30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 3000m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
234 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk
106 Ławniczak Justyna 1982-12-01 Zakrzewo
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
73 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem
149 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
158 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowe
342 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
98 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
137 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides
152 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
95 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES
246 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
19 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
41 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW
35 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki
132 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
83 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
342 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik

Lista startowa - 3000m - K

[K35] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
234 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk      
106 Ławniczak Justyna 1982-12-01 Zakrzewo      
                  
                  

[K40] - 3000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
73 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem      
149 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
158 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowe      
342 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
98 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
137 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides      
152 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn      
                  
                  

[K45] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
95 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES      
246 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
                  
                  

[K50] - 3000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
19 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 3000m - K

[K55] - 3000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
41 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW      
35 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki      
132 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański      
                  
                  

[K60] - 3000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
83 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[pk] - 3000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
342 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web