30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 3000m chód - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
544 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu
426 Wojciechowska Elżbieta 1983-11-13 Pakość
396 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RKAthletics
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
550 Gębska Katarzyna 1980-07-12 Lidzbark Warmiński
554 Łobacz Patrycja 1977-05-21 RK Atletics
395 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team
635 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL
557 Szczodrzyńska Katarzyna 1979-05-15 Poznań
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
302 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia
468 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics
470 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics
561 Olszewska Anna 1972-11-22 Lidzbark Warmiński
244 Wrzesińska Katarzyna 1975-08-12 KS Ultra Team Łódź
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
31 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz
7 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski
475 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
134 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew
132 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda

Lista startowa - 3000m chód - K

[K35] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
544 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu      
426 Wojciechowska Elżbieta 1983-11-13 Pakość      
396 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RKAthletics      
                  
                  

[K40] - 3000m chód - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
550 Gębska Katarzyna 1980-07-12 Lidzbark Warmiński      
554 Łobacz Patrycja 1977-05-21 RK Atletics      
395 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team      
635 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL      
557 Szczodrzyńska Katarzyna 1979-05-15 Poznań      
                  
                  

[K45] - 3000m chód - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
302 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia      
468 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics      
470 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics      
561 Olszewska Anna 1972-11-22 Lidzbark Warmiński      
244 Wrzesińska Katarzyna 1975-08-12 KS Ultra Team Łódź      
                  
                  

[K50] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
31 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz      
7 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski      
475 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 3000m chód - K

[K55] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
134 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew      
132 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański      
                  
                  

[K60] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web