31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - rzut dyskiem - M

 

[M35]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
474 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków
298 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław
636 Malinowski Dawid 1985-12-05 AZS UMCS Lublin
145 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA
 

[M40]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
330 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice
480 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo
441 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM
291 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń
 

[M45]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
443 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew
11 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice
277 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
74 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg
 

[M50]    1,50 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
176 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze
14 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów
617 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik
386 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka
447 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
490 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze
214 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok
501 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa
 

[M55]    1,50 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
448 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
53 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie
58 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg
340 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com
495 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice
496 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec
 

[M60]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
160 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra
382 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters La SGH
150 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica
28 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa
154 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna
193 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot
350 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz
 

[M65]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
637 Centkowski Romuald 1955-03-08 AZS UWM Olsztyn
211 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo
89 Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
8 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot
313 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie
419 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa
10 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława
511 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze
52 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków
510 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko
 

[M70]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin
334 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński
40 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn
161 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin
153 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań
21 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
173 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce
278 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.
230 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra
54 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków
174 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa
248 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp.
60 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź
 

[M75]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
39 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn
9 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot
372 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz
368 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
398 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA
312 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
 

[M80]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
399 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot
416 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
35 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
423 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M85]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
310 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
218 Krysiuk Kamil 1988-03-28 Białystok

Lista startowa - rzut dyskiem - M

[M35] - rzut dyskiem - (4)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
474 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków                
298 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław                
636 Malinowski Dawid 1985-12-05 AZS UMCS Lublin                
145 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA                
                        
                        

[M40] - rzut dyskiem - (4)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
330 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice                
480 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo                
441 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM                
291 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut dyskiem - M

[M45] - rzut dyskiem - (5)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
443 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot                
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                
11 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice                
277 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
74 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
                        
                        

[M50] - rzut dyskiem - (9)    1,50 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
176 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze                
14 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów                
617 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik                
386 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka                
447 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin                
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
490 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze                
214 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok                
501 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut dyskiem - M

[M55] - rzut dyskiem - (8)    1,50 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
448 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo                
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
53 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie                
58 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg                
340 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin                
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com                
495 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice                
496 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec                
                        
                        

[M60] - rzut dyskiem - (7)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
160 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
382 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters La SGH                
150 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica                
28 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa                
154 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna                
193 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot                
350 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut dyskiem - M

[M65] - rzut dyskiem - (11)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
637 Centkowski Romuald 1955-03-08 AZS UWM Olsztyn                
211 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo                
89 Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno                
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
8 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot                
313 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie                
419 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa                
10 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława                
511 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze                
52 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków                
510 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut dyskiem - M

[M70] - rzut dyskiem - (14)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
347 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin                
334 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński                
40 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn                
161 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin                
153 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo                
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
21 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
173 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce                
278 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.                
54 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków                
230 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
174 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
248 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp.                
60 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut dyskiem - M

[M75] - rzut dyskiem - (7)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
39 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn                
9 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot                
372 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz                
368 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń                
398 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy                
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA                
312 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                
                        
                        

[M80] - rzut dyskiem - (4)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
399 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot                
416 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
35 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
423 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut dyskiem - M

[M85] - rzut dyskiem - (1)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
310 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice                
                        
                        

[pk] - rzut dyskiem - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
218 Krysiuk Kamil 1988-03-28 Białystok                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web