31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalska Marlena 1990-07-20 KS Ultra Team Łódź POL 23:16.27 - 23:16.27 357
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics POL 18:31.73 - 17:59.49 683
2 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo POL 23:57.56 - 23:15.87 357
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RK Athletics POL 20:19.13 - 19:02.32 610
2 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 21:08.75 - 19:48.82 558
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics POL 17:44.96 - 16:00.17 833
2 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 17:48.52 - 16:03.38 828
- Gadomska-Dzięcioł Paulina 1974-02-23 RK Athletics POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 16:49.44 - 14:32.96 952
2 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:18.23 - 14:57.86 917
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 21:34.89 - 17:50.36 694
2 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 22:13.78 - 18:22.50 655
3 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 22:34.18 - 18:39.37 636
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 18:16.82 - 17:45.01 473
- Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sucharkiewicz Aleksander 1977-01-24 Łódź POL 16:03.58 - 15:05.38 716
- Szarota Jakub 1979-04-13 RK Athletics POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 14:55.81 - 13:32.32 881
2 Korzeniowski Paweł 1976-06-01 RK Athletics POL 16:03.52 - 14:33.72 770
3 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 18:18.45 - 16:36.07 572
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barbużyński Bogusław 1966-05-13 Gdańsk POL 14:08.67 - 11:50.34 1081
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 15:13.96 - 12:44.98 971
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:24.94 - 15:24.83 684
4 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 19:13.73 - 16:05.67 618
- Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL DNF - DNF 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 16:31.64 - 13:13.31 916
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 16:46.43 - 13:25.14 894
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 17:35.61 - 14:04.49 822
4 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 18:04.95 - 14:27.96 780
5 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:17.08 - 14:37.66 763
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 21:14.95 - 16:11.00 610
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 26:34.87 - 20:14.65 290
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 18:22.36 - 13:15.68 912
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 21:15.73 - 15:20.82 690
3 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 24:37.34 - 17:46.34 471
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
- Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL DNS - DNS 0
 
 

110m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 20.89 0.4 20.34 325
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 17.53 0.4 16.35 754
2 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 18.25 0.4 17.02 670
3 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 19.55 0.4 18.23 530
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 30.47 0.4 27.15 1
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL DNS - DNS 0
 
 

100m ppł.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 23.38 0.1 22.21 287
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 16.06 -0.3 15.32 898
2 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 16.13 -0.3 15.39 889
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 17.94 -0.3 17.11 663
4 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 22.83 -0.3 21.78 217
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 30.35 -0.3 28.95 0
- Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 17.97 0.1 16.26 768
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 18.52 0.1 16.76 704
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 20.29 0.1 18.36 517
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 21.83 0.1 19.76 378
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 15.63 0 13.96 1099
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 16.00 0 14.29 1048
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 18.09 0 16.15 783
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 19.98 0 17.84 575
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 18.40 -0.4 15.41 886
2 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 23.78 -0.4 19.91 367
 
 

80m ppł.

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 15.92 -0.2 17.03 704
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 14.45 -0.2 14.89 929
2 Valiuliene Edita 1967-02-09 Šiauliai LTU 14.97 -0.2 15.43 869
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 15.68 -0.2 16.16 792
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.55 -0.2 16.07 801
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 19.53 -0.2 17.75 635
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.04 -0.1 14.12 1075
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 14.51 -0.1 14.59 1004
3 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 14.57 0.1 14.65 993
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 15.91 -0.1 16.00 804
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 17.29 -0.1 17.39 628
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 22.50 0.1 20.79 289
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 23.14 0.1 21.38 243
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 26.86 0.1 24.82 55
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0
 
 

400m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 01:04.59 - 01:02.33 659
2 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 01:13.25 - 01:10.69 410
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 01:19.13 - 01:16.36 275
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 53.96 - 49.77 1143
2 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 01:02.47 - 57.62 825
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 01:03.89 - 58.93 777
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 01:10.87 - 59.98 740
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 01:15.41 - 01:03.83 610
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 01:18.44 - 01:06.39 531
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 01:20.66 - 01:08.27 476
5 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 01:21.59 - 01:09.06 454
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:07.80 - 54.31 953
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 01:17.33 - 01:01.94 672
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 01:22.14 - 01:05.79 549
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 01:32.69 - 01:14.24 323
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNF - DNF 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 01:23.01 - 01:23.01 151
 
 

300m ppł.

 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 53.97 - 01:05.04 919
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 45.64 - 50.93 1093
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 47.19 - 52.65 1020
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 51.04 - 56.95 850
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 53.56 - 59.76 747
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 54.85 - 01:01.20 697
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 54.26 - 57.01 848
2 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 57.23 - 01:00.13 734
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:03.92 - 01:07.15 509
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 54.97 - 53.94 968
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 57.29 - 56.22 878
3 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 01:03.32 - 01:02.14 666
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 01:04.09 - 01:02.89 641
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 01:07.26 - 01:06.00 543
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:06.54 - 01:00.32 728
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:18.56 - 01:11.21 397
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:29.56 - 01:21.19 181
 
 

100m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa POL 13.54 -0.4 13.54 791
2 Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com POL 14.54 -0.4 14.54 654
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 13.06 -0.4 12.83 897
2 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 13.24 -0.7 13.01 871
2 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl POL 13.74 -0.4 13.50 797
3 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 14.07 -0.4 13.82 751
4 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL 14.76 -0.4 14.50 659
5 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 16.12 -0.4 15.83 496
- Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev UKR DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 12.74 -0.7 12.05 1022
2 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol UKR 13.21 -0.7 12.50 950
2 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 14.30 -0.7 13.53 794
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 14.50 -0.7 13.72 767
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 14.81 -0.7 14.01 727
- Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 13.86 0.2 12.62 926
2 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 14.28 0.2 13.00 867
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 14.40 0.2 13.11 851
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 15.78 0.2 14.37 673
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 14.93 0.2 13.08 855
2 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 15.07 0.2 13.21 836
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 15.32 0.4 13.43 802
4 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH POL 16.31 0.2 14.29 683
5 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 18.54 0.2 16.25 446
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 16.05 0.4 13.53 788
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.16 0.4 13.63 774
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 19.01 0.4 16.03 469
- Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 16.66 0.4 13.50 792
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 17.34 0.3 14.05 715
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 18.82 0.4 15.25 559
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 19.37 0.3 15.70 507
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 16.43 0.3 12.73 908
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 20.69 0.3 16.03 469
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 15.44 0.3 11.36 1132
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 21.66 0.3 15.93 480
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 24.73 0.3 14.67 633
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.42 -0.7 11.26 799
2 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.49 -0.7 11.33 779
3 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 11.53 -0.7 11.37 767
4 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 11.60 0.6 11.44 739
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 11.77 -0.7 11.61 698
6 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 11.81 -0.7 11.65 687
7 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.14 0.6 11.97 594
8 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 12.85 0.6 12.68 425
9 Lyshenko Oleksandr 1982-01-25 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 13.43 -0.7 13.25 317
9 Luchowski Konrad 1982-09-17 Lublin POL 13.48 0.6 13.30 300
10 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina POL 13.52 0.6 13.34 292
11 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 14.92 0.6 14.72 95
- Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL DNS - DNS 0
- Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.54 0.9 11.01 866
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 11.70 0.9 11.16 820
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.97 0.9 11.42 743
4 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 12.25 0.5 11.69 669
5 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 12.36 0.9 11.79 640
6 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 12.71 0.9 12.13 552
7 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 12.85 0.9 12.26 520
8 Kępiński Cezary 1980-08-07 Wiązowna POL 13.37 0.5 12.76 408
9 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo POL 13.76 0.5 13.13 332
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 11.88 0.6 10.97 880
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 12.18 0.6 11.24 797
3 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 12.61 0.6 11.64 682
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.61 0.6 11.64 682
5 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 13.05 0.5 12.05 574
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL DNS - DNS 0
- Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 12.21 0.2 10.90 905
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 12.45 0.2 11.12 836
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 12.83 0.2 11.46 735
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 12.87 0.2 11.49 727
4 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 13.19 0.2 11.78 646
5 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 14.07 0.2 12.56 454
6 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 15.55 0.2 13.89 203
- Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion FRA 12.44 0.9 10.75 949
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 13.14 0.9 11.35 763
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 13.29 0.9 11.48 725
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.68 0.9 11.82 632
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 14.77 0.9 12.76 406
5 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 15.10 0.9 13.04 348
6 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL 15.37 0.9 13.28 302
7 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 17.41 0.9 15.04 62
- Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team KAZ DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.08 0.1 10.92 899
2 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 13.18 0.1 11.01 871
3 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 13.50 1.1 11.28 783
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.57 0.1 11.33 774
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 14.16 0.1 11.83 634
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 14.50 0.7 12.11 558
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 13.80 0.7 11.09 842
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 13.90 0.7 11.17 818
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 13.93 0.7 11.20 809
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 14.81 0.7 11.91 609
5 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 15.15 0.7 12.18 540
6 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 16.05 0.7 12.90 377
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 14.57 1.1 11.20 806
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.62 1.1 11.24 794
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 14.68 1.1 11.28 783
4 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 14.89 1.1 11.45 733
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.29 1.1 11.75 649
5 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL 15.58 1.1 11.98 588
6 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 15.81 1.1 12.15 545
6 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 15.96 1.1 12.27 516
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 15.96 1.1 12.27 516
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 17.03 1.1 13.09 337
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 19.01 1.1 14.61 103
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNF - DNF 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 17.24 1.2 12.58 443
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 18.00 1.2 13.13 328
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 18.02 1.2 13.15 324
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 18.87 1.2 13.77 216
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 21.74 1.2 15.86 8
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 16.93 0.8 11.62 687
2 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 19.01 0.8 13.05 346
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 21.07 0.8 14.46 122
4 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 26.08 0.8 17.90 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 22.83 0 14.59 112
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 34.26 0 21.89 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 11.98 -0.2 11.98 596
- Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL DNS - DNS 0
- Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL DNS - DNS 0
 
