31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0
 
 

110m ppł.

 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 
 

100m ppł.

 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
 
 

80m ppł.

 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0
 
 

400m ppł.

 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
 
 

100m

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 0 0.00 0
 
 

200m

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 0 0.00 0
 
 

400m

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 0.00 - 0.00 0
3 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa - 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 0.00 - 0.00 0
2 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0
 
 

800m

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 0.00 - 0.00 0
4 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa - 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 0.00 - 0.00 0
2 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0
 
 

1500m

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa - 0.00 - 0.00 0
2 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0
 
 

5000m

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 0.00 - 0.00 0
2 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
2 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 
 

10000m

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makowska Danuta 1977-07-21 ABiC Jabłonowo Pomorskie POL 0.00 - 0.00 0
2 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makałus Tomasz 1976-09-16 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Rębisz Mariusz 1971-08-21 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 
 

5000m chód

 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
 

skok w dal

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0
 
 

skok wzwyż

 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 
 

trójskok

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
 
 

skok o tyczce

 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 
 

pchnięcie kulą

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 0.00 - 0.00 0
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malgrem Maria 1951-07-22 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
3 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0
4 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut dyskiem

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 0.00 - 0.00 0
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malgrem Maria 1951-07-22 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut oszczepem

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malgrem Maria 1951-07-22 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Itkowiak Robert 1969-03-29 AZS POZNAN ŚRODOWISKO POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut młotem

 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malgrem Maria 1951-07-22 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
4 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0

Pełny raport wyników

3000m chód (3)

[K60] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0

110m ppł. (1)

[M40] - 110m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

100m ppł. (1)

[M50] - 100m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0

80m ppł. (1)

[M70] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 0 0.00 0

400m ppł. (1)

[M50] - 400m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0

100m (3)

[K40] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M40] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 0 0.00 0

200m (3)

[K40] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0

[M55] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 0 0.00 0

400m (9)

[K40] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 0.00 - 0.00 0
3 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa - 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 0.00 - 0.00 0
2 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M80] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0

800m (11)

[K40] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 0.00 - 0.00 0
4 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa - 0.00 - 0.00 0

[M55] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 0.00 - 0.00 0
2 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0

1500m (8)

[M35] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M50] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa - 0.00 - 0.00 0
2 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 0.00 - 0.00 0

5000m (10)

[M35] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 0.00 - 0.00 0
2 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
2 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

10000m (12)

[K40] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makowska Danuta 1977-07-21 ABiC Jabłonowo Pomorskie POL 0.00 - 0.00 0
2 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makałus Tomasz 1976-09-16 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Rębisz Mariusz 1971-08-21 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0

5000m chód (1)

[M60] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web