30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - rzut dyskiem - K

 

[K35]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
336 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk
68 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.
321 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków
 

[K40]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
13 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice
287 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
423 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz
88 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy
 

[K45]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
77 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów
427 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola
324 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY
121 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów
 

[K50]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
8 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice
325 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo
10 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn
23 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków
 

[K55]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
24 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
408 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański
 

[K65]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
172 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz
316 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo
208 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz
311 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna
309 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn
 

[K70]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
407 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań
319 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań
 

[K80]    0,75 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
391 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań
 

[K85]    0,75 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
337 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz

Lista startowa - rzut dyskiem - K

[K35] - rzut dyskiem - (3)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
336 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk                
68 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.                
321 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków                
                        
                        

[K40] - rzut dyskiem - (4)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
13 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice                
287 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY                
423 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz                
88 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut dyskiem - K

[K45] - rzut dyskiem - (4)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
77 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów                
427 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola                
324 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY                
121 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów                
                        
                        

[K50] - rzut dyskiem - (4)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
8 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice                
325 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo                
10 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn                
23 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków                
                        
                        

[K55] - rzut dyskiem - (2)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
24 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice                
408 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut dyskiem - K

[K65] - rzut dyskiem - (5)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
172 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz                
316 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo                
208 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz                
311 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna                
309 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn                
                        
                        

[K70] - rzut dyskiem - (2)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
407 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań                
319 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań                
                        
                        

[K80] - rzut dyskiem - (1)    0,75 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
391 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut dyskiem - K

[K85] - rzut dyskiem - (1)    0,75 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
337 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web