 

200m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa POL 27.95 -0.1 27.95 804
- Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 26.84 -0.1 26.26 916
2 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 27.63 0.1 27.03 863
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 28.84 -0.1 28.22 787
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 30.72 -0.1 30.06 674
4 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL 31.08 -0.1 30.41 654
5 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 33.51 0.1 32.79 522
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev UKR DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 26.21 -0.1 24.63 1031
2 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol UKR 27.22 0.1 25.58 962
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 29.54 0.1 27.76 815
3 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 30.49 -0.1 28.66 759
4 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 30.84 -0.1 28.99 739
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 28.38 -0.1 25.62 960
2 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 29.45 0.2 26.58 892
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.57 -0.1 26.69 887
4 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 31.67 0.2 28.59 762
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.38 0.2 30.13 668
- Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 30.43 0.2 26.36 907
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 30.74 -0.3 26.63 892
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 31.15 -0.3 26.98 869
4 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 39.85 -0.3 34.52 439
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 33.40 -0.3 27.75 818
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 34.70 -0.3 28.83 750
3 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas LTU 35.10 -0.3 29.16 729
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 40.47 -0.3 33.63 482
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 45.64 0.3 36.32 354
2 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 47.88 0.3 38.11 282
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 35.01 0.3 26.55 894
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 46.00 0.3 32.98 511
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 59.19 0.3 33.64 478
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 22.48 0.3 22.09 926
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 23.43 0.3 23.03 805
3 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 23.76 0.3 23.35 766
4 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 23.81 0.3 23.40 760
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 24.37 -0.2 23.95 698
6 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 25.56 -0.2 25.12 569
7 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina POL 29.32 -0.2 28.82 248
- Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL DNS - DNS 0
- Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 22.54 -0.3 21.39 1026
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.31 -0.3 22.12 926
3 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 24.02 -0.3 22.79 839
4 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 24.64 -0.3 23.38 766
5 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 24.75 -0.2 23.48 753
6 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 24.98 -0.3 23.70 727
7 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 25.68 -0.3 24.37 650
8 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 25.81 -0.2 24.49 636
9 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 26.19 -0.2 24.85 597
10 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 26.28 -0.2 24.93 589
11 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo POL 28.11 -0.2 26.67 418
12 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 31.34 -0.2 29.74 189
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 24.72 -0.5 22.64 859
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.49 -0.5 23.35 770
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 25.92 -0.5 23.74 724
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 32.27 -0.5 29.56 202
- Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 25.28 -0.2 22.35 895
2 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 25.38 -0.1 22.44 883
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 25.66 -0.2 22.68 852
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 26.26 -0.2 23.21 786
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 27.24 -0.2 24.08 683
5 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 27.51 -0.2 24.32 655
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.98 -0.1 24.73 610
6 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 29.05 -0.2 25.68 512
7 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion FRA 26.20 -0.1 22.35 894
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 27.26 -0.1 23.26 779
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 27.62 -0.1 23.56 743
3 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn POL 30.66 -0.1 26.16 465
4 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 31.69 -0.1 27.03 386
5 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 36.02 -0.1 30.73 133
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0
- Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
- Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team KAZ DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 26.24 -0.1 21.59 997
1 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 27.09 -0.1 22.28 903
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 27.35 -0.1 22.50 875
3 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 27.41 -0.1 22.55 868
4 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 27.82 -0.1 22.88 826
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.34 -0.1 23.31 773
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
- Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 28.62 -0.4 22.60 864
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 29.29 -0.4 23.12 798
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 29.70 -0.4 23.45 758
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 31.19 -0.4 24.62 623
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 38.78 0.1 30.62 138
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 30.13 0.1 22.67 852
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 30.67 0.1 23.08 800
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 32.66 0.1 24.58 625
4 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 32.85 0.1 24.72 610
4 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 32.90 0.1 24.76 605
5 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 33.51 0.1 25.22 557
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 37.98 -0.4 27.03 388
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 41.31 -0.4 29.40 211
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 49.61 -0.4 35.30 4
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 37.61 -0.2 25.07 574
2 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 40.15 -0.2 26.76 410
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 46.09 -0.2 30.72 134
4 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 56.90 -0.4 37.93 0
5 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 58.52 -0.2 39.01 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 53.83 -0.2 33.23 38
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 01:01.45 -0.2 37.93 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 24.21 0 24.21 667
 
 

