30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 100m ppł. - M

 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
101 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
19 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
272 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
507 Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
355 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
478 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
415 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
479 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
483 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy
432 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
363 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
482 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
431 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
276 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin
433 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle

Lista startowa - 100m ppł. - M

[M50] - 100m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
101 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
19 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy      
272 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński      
507 Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto      
                  
                  

[M55] - 100m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
355 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
478 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
415 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom      
479 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica      
                  
                  

[M60] - 100m ppł. - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
483 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy      
432 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem      
363 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
                  
                  

[M65] - 100m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
482 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn      
431 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań      
276 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin      
433 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web