31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - rzut oszczepem - K

 

[K30]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
34 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa
 

[K35]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
518 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY
200 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA
413 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.
462 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
 

[K40]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
16 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice
432 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
112 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody
572 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew
433 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz
231 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy
198 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia
354 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków
 

[K45]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
13 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów
527 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec
575 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice
 

[K50]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
297 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
168 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn
 

[K55]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
407 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz
256 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa
455 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg
 

[K60]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge
255 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa
384 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki
359 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie
 

[K65]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
472 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz
418 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna
417 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn
 

[K70]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
300 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa
 

[K75]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
242 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice
 

[K80]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
37 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn
456 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg

Lista startowa - rzut oszczepem - K

[K30] - rzut oszczepem - (1)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
34 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa                
                        
                        

[K35] - rzut oszczepem - (6)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk                
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów                
518 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY                
200 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA                
413 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz.                
462 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - K

[K40] - rzut oszczepem - (8)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
16 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice                
432 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY                
112 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody                
572 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew                
433 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz                
231 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy                
198 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia                
354 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków                
                        
                        

[K45] - rzut oszczepem - (3)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
13 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów                
527 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec                
575 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - K

[K50] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
297 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław                
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH                
168 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn                
                        
                        

[K55] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
407 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz                
256 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa                
455 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg                
                        
                        

[K60] - rzut oszczepem - (4)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge                
255 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa                
384 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki                
359 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - K

[K65] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
472 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz                
418 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna                
417 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn                
                        
                        

[K70] - rzut oszczepem - (1)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
300 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa                
                        
                        

[K75] - rzut oszczepem - (1)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
242 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - K

[K80] - rzut oszczepem - (2)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
37 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn                
456 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web