400m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielińska Weronika 1986-03-21 12tri.pl / ASICS FrontRun POL 01:00.46 - 58.31 933
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 01:04.88 - 01:02.58 808
3 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 01:06.89 - 01:04.52 755
- Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 01:08.44 - 01:03.57 781
2 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 01:13.09 - 01:07.89 666
3 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 01:16.69 - 01:11.23 583
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 01:06.17 - 59.07 910
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 01:06.33 - 59.21 906
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 01:07.31 - 01:00.09 880
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:08.84 - 01:01.45 840
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:20.85 - 01:12.17 561
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 01:27.33 - 01:17.96 433
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:09.36 - 59.37 901
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 01:10.60 - 01:00.43 870
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 01:25.80 - 01:13.44 531
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 01:18.26 - 01:04.02 768
2 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 01:38.40 - 01:20.49 382
3 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 01:40.84 - 01:22.49 345
- Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 01:28.03 - 01:08.53 649
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 01:26.59 - 01:03.80 774
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:14.09 - 01:43.04 70
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 49.32 - 47.81 1008
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 52.82 - 51.20 818
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 53.36 - 51.72 791
4 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 53.51 - 51.87 783
5 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run LTU 55.84 - 54.13 670
5 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 59.88 - 58.04 495
6 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 01:00.65 - 58.79 464
7 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 01:02.08 - 01:00.17 411
8 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 01:02.45 - 01:00.53 397
- Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 54.66 - 51.29 813
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 55.32 - 51.91 781
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 55.96 - 52.51 750
4 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 57.45 - 53.91 680
5 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 58.09 - 54.51 652
6 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 58.15 - 54.57 649
7 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 59.58 - 55.91 587
8 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć POL 01:46.42 - 01:39.86 0
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL DNS - DNS 0
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 58.59 - 53.15 718
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 59.19 - 53.69 691
3 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA POL 01:15.77 - 01:08.73 151
4 Pieczkowski Hubert 1974-03-07 URWIS BIEGA POL 01:19.96 - 01:12.53 77
- Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 56.05 - 49.05 936
1 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 58.84 - 51.49 803
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 59.96 - 52.47 752
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.38 - 53.71 690
4 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 01:04.60 - 56.53 559
5 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 01:08.41 - 59.87 422
6 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 01:11.36 - 01:02.45 329
7 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL 01:22.33 - 01:12.05 85
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:01.89 - 52.11 771
2 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 01:02.26 - 52.42 755
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 01:03.14 - 53.16 717
4 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn POL 01:07.07 - 56.47 562
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNF - DNF 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 01:00.38 - 48.74 954
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 01:01.27 - 49.46 913
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:06.02 - 53.30 710
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:06.67 - 53.82 685
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:11.54 - 57.75 507
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:15.99 - 01:01.35 368
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:24.22 - 01:07.99 169
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:06.13 - 50.95 832
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 01:08.22 - 52.56 747
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 01:09.91 - 53.86 683
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.98 - 54.68 644
5 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 01:15.67 - 58.30 484
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 01:30.12 - 01:09.43 136
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 01:10.66 - 51.62 796
2 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 01:13.63 - 53.79 686
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:14.91 - 54.73 641
4 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 01:18.59 - 57.42 521
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 01:18.67 - 57.48 518
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:20.94 - 59.13 451
7 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 01:24.35 - 01:01.63 358
8 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 01:24.61 - 01:01.82 351
9 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 01:28.91 - 01:04.96 250
10 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:34.21 - 01:08.83 149
11 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 01:37.30 - 01:11.09 102
- Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL DNS - DNS 0
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:22.98 - 57.02 538
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:47.30 - 01:13.73 59
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 01:54.53 - 01:13.16 67
2 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 02:07.82 - 01:21.65 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
- Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
 
 

800m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 02:31.58 - 02:26.55 730
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 02:32.16 - 02:27.11 722
3 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 02:32.43 - 02:27.37 718
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:39.09 - 02:33.81 631
5 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 02:47.28 - 02:41.73 531
- Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 02:14.25 - 02:04.70 1071
2 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice POL 02:22.49 - 02:12.36 944
3 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo POL 02:24.74 - 02:14.45 911
4 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 02:43.04 - 02:31.45 662
5 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 02:55.10 - 02:42.65 520
6 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 02:55.97 - 02:43.46 511
7 Pieczkowska Agnieszka 1978-08-07 URWIS BIEGA POL 03:00.90 - 02:48.04 458
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 02:31.94 - 02:15.32 897
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:35.29 - 02:18.30 851
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 02:48.87 - 02:30.40 677
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:11.25 - 02:50.33 433
5 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 03:17.27 - 02:55.69 376
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:48.53 - 02:23.52 773
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 03:05.06 - 02:37.60 582
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 03:18.23 - 02:48.81 449
- Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 03:01.55 - 02:27.33 719
- Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL DNS - DNS 0
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 04:46.20 - 03:27.75 121
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 07:51.76 - 04:01.16 5
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 02:01.29 - 01:57.87 821
2 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn POL 02:01.33 - 01:57.91 820
3 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó POL 02:02.24 - 01:58.79 798
4 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn POL 02:03.75 - 02:00.26 762
5 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run LTU 02:08.39 - 02:04.77 658
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 02:16.51 - 02:12.66 494
6 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 02:21.21 - 02:17.23 410
7 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 02:21.60 - 02:17.61 404
8 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 02:25.12 - 02:21.03 346
9 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA POL 02:27.20 - 02:23.05 314
- Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL DNS - DNS 0
- Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:08.08 - 02:00.25 763
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 02:09.10 - 02:01.21 740
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 02:13.57 - 02:05.41 644
4 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 02:14.03 - 02:05.84 635
5 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 02:14.73 - 02:06.50 620
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 02:19.90 - 02:11.35 520
7 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 02:21.45 - 02:12.81 492
8 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 02:33.29 - 02:23.92 301
9 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin POL 02:37.58 - 02:27.95 244
- Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Gajowniczek Jarosław 1979-09-14 Bestie OCR Legionowo POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:06.10 - 01:54.20 914
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:06.37 - 01:54.44 908
3 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:07.97 - 01:55.89 871
4 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA POL 02:12.55 - 02:00.04 768
5 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL 02:19.57 - 02:06.39 623
6 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team POL 02:37.77 - 02:22.88 317
7 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA POL 03:05.88 - 02:48.33 46
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN POL 02:09.46 - 01:52.84 950
2 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 02:18.45 - 02:00.67 753
3 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 02:19.49 - 02:01.58 731
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:20.75 - 02:02.68 706
5 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 02:21.11 - 02:02.99 698
6 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL 02:22.41 - 02:04.12 673
7 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:24.99 - 02:06.37 623
8 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 02:26.00 - 02:07.25 604
9 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 02:26.49 - 02:07.68 595
10 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 02:37.49 - 02:17.27 410
- Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL DNS - DNS 0
- Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:20.79 - 01:57.77 823
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 02:21.28 - 01:58.18 813
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:21.31 - 01:58.21 812
4 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 02:28.13 - 02:03.91 678
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 02:32.02 - 02:07.16 606
6 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor POL 02:44.69 - 02:17.76 401
7 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team POL 02:46.16 - 02:18.99 380
8 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team POL 02:48.44 - 02:20.90 348
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:44.00 - 02:11.17 524
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:44.58 - 02:11.63 515
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 02:45.93 - 02:12.71 493
4 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 02:47.61 - 02:14.05 468
5 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 02:54.29 - 02:19.40 373
6 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 03:02.62 - 02:26.06 270
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 03:05.19 - 02:28.11 241
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:53.05 - 02:11.67 514
1 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 03:02.71 - 02:19.02 379
2 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 02:55.54 - 02:13.57 477
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 02:57.85 - 02:15.33 444
4 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 02:58.82 - 02:16.06 431
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 03:13.53 - 02:27.26 253
5 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn POL 03:52.17 - 02:56.66 10
7 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:18.07 - 03:16.37 0
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 03:02.54 - 02:11.26 522
2 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 03:03.67 - 02:12.08 506
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 03:08.51 - 02:15.56 440
4 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 03:14.09 - 02:19.57 370
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 03:14.80 - 02:20.08 362
6 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 03:16.89 - 02:21.58 337
7 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 03:31.92 - 02:32.39 187
- Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL DNS - DNS 0
- Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 03:20.53 - 02:15.08 449
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 03:24.29 - 02:17.61 404
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 03:24.85 - 02:17.99 397
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:47.61 - 02:33.32 176
5 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 04:18.80 - 02:54.33 17
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 03:43.03 - 02:19.01 380
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:16.80 - 02:40.06 107
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 04:51.04 - 03:01.41 1
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 02:29.31 - 02:29.31 225
 
 

