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa                
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                
374 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa                
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem                
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
                        
                        

[M65] - trójskok - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
309 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa                
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
319 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin                
299 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice                
620 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz                
267 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg                
403 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- trójskok - M

[M70] - trójskok - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK                
238 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice                
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                
88 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica                
                        
                        

[M75] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard                
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów                
157 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- trójskok - M

[M80] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                
301 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt                
390 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
376 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web