31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 3000m chód - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
65 Kowalska Marlena 1990-07-20 KS Ultra Team Łódź
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
624 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics
451 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
295 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team
625 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RK Athletics
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
626 Gadomska-Dzięcioł Paulina 1974-02-23 RK Athletics
468 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia
623 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
119 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz
121 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
455 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg
133 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew
349 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański

Lista startowa - 3000m chód - K

[K30] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
65 Kowalska Marlena 1990-07-20 KS Ultra Team Łódź      
                  
                  

[K35] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
624 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics      
451 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo      
                  
                  

[K40] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
295 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team      
625 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RK Athletics      
                  
                  

[K45] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
626 Gadomska-Dzięcioł Paulina 1974-02-23 RK Athletics      
468 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia      
623 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics      
                  
                  

[K50] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
119 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz      
121 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 3000m chód - K

[K55] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
455 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg      
133 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew      
349 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web