1500m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska POL 05:06.31 - 04:59.20 776
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 05:09.12 - 05:01.95 759
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:28.62 - 05:21.00 642
4 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 05:49.61 - 05:41.50 527
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:46.57 - 04:28.83 985
2 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 04:55.25 - 04:36.97 927
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 05:39.72 - 05:18.69 656
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 05:55.25 - 05:33.26 572
- Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 05:11.30 - 04:39.86 906
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:15.50 - 04:43.63 880
3 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:29.17 - 04:55.92 798
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 05:38.39 - 05:04.21 744
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 05:47.01 - 05:11.96 696
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:20.92 - 05:42.45 522
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 06:49.99 - 06:08.58 393
- Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 05:18.92 - 04:34.02 947
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 06:23.71 - 05:29.68 592
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 06:50.15 - 05:52.40 471
- Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 06:18.89 - 05:10.05 708
2 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 07:16.34 - 05:57.06 448
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 07:51.87 - 06:26.13 317
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 15:32.32 - 07:58.47 50
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 04:14.25 - 04:09.60 745
2 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó POL 04:17.92 - 04:13.20 706
3 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 04:22.97 - 04:18.16 654
4 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć POL 04:25.64 - 04:20.78 627
5 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 04:43.77 - 04:38.58 460
6 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 04:51.75 - 04:46.41 395
7 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia POL 04:56.85 - 04:51.42 356
8 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA POL 05:04.32 - 04:58.75 302
9 Śliwczyński Jarosław 1984-05-17 Elektrojar Fotowoltaika POL 05:06.29 - 05:00.68 289
10 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 05:10.90 - 05:05.21 258
11 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 05:12.21 - 05:06.50 250
12 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 05:13.83 - 05:08.09 240
13 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL 05:30.88 - 05:24.82 147
- Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:19.77 - 04:06.24 782
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 04:21.84 - 04:08.20 760
3 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk POL 04:33.81 - 04:19.54 639
4 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć POL 04:38.86 - 04:24.33 592
5 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 04:38.88 - 04:24.35 591
6 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis LTU 04:41.24 - 04:26.59 570
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 04:46.76 - 04:31.82 520
7 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 04:47.84 - 04:32.84 511
8 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 04:53.17 - 04:37.90 466
9 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 05:09.73 - 04:53.59 339
10 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin POL 05:29.78 - 05:12.60 213
11 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik POL 05:47.99 - 05:29.86 123
12 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć POL 06:49.43 - 06:28.10 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 04:18.52 - 03:56.21 900
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:18.87 - 03:56.53 896
3 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL 04:32.49 - 04:08.97 752
4 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA POL 04:36.51 - 04:12.65 712
5 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 04:37.43 - 04:13.49 703
6 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL 04:54.62 - 04:29.19 545
7 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:05.59 - 04:39.22 454
8 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team POL 05:11.42 - 04:44.54 410
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN POL 04:25.26 - 03:53.11 938
2 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 04:53.03 - 04:17.51 660
3 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 04:54.87 - 04:19.13 644
4 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 05:00.21 - 04:23.82 597
5 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 05:02.48 - 04:25.82 577
6 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 05:12.53 - 04:34.65 495
7 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 05:41.97 - 05:00.52 290
- Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 04:46.30 - 04:01.29 839
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:46.80 - 04:01.72 834
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 04:54.40 - 04:08.12 761
4 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 05:09.62 - 04:20.95 625
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 05:13.79 - 04:24.46 590
6 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno POL 05:33.24 - 04:40.85 441
7 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor POL 05:36.18 - 04:43.33 420
8 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team POL 05:36.25 - 04:43.39 419
9 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team POL 05:49.97 - 04:54.95 329
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:08.44 - 04:08.36 759
2 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team Działdowo POL 05:19.62 - 04:17.36 662
3 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 05:30.81 - 04:26.37 572
4 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL 05:59.79 - 04:49.70 369
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 06:15.77 - 05:02.57 276
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL DNF - DNF 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:34.71 - 04:16.19 674
2 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór POL 05:56.60 - 04:32.94 510
3 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 06:10.86 - 04:43.86 415
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 06:28.03 - 04:57.00 314
4 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 06:36.24 - 05:03.28 271
5 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 08:27.32 - 06:28.30 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 06:26.00 - 04:38.96 457
2 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega NLD 06:49.43 - 04:55.90 322
2 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 07:06.38 - 05:08.14 240
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 06:45.96 - 04:34.55 496
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 07:00.95 - 04:44.69 409
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 07:04.13 - 04:46.84 391
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 07:36.15 - 05:08.49 238
5 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:44.92 - 05:14.43 202
6 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 08:37.61 - 05:50.06 49
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 07:32.84 - 04:43.07 422
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 08:58.39 - 05:36.55 95
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 09:48.22 - 06:07.70 12
 
 

5000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice POL 18:27.26 - 18:17.63 828
2 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 19:48.20 - 19:37.86 700
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 19:56.84 - 19:46.43 687
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 18:15.58 - 17:23.54 920
2 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak POL 20:17.03 - 19:19.22 729
3 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem POL 20:26.14 - 19:27.90 716
4 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 20:51.90 - 19:52.43 678
5 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 21:10.28 - 20:09.94 653
6 Kulik Ewa 1976-12-24 UKS POL 24:43.38 - 23:32.92 389
- Królak Agnieszka 1980-08-18 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:53.77 - 18:10.27 840
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 19:55.40 - 18:11.76 837
3 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 20:34.80 - 18:47.74 779
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 21:13.99 - 19:23.54 722
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 21:48.95 - 19:55.46 674
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 24:01.73 - 21:56.73 505
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 24:56.79 - 22:47.02 442
- Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL 20:21.24 - 17:46.63 880
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 21:13.03 - 17:39.67 892
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 30:34.71 - 25:27.21 270
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 16:21.74 - 16:18.11 616
2 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 16:23.01 - 16:19.37 613
3 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak POL 16:23.47 - 16:19.83 611
4 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 16:23.90 - 16:20.26 610
5 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć POL 16:50.88 - 16:47.14 544
6 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 18:00.42 - 17:56.42 390
7 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia POL 18:36.12 - 18:31.99 321
8 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 18:51.57 - 18:47.38 293
9 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 20:09.45 - 20:04.98 172
- Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL DNS - DNS 0
- Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL DNS - DNS 0
- Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL DNS - DNS 0
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL DNS - DNS 0
- Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL DNF - DNF 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 15:56.07 - 15:20.12 773
2 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 16:32.32 - 15:55.01 676
3 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL 16:41.42 - 16:03.77 653
4 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo POL 17:13.46 - 16:34.60 574
5 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL 17:25.13 - 16:45.83 547
6 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć POL 17:31.16 - 16:51.64 533
7 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 17:44.99 - 17:04.95 502
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 17:46.60 - 17:06.50 498
9 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją POL 17:47.60 - 17:07.46 496
10 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 17:47.69 - 17:07.54 496
11 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis LTU 17:49.64 - 17:09.42 492
11 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 18:25.55 - 17:43.98 416
12 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 20:03.93 - 19:18.66 240
13 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin POL 24:27.70 - 23:32.51 5
14 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć POL 32:51.13 - 31:37.02 0
- Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza POL DNS - DNS 0
- Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team POL DNS - DNS 0
- Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 16:55.21 - 15:42.22 711
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 16:58.85 - 15:45.59 702
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 17:33.43 - 16:17.69 617
4 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 17:46.29 - 16:29.62 587
5 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno POL 18:52.14 - 17:30.74 444
6 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 19:24.20 - 18:00.49 382
- Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz POL DNS - DNS 0
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Rychter Karol 1976-06-20 THE RYCHTERS POL DNS - DNS 0
- Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 18:22.43 - 16:24.58 599
2 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 18:29.38 - 16:30.79 584
3 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA POL 18:36.82 - 16:37.43 567
4 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 18:46.11 - 16:45.73 547
5 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 18:46.26 - 16:45.86 547
6 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 18:56.23 - 16:54.77 526
7 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 19:36.74 - 17:30.95 444
8 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 19:54.31 - 17:46.64 410
9 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 21:25.94 - 19:08.47 257
- Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol POL DNS - DNS 0
- Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Wilamowski Jacek 1968-11-21 Team Kopeć POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 17:39.29 - 15:07.81 809
2 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 20:55.31 - 17:55.80 391
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 21:00.27 - 18:00.05 383
4 Nowak Jerzy 1964-12-07 Bartoszycka Grupa Biegowa POL 21:15.29 - 18:12.92 357
5 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 21:55.84 - 18:47.67 293
- Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno POL DNS - DNS 0
- Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL DNS - DNS 0
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 19:48.51 - 16:13.75 627
2 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo POL 19:56.62 - 16:20.39 610
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 21:06.90 - 17:17.97 472
4 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 23:02.13 - 18:52.38 284
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 23:20.20 - 19:07.18 259
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL DNS - DNS 0
- Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 19:32.36 - 15:13.74 791
2 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 23:31.56 - 18:20.17 343
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 23:44.50 - 18:30.26 324
4 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 23:44.87 - 18:30.54 324
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 27:07.60 - 21:08.55 97
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 25:13.10 - 18:34.55 316
2 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 26:26.58 - 19:28.67 225
3 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra POL 29:19.46 - 21:36.02 71
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 22:47.75 - 15:43.88 706
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 25:38.26 - 17:41.55 421
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 25:47.87 - 17:48.19 407
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 27:18.84 - 18:50.96 287
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 36:13.36 - 24:59.84 0
- Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 30:35.96 - 19:32.81 218
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 33:54.04 - 21:39.34 68
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn POL 18:49.42 - 18:49.42 290
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 22:33.09 - 22:33.09 30
- Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL DNS - DNS 0
 
