30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 3000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
121 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne
206 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl
313 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów
44 Gapiński Łukasz 1983-05-29 Start Team
129 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa
23 Grzegorzek Bartłomiej 1984-08-11 biegamyrazem.pl
34 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź
108 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits
36 Kłos Klaudiusz 1984-03-09 LLKS Ziemi Kociewskiej
99 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES
107 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
28 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk
97 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES
163 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA
29 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
96 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
115 Jedlewski Krzysztof 1978-02-12 Lublin
141 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk
184 Korol Krzysztof 1976-06-25 Warszawa
90 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź
172 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
226 Lamik Paweł 1978-10-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
33 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team
210 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk
243 Różański Bartosz 1980-09-15 Ustanów
231 Tadejewski Paweł 1979-01-12 Ostróda
122 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin
38 Wiśniewski Robert 1976-05-02 TKKF Płock
11 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
45 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
124 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team
116 Hedzielski Rafał 1974-10-08 Golęczewo
224 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
181 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn
52 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo
256 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
47 Retecki Krzysztof 1974-05-17 Ostromecko
325 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo
156 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
166 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team
87 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom
185 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów
274 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
22 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
229 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo
66 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem
37 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team
18 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team
123 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
164 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń
259 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
179 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
331 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław
53 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
237 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin
333 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
221 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
263 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn
155 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
78 Budzik Kazimierz 1953-10-27 Parkrun Grudziądz
77 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno
125 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
70 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
195 Awiżeń Antoni 1948-11-04 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
25 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
82 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
217 Michalak Jerzy 1948-09-01
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
119 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
268 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
46 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
194 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
208 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód
209 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio

Lista startowa - 3000m - M

[M35] - 3000m - (15)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
121 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne      
206 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl      
313 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów      
44 Gapiński Łukasz 1983-05-29 Start Team      
129 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa      
23 Grzegorzek Bartłomiej 1984-08-11 biegamyrazem.pl      
34 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź      
108 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits      
36 Kłos Klaudiusz 1984-03-09 LLKS Ziemi Kociewskiej      
99 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES      
107 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
28 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk      
97 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES      
163 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA      
29 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners      
                  
                  

[M40] - 3000m - (15)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
96 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
115 Jedlewski Krzysztof 1978-02-12 Lublin      
141 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk      
184 Korol Krzysztof 1976-06-25 Warszawa      
90 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź      
172 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
226 Lamik Paweł 1978-10-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
33 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team      
210 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk      
243 Różański Bartosz 1980-09-15 Ustanów      
231 Tadejewski Paweł 1979-01-12 Ostróda      
122 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin      
38 Wiśniewski Robert 1976-05-02 TKKF Płock      
11 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
45 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 3000m - M

[M45] - 3000m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
124 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team      
116 Hedzielski Rafał 1974-10-08 Golęczewo      
224 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
181 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn      
52 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo      
256 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
47 Retecki Krzysztof 1974-05-17 Ostromecko      
325 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo      
156 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
                  
                  

[M50] - 3000m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
166 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team      
87 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom      
185 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów      
274 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
22 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
229 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo      
66 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem      
37 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team      
18 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team      
123 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
                  
                  

[M55] - 3000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
164 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
259 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
179 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
331 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław      
53 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 3000m - M

[M60] - 3000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
237 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
333 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
221 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
263 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
155 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team      
                  
                  

[M65] - 3000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
78 Budzik Kazimierz 1953-10-27 Parkrun Grudziądz      
77 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno      
125 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
70 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec      
                  
                  

[M70] - 3000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
195 Awiżeń Antoni 1948-11-04 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
25 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
82 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
217 Michalak Jerzy 1948-09-01      
                  
                  

[M75] - 3000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
119 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
268 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
46 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 3000m - M

[M80] - 3000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
194 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
                  
                  

[pk] - 3000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
208 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód      
209 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web