31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - rzut oszczepem - M

 

[M35]    800 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
145 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA
 

[M40]    800 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
362 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
426 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław
91 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów
205 Skrzypczak Robert 1977-02-05 Warszawa
291 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń
 

[M45]    800 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
588 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino
609 Chromiński Piotr 1976-04-10 Rozgarty
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew
11 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice
277 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
74 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka
591 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM
 

[M50]    700 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
14 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów
386 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka
213 Guzowski Jarosław 1971-06-16 --------
45 Itkowiak Robert 1969-03-29 AZS POZNAN ŚRODOWISKO
592 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
 

[M55]    700 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
292 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
444 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
53 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com
496 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec
 

[M60]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków
31 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów
553 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
322 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice
 

[M65]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
211 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
408 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn
113 Lahunov Mykhailo 1955-02-23 Smila
10 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława
52 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków
181 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno
 

[M70]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin
334 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński
430 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań
21 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
618 Kulej Wiesław 1951-06-04 Wręczyca
514 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec
54 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków
60 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź
 

[M75]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
331 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot
307 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice
372 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz
368 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
312 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa
355 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków
 

[M80]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin
301 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
429 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań
416 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
35 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
287 Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock
 

[M85]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
310 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice

Lista startowa - rzut oszczepem - M

[M35] - rzut oszczepem - (1)    800 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
145 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA                
                        
                        

[M40] - rzut oszczepem - (5)    800 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
362 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński                
426 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław                
91 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów                
205 Skrzypczak Robert 1977-02-05 Warszawa                
291 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - M

[M45] - rzut oszczepem - (8)    800 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
588 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino                
609 Chromiński Piotr 1976-04-10 Rozgarty                
164 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                
11 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice                
277 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
74 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
420 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
591 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM                
                        
                        

[M50] - rzut oszczepem - (5)    700 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
14 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów                
386 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka                
213 Guzowski Jarosław 1971-06-16 --------                
45 Itkowiak Robert 1969-03-29 AZS POZNAN ŚRODOWISKO                
592 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - M

[M55] - rzut oszczepem - (6)    700 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
292 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa                
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
444 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin                
53 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie                
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com                
496 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec                
                        
                        

[M60] - rzut oszczepem - (5)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
232 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                
31 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów                
553 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań                
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                
322 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - M

[M65] - rzut oszczepem - (8)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
211 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo                
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn                
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
408 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn                
113 Lahunov Mykhailo 1955-02-23 Smila                
10 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława                
52 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków                
181 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - M

[M70] - rzut oszczepem - (9)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
347 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin                
334 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński                
430 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola                
513 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
21 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
618 Kulej Wiesław 1951-06-04 Wręczyca                
514 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec                
54 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków                
60 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź                
                        
                        

[M75] - rzut oszczepem - (6)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
331 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot                
307 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
372 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz                
368 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń                
312 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa                
355 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków                
                        
                        

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- rzut oszczepem - M

[M80] - rzut oszczepem - (6)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
247 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin                
301 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt                
429 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań                
416 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
35 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
287 Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock                
                        
                        

[M85] - rzut oszczepem - (1)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
310 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web