 

10000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice POL 38:17.21 - 38:11.24 849
2 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska POL 40:29.83 - 40:23.51 751
3 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 41:28.61 - 41:22.14 709
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNF - DNF 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaczmarek Agata 1981-04-30 Fehlau Run Team POL 42:05.82 - 40:21.00 752
2 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak POL 43:07.71 - 41:20.32 710
3 Makowska Danuta 1977-07-21 ABiC Jabłonowo Pomorskie POL 44:14.23 - 42:24.08 666
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 45:20.00 - 43:27.12 624
- Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL DNF - DNF 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA POL 43:35.80 - 40:04.44 764
2 Ambroziak Sylwia 1975-06-02 SebaTeam Łowicz POL 43:39.64 - 40:07.97 762
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 50:41.72 - 46:35.95 505
4 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba POL 51:21.63 - 47:12.63 484
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 53:24.42 - 49:05.50 420
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 42:36.70 - 37:27.85 883
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 44:56.11 - 37:39.61 874
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 01:09:18.77 - 58:05.47 179
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów POL 57:55.00 - 37:42.92 871
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 33:20.95 - 33:20.95 700
2 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 33:36.81 - 33:36.81 681
3 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak POL 34:17.24 - 34:17.24 633
4 Ambroziak Marcin 1985-05-15 Iks Korab Olecko POL 35:52.24 - 35:52.24 528
5 Jarosz Adam 1984-04-15 Masters La SGH POL 41:01.63 - 41:01.63 251
- Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 33:12.25 - 32:08.30 792
2 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 35:54.21 - 34:45.06 601
3 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 36:47.62 - 35:36.76 544
4 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 37:54.99 - 36:41.96 477
5 Szostawicki Michał 1977-07-13 Olsztyn POL 39:08.24 - 37:52.86 408
- Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza POL DNS - DNS 0
- Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Makałus Tomasz 1976-09-16 Białystok POL DNF - DNF 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerbniak Norbert 1971-11-11 Tarnowo Podgórne Biega POL 36:20.96 - 33:55.49 659
2 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 36:39.54 - 34:12.83 638
3 Michajłow Robert 1973-08-14 MKL Myszyniec POL 37:10.40 - 34:41.63 605
4 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 37:25.73 - 34:55.94 589
5 Grządkowski Seweryn 1975-04-16 MazoviaProActiv Ciechanów POL 38:22.10 - 35:48.55 532
6 Rębisz Mariusz 1971-08-21 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ POL 38:52.56 - 36:16.98 502
7 Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz POL 38:53.53 - 36:17.88 501
8 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno POL 39:37.50 - 36:58.92 460
9 Gmitrzuk Paweł 1974-01-15 Bestie OCR Legionowo POL 45:28.59 - 42:26.59 193
10 Szapiel Grzegorz 1973-06-17 Heart Team POL 46:44.90 - 43:37.81 150
- Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL DNS - DNS 0
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL DNF - DNF 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNF - DNF 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNF - DNF 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL 37:28.15 - 33:38.84 679
2 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 38:29.39 - 34:33.83 614
3 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA POL 38:45.77 - 34:48.54 598
4 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team POL 38:55.65 - 34:57.41 588
5 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 39:25.69 - 35:24.39 558
6 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 40:38.88 - 36:30.11 489
7 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 43:26.29 - 39:00.45 347
8 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 45:36.81 - 40:57.66 254
- Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol POL DNS - DNS 0
- Śledziewski Cezary 1971-06-04 Wójtowo POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 36:26.64 - 31:24.01 850
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 41:11.78 - 35:29.69 552
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 42:50.77 - 36:54.98 464
4 Nagorski Robert 1963-05-15 Herne Hill Harriers GBR 44:00.22 - 37:54.81 406
5 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 44:30.46 - 38:20.87 382
- Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNF - DNF 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Błaszczyk Zbigniew 1959-11-24 NIEZRZESZONY POL 39:26.52 - 32:29.07 765
2 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo POL 41:12.29 - 33:56.18 658
3 Falandysz Janusz 1958-11-10 WPRunning Pruszków POL 42:29.85 - 35:00.06 585
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 42:32.51 - 35:02.25 582
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 42:56.70 - 35:22.17 560
6 Wojciechowski Grzegorz 1961-04-28 Tlen Mogilno POL 45:22.46 - 37:22.22 437
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór POL 43:43.57 - 34:15.30 636
2 Kosowski Janusz 1952-11-05 AKM Olsztyn POL 46:08.44 - 36:08.80 511
3 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 53:40.75 - 42:03.14 208
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 45:12.43 - 33:28.01 692
2 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 56:32.70 - 41:51.62 216
3 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra POL 01:03:41.00 - 47:08.69 54
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 51:33.55 - 35:45.38 535
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 55:23.65 - 38:24.95 379
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 56:05.64 - 38:54.07 353
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 58:57.90 - 40:53.53 257
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL DNF - DNF 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn POL 39:41.87 - 39:41.87 313
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 48:09.19 - 48:09.19 36
 
 

3000m pprz.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 10:27.19 - 10:09.44 763
2 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 11:18.00 - 10:58.81 605
- Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 10:56.03 - 10:09.52 763
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 10:13.30 - 09:03.45 1003
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 10:59.03 - 09:43.97 852
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
- Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 14:12.60 - 11:58.23 439
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 13:44.41 - 10:57.55 608
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 14:33.02 - 11:36.32 497
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 15:41.18 - 12:30.69 359
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 13:24.32 - 13:24.32 245
 
 

