30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - rzut młotem - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
117 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo
342 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła
54 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
384 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot
331 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg
346 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
381 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka
472 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań
97 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew
270 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów
58 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin
417 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki
134 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
490 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin
492 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice
70 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
135 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo
180 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra
136 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów
6 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa
242 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle
387 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa
141 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot
95 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów
388 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
142 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard
144 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot
5 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń
100 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława
470 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
76 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
318 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn
177 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin
430 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp.
451 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań
98 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.
178 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra
9 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa
66 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
392 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań
317 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn
304 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz
374 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi
294 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń
99 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela
419 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy
307 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA
314 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
155 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot
310 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna
44 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
199 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice

Lista startowa - rzut młotem - M

[M35] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
117 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo                
342 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła                
54 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA                
                        
                        

[M40] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
384 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot                
331 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
346 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
                        
                        

[M45] - rzut młotem - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
381 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka                
472 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań                
97 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
270 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut młotem - M

[M50] - rzut młotem - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów                
58 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin                
417 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki                
134 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok                
                        
                        

[M55] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
490 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin                
492 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice                
70 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut młotem - M

[M60] - rzut młotem - (9)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
135 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo                
180 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
136 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów                
6 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa                
242 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle                
387 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa                
141 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot                
95 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów                
388 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko                
                        
                        

[M65] - rzut młotem - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
142 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard                
144 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot                
5 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
100 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława                
470 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.                
76 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut młotem - M

[M70] - rzut młotem - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
318 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn                
177 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin                
430 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp.                
451 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
98 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.                
178 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
9 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
66 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut młotem - M

[M75] - rzut młotem - (9)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
392 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań                
317 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
304 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz                
374 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi                
294 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń                
99 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
419 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy                
307 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA                
314 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                
                        
                        

[M80] - rzut młotem - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
155 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot                
310 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
44 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot                
                        
                        

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- rzut młotem - M

[M85] - rzut młotem - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
199 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web