2000m pprz.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 08:42.05 - 08:25.81 630
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 09:02.57 - 08:20.25 649
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 08:42.34 - 10:08.21 767
2 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 08:42.85 - 10:08.81 765
3 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 09:35.57 - 11:10.19 571
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 09:51.49 - 11:28.73 518
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 08:03.14 - 08:46.14 1071
2 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 09:41.43 - 10:33.18 684
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 09:42.51 - 10:34.35 681
3 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 10:00.31 - 10:53.74 620
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 13:39.80 - 14:52.76 105
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 10:31.94 - 10:37.75 670
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 13:19.25 - 13:26.60 241
 
 

5000m chód

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL POL 32:50.77 - 30:48.58 674
- Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 30:11.92 - 27:15.44 837
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 29:20.15 - 25:23.94 929
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 37:24.60 - 30:57.63 668
2 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 37:28.67 - 31:01.00 665
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 32:50.42 - 31:55.25 371
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 35:44.68 - 33:37.29 300
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 26:12.89 - 23:47.87 814
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 36:21.30 - 33:00.18 325
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:34.93 - 23:57.11 804
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 33:52.36 - 28:23.12 544
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 34:54.26 - 29:14.99 499
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 28:43.77 - 23:00.74 865
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 30:09.25 - 24:09.21 791
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 31:28.05 - 25:12.33 725
4 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 31:29.91 - 25:13.82 724
- Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 36:20.14 - 27:42.57 580
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 27:12.40 - 19:39.90 1101
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 32:21.48 - 23:23.30 840
3 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 36:35.77 - 26:27.10 651
 

skok w dal

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl POL 4.93 -0.7 5.30 809
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 4.16 0.1 4.47 614
3 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 3.53 0 3.79 462
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 4.10 -1 4.74 682
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 4.07 -0.7 4.70 671
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 3.36 1.9 3.88 470
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 4.80 0.1 5.96 958
2 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 3.72 0 4.62 649
3 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 3.16 0.4 3.92 488
4 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łeszyk Aneta 1971-03-21 AZS Poznań POL 4.53 -0.5 6.05 982
2 Valiuliene Edita 1967-02-09 Šiauliai LTU 4.20 -1.2 5.60 882
2 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 4.11 0.1 5.48 846
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 3.77 0.5 5.41 827
2 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas LTU 3.68 -0.2 5.28 802
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 3.61 -1.1 5.18 784
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 3.17 0.1 4.89 710
2 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 3.01 0.4 4.64 651
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 3.04 -1 5.04 751
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 2.67 -0.6 4.42 607
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.54 -0.2 6.30 1039
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 2.44 -1.4 4.35 596
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 6.16 1.2 6.49 804
2 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 5.92 -0.6 6.23 761
3 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 5.90 -0.7 6.21 758
4 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 5.49 -0.9 5.78 671
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 5.12 -0.8 5.39 592
6 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 4.87 1.1 5.13 528
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 6.20 -0.9 6.98 918
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 5.07 -1.2 5.71 659
- Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 5.69 -0.6 6.86 891
2 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 5.46 -0.3 6.58 831
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 5.34 1 6.43 793
4 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL 4.86 -0.1 5.86 683
5 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 4.64 0.3 5.59 626
6 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL 4.01 0.2 4.83 473
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 5.44 -0.9 7.01 924
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 5.22 1 6.73 855
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 5.07 -0.9 6.53 825
3 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 5.06 1.3 6.52 809
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 5.01 0.8 6.46 800
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 4.67 0.1 6.02 714
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 4.45 -1.8 5.74 669
6 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 4.33 -0.7 5.58 630
7 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 3.90 -0.8 5.03 519
- Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 5.27 -1.1 7.27 979
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 4.65 0.5 6.41 792
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 4.40 0.5 6.07 722
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 4.32 -2.4 5.96 717
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 5.43 -0.6 8.01 1132
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 5.33 -1.2 7.86 1104
3 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 4.77 -1.4 7.03 931
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.44 -0.5 6.55 826
5 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 4.37 -1.2 6.44 808
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 4.13 -0.7 6.09 733
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 5.03 0 7.93 1111
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 4.63 -0.1 7.30 979
3 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL 4.54 -1.8 7.16 961
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 4.27 -1.4 6.74 871
5 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 3.98 -1.7 6.28 778
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 4.43 -1.3 7.47 1022
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 4.31 -1.5 7.27 982
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 4.14 -2.3 6.98 926
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 4.13 -0.3 6.97 912
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 3.96 -0.6 6.68 854
5 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 3.93 -1.5 6.63 849
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 3.84 -1.2 6.48 816
6 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 3.84 -1.2 6.48 816
7 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 3.37 -0.2 5.69 649
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 3.32 0.3 5.99 707
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 3.11 -1.3 5.61 639
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 3.07 0.1 5.54 617
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 3.02 0 5.45 599
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 2.39 -0.8 4.31 376
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 3.07 -1.4 5.93 705
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.71 -0.7 5.23 559
3 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 2.63 -0.3 5.08 526
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 5.83 -3.4 5.83 696
 
 

skok wzwyż

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lewandowska Anna 1982-08-15 Lublin POL 1.40 - 1.51 676
2 Kownatke Anna 1985-04-04 AMS PUCK POL 1.30 - 1.40 560
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 1.20 - 1.29 445
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 1.20 - 1.38 539
2 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 1.10 - 1.26 414
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU 1.30 - 1.59 761
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 1.48 - 1.92 1119
2 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH POL 1.20 - 1.56 729
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas LTU 1.25 - 1.72 901
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 1.20 - 1.66 836
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 1.33 - 1.95 1152
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 1.15 - 1.69 869
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 1.20 - 1.87 1064
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 1.00 - 1.56 729
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 0.90 - 1.49 655
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schulz Łukasz 1984-05-11 Schulo Team Działdowo POL 1.55 - 1.66 543
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 1.78 - 2.01 875
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 1.70 - 1.92 789
3 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 1.65 - 1.86 732
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 1.75 - 2.08 943
2 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.60 - 1.91 779
3 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL 1.50 - 1.79 665
4 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 1.50 - 1.79 665
5 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL 1.35 - 1.61 496
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 1.65 - 2.07 933
2 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik POL 1.50 - 1.88 751
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 1.40 - 1.76 637
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 1.40 - 1.76 637
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 1.30 - 1.63 515
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciesielski Wojciech 1966-04-23 Luboń POL 1.55 - 2.05 908
2 Dąda Jacek 1962-03-07 xxx POL 1.40 - 1.85 710
3 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 1.30 - 1.72 581
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 1.30 - 1.72 581
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 1.30 - 1.72 581
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 1.60 - 2.23 1089
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 1.50 - 2.09 952
3 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 1.45 - 2.02 885
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 1.40 - 1.95 817
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.35 - 1.88 751
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL 1.53 - 2.25 1108
2 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 1.47 - 2.16 1020
3 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 1.25 - 1.84 713
- Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 1.47 - 2.28 1138
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.40 - 2.17 1030
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 1.35 - 2.09 952
3 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 1.30 - 2.02 885
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 1.30 - 2.02 885
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 1.30 - 2.02 885
- Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL NM - NM 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 1.17 - 1.91 779
2 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 1.14 - 1.86 732
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 1.14 - 1.86 732
4 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 1.14 - 1.86 732
5 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 1.05 - 1.72 599
- Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 1.00 - 1.72 599
2 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 0.95 - 1.64 524
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.95 - 1.64 524
4 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.90 - 1.55 441
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 1.84 - 1.84 713
 
 

trójskok

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 6.28 0.7 6.98 323
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 10.33 1.4 12.45 924
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 8.28 2 10.82 737
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.49 1.7 13.03 988
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 6.76 -0.6 10.38 703
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 8.28 0.4 14.93 1215
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 4.76 0.1 8.58 500
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 12.23 1.2 12.27 644
2 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.17 0.4 11.20 538
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 10.84 1.7 10.87 497
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 13.59 2.8 14.65 886
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 12.06 0.5 13.00 725
- Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL DNS - DNS 0
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 11.30 2.6 13.09 722
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 10.03 0.3 11.62 582
- Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 11.17 1 13.91 818
2 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 10.18 0.5 12.68 691
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 9.71 0.4 12.10 632
4 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 9.38 -1.4 11.68 599
- Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 9.08 0.1 12.16 640
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 8.67 -1.1 11.61 590
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 7.04 0.7 9.43 355
4 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 7.02 0.5 9.40 354
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 12.09 0.8 17.40 1194
2 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 10.64 1.1 15.31 966
3 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 10.63 2.1 15.30 959
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 9.72 1.1 13.99 826
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.37 1.1 13.49 773
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 9.24 1.7 14.30 855
2 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL 8.33 1.2 12.89 709
3 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 8.25 1 12.76 697
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 8.20 2.9 12.69 678
5 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 7.67 1.6 11.87 600
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 9.74 -0.1 16.20 1069
1 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 8.91 1.7 14.82 910
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 8.71 -0.3 14.49 887
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 8.47 0.9 14.09 838
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 7.79 1.4 12.96 715
5 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 7.24 0.9 12.94 716
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 7.07 0.5 12.64 687
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 6.41 0.9 11.46 562
4 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 5.94 1.8 10.62 470
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 6.18 1.3 11.88 603
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 6.06 -1.2 11.64 593
3 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 5.60 0.7 10.76 491
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0
 
 

skok o tyczce

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl POL 2.60 - 2.83 550
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cybruch Krzysztof 1977-11-08 Warszawa POL 3.00 - 3.45 525
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Januszko Roman 1972-07-03 Masters La SGH POL 3.20 - 3.95 663
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boratyn Dariusz 1967-05-17 AZS-AWF Warszawa POL 2.50 - 3.31 487
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 2.50 - 3.31 487
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 2.20 - 3.12 435
2 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL 1.80 - 2.55 282
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 1.60 - 2.27 207
- Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters La SGH POL 2.30 - 3.50 539
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 2.20 - 3.35 498
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL DNS - DNS 0
- Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 3.10 - 5.42 1076
1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 2.40 - 4.20 732
2 Suława Marian 1951-03-18 Szczecin POL 2.30 - 4.02 682
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 2.00 - 3.50 539
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.80 - 3.15 443
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 1.30 - 2.44 253
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.10 - 4.22 737
2 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 1.50 - 3.02 408
 
 

pchnięcie kulą

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 7.74 - 7.74 401
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecka Anna 1986-04-10 TEAM MIOTACZY KALISZ POL 10.85 - 10.85 593
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 8.90 - 8.90 473
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 8.10 - 8.10 424
4 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 7.92 - 7.92 412
5 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 7.64 - 7.64 395
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 9.80 - 10.47 570
2 Paprocka Dorota 1980-11-13 Zantyr Sztum POL 9.64 - 10.30 559
3 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck POL 8.65 - 9.25 494
4 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 8.44 - 9.02 480
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 8.23 - 8.80 467
6 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 7.93 - 8.48 447
7 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew POL 7.86 - 8.40 442
8 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 7.80 - 8.34 438
9 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 6.36 - 6.80 344
- Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 10.93 - 13.40 751
1 Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU 8.81 - 10.80 590
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 8.17 - 10.01 541
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr UKR 13.09 - 15.94 909
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 12.37 - 15.06 854
2 Valiuliene Edita 1967-02-09 Šiauliai LTU 11.49 - 13.99 787
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 11.09 - 13.50 757
3 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 10.60 - 12.91 720
6 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 9.09 - 11.07 607
7 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 8.87 - 10.80 590
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 10.63 - 14.84 840
2 Rosetska Natalia 1966-01-24 Kiev UKR 9.96 - 13.91 782
2 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 9.18 - 12.82 715
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 8.12 - 11.34 623
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 8.50 - 15.61 888
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 8.04 - 14.77 836
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 7.70 - 14.14 797
- Zuzulia Iryna 1954-04-26 Kiev UKR DNS - DNS 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 9.96 - 20.98 1223
2 Kazlauskiene Genovaite 1950-01-10 7ir10 LTU 9.45 - 19.91 1156
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 6.80 - 16.43 939
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 7.01 - 19.43 1126
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 4.72 - 13.08 731
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 17.10 - 17.10 946
2 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 14.78 - 14.78 807
3 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 14.16 - 14.16 769
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 13.79 - 13.79 747
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 8.98 - 8.98 461
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 16.09 - 17.06 943
2 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 13.36 - 14.16 769
3 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 13.20 - 13.99 759
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.11 - 12.84 691
5 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 12.01 - 12.73 684
6 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 8.90 - 9.43 488
7 Witkowski Bartosz 1978-01-11 Masters La SGH POL 7.30 - 7.74 388
- Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 12.46 - 14.72 803
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 12.21 - 14.42 785
3 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 11.57 - 13.67 740
4 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 9.79 - 11.56 614
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 8.81 - 10.41 546
- Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL DNF - DNF 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 12.83 - 15.35 841
2 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze POL 12.68 - 15.17 830
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 12.60 - 15.07 824
4 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 12.48 - 14.93 816
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.21 - 13.41 725
6 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 8.68 - 10.38 544
7 Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL 8.09 - 9.68 503
- Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 12.39 - 16.52 911
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 11.86 - 15.81 868
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 11.52 - 15.36 841
4 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 10.88 - 14.50 790
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 10.20 - 13.60 736
6 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 9.68 - 12.90 694
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNF - DNF 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 13.33 - 18.07 1004
2 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 12.46 - 16.89 933
3 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 11.64 - 15.78 866
4 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 11.18 - 15.16 829
5 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza POL 11.13 - 15.09 825
6 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 10.87 - 14.74 804
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 7.74 - 10.49 551
- Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Bad Salzungen DEU DNF - DNF 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 13.40 - 20.24 1134
2 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 12.97 - 19.59 1095
3 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 12.38 - 18.70 1042
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 12.33 - 18.63 1037
5 Lahunov Mykhailo 1955-02-23 Smila UKR 11.94 - 18.04 1002
5 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 10.32 - 15.59 855
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 9.97 - 15.06 823
7 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL DNS - DNS 0
8 Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno POL DNS - DNS 0
9 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 13.93 - 20.97 1178
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 13.15 - 19.80 1108
3 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 12.78 - 19.24 1074
4 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 11.51 - 17.33 959
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 10.83 - 16.30 898
6 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 10.41 - 15.67 860
7 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 10.38 - 15.63 857
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 10.08 - 15.17 830
9 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 9.68 - 14.57 794
10 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 9.37 - 14.11 766
11 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 8.80 - 13.25 715
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
- Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 11.64 - 19.52 1091
2 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 10.94 - 18.35 1021
3 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 10.82 - 18.15 1009
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 10.79 - 18.10 1006
5 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 8.27 - 13.87 752
6 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 6.32 - 10.60 557
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 13.06 - 24.41 1386
2 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 10.40 - 19.44 1086
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 9.97 - 18.63 1037
4 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 9.48 - 17.72 983
5 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 9.06 - 16.93 935
6 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 8.12 - 15.18 830
7 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 7.82 - 14.61 796
- Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 6.22 - 13.74 744
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 6.09 - 13.45 727
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL 5.28 - 5.28 250
 
 

rzut dyskiem

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecka Anna 1986-04-10 TEAM MIOTACZY KALISZ POL 45.23 - 45.23 764
2 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 24.88 - 24.88 388
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 21.14 - 21.14 319
4 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 20.11 - 20.11 300
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck POL 27.23 - 28.86 461
2 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 24.78 - 26.26 413
3 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 23.00 - 24.37 378
4 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 22.65 - 24.00 371
5 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 20.97 - 22.22 339
6 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR 20.54 - 21.77 330
6 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 20.00 - 21.19 320
7 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 15.64 - 16.57 235
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Marzena 1975-04-14 LKS Polkowice POL 18.62 - 22.30 340
2 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec POL 15.30 - 18.32 267
3 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 14.42 - 17.27 248
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr UKR 39.73 - 53.75 923
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 36.80 - 49.79 849
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 36.45 - 49.32 840
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 30.02 - 40.62 678
4 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 29.67 - 40.14 669
5 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 22.76 - 30.79 497
6 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 14.56 - 19.70 292
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosetska Natalia 1966-01-24 Kiev UKR 30.13 - 46.06 779
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 23.68 - 36.20 596
2 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 18.82 - 28.77 459
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 18.37 - 28.08 447
4 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 13.93 - 21.30 322
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 13.82 - 23.87 369
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 26.55 - 51.83 887
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 16.02 - 31.27 505
- Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL DNS - DNS 0
- Zuzulia Iryna 1954-04-26 Kiev UKR DNS - DNS 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 14.37 - 35.81 589
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 14.10 - 39.71 661
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 43.92 - 43.92 747
2 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 42.20 - 42.20 715
3 Malinowski Dawid 1985-12-05 AZS UMCS Lublin POL 41.49 - 41.49 702
4 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 40.62 - 40.62 685
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 36.80 - 36.80 614
2 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL 36.75 - 36.75 613
3 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 34.57 - 34.57 572
4 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 18.95 - 18.95 282
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 38.14 - 41.76 707
2 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 31.23 - 34.19 565
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 31.11 - 34.06 563
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 29.75 - 32.57 535
5 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL 29.33 - 32.11 527
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 39.52 - 42.63 723
2 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze POL 39.16 - 42.24 716
3 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 38.86 - 41.92 710
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 37.11 - 40.03 674
5 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 36.72 - 39.61 667
6 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 36.62 - 39.50 665
7 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 36.13 - 38.97 655
8 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 35.40 - 38.19 640
9 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik POL 25.68 - 27.70 444
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 46.66 - 56.11 976
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 38.27 - 46.02 787
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 35.40 - 42.57 722
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 32.55 - 39.14 658
5 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 28.52 - 34.30 567
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 28.00 - 33.67 556
7 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 25.66 - 30.86 503
8 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL 19.66 - 23.64 369
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 49.89 - 55.75 970
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 44.45 - 49.67 855
3 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 38.25 - 42.74 725
4 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 36.15 - 40.39 681
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 34.36 - 38.39 644
6 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters La SGH POL 25.58 - 28.58 461
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 24.67 - 27.57 442
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 44.16 - 55.01 956
2 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 37.87 - 47.17 808
3 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 37.75 - 47.03 806
4 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 35.74 - 44.52 759
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 34.52 - 43.00 730
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 29.34 - 36.55 609
7 Centkowski Romuald 1955-03-08 AZS UWM Olsztyn POL 28.20 - 35.13 583
8 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 28.07 - 34.97 580
9 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 27.22 - 33.91 560
- Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno POL DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 39.90 - 55.41 963
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 37.80 - 52.49 908
3 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 37.24 - 51.72 894
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 33.03 - 45.87 784
5 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 31.57 - 43.84 746
6 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 31.11 - 43.20 734
7 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 30.66 - 42.58 722
8 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 29.26 - 40.63 686
9 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 28.00 - 38.88 653
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
- Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL DNS - DNS 0
- Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL DNS - DNS 0
- Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 33.65 - 52.10 901
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 29.88 - 46.26 791
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 29.40 - 45.52 777
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 26.55 - 41.10 694
5 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 25.55 - 39.56 666
6 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 24.97 - 38.66 649
7 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 22.44 - 34.74 576
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 33.25 - 57.39 1001
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 24.60 - 42.46 720
3 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 23.89 - 41.23 697
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 12.51 - 25.54 404
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysiuk Kamil 1988-03-28 Białystok POL 40.03 - 40.03 674
 
 

rzut oszczepem

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 31.38 - 32.18 529
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 34.13 - 39.78 670
2 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 26.03 - 30.34 495
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 22.36 - 26.06 415
4 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 22.11 - 25.77 410
5 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 0.00 - 0.00 0
- Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR 28.83 - 38.18 640
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 27.89 - 36.94 617
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 25.95 - 34.37 569
3 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 24.98 - 33.08 545
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 23.86 - 31.60 518
5 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew POL 19.40 - 25.69 408
6 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 16.79 - 22.24 345
7 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 14.42 - 19.10 287
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec POL 25.57 - 38.48 646
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 13.18 - 19.84 300
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 29.99 - 43.62 742
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 25.27 - 36.76 614
3 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 23.27 - 33.85 560
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 35.45 - 58.60 1022
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 20.08 - 33.19 547
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 16.85 - 27.85 448
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 23.07 - 43.33 736
2 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 21.37 - 40.14 677
2 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 19.49 - 36.61 611
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 17.41 - 32.70 538
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 17.84 - 38.08 638
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 17.80 - 37.99 637
3 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 16.17 - 34.51 572
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 17.67 - 42.86 727
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 13.85 - 38.18 640
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 11.75 - 36.80 615
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 8.44 - 26.44 422
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 40.89 - 44.02 557
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 50.76 - 60.04 788
2 Skrzypczak Robert 1977-02-05 Warszawa POL 43.97 - 52.01 672
3 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 41.62 - 49.23 632
4 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 39.87 - 47.16 602
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 19.00 - 22.48 249
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL 44.92 - 58.39 764
2 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 41.20 - 53.56 694
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 40.25 - 52.32 676
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 34.68 - 45.08 572
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 30.20 - 39.26 489
6 Chromiński Piotr 1976-04-10 Rozgarty POL 26.09 - 33.91 412
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
- Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 43.67 - 62.38 821
2 Itkowiak Robert 1969-03-29 AZS POZNAN ŚRODOWISKO POL 39.25 - 56.07 730
3 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 39.20 - 56.00 729
4 Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL 38.26 - 54.65 710
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 33.89 - 48.41 620
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 41.25 - 64.75 856
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 40.48 - 63.55 838
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 40.06 - 62.89 829
4 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 40.05 - 62.87 828
5 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa POL 31.92 - 50.11 645
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 37.63 - 59.81 784
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 36.85 - 58.57 766
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 28.68 - 45.58 579
4 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 22.30 - 35.44 434
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 42.64 - 74.47 996
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 38.57 - 67.36 893
3 Lahunov Mykhailo 1955-02-23 Smila UKR 37.70 - 65.84 871
3 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno POL 32.36 - 56.52 737
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 26.06 - 45.51 578
5 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 25.91 - 45.25 575
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 25.57 - 44.66 566
7 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn POL 14.22 - 24.84 283
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 39.15 - 75.14 1006
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 38.59 - 74.06 990
3 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 35.73 - 68.57 911
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 35.21 - 67.58 897
5 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 33.69 - 64.66 854
6 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 29.29 - 56.21 732
7 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 28.89 - 55.45 721
8 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 24.84 - 47.67 609
9 Kulej Wiesław 1951-06-04 Wręczyca POL 23.96 - 45.98 585
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 28.40 - 59.90 786
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 24.97 - 52.66 681
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 24.82 - 52.35 677
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 22.45 - 47.35 605
5 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 20.63 - 43.51 550
6 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 18.33 - 38.66 480
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 27.45 - 63.62 839
2 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 25.19 - 58.38 764
3 Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock POL 23.02 - 53.35 691
4 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 22.28 - 51.64 667
5 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 16.82 - 38.98 485
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 10.74 - 28.78 339
 
 

rzut młotem

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 30.68 - 34.18 498
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 25.16 - 28.03 396
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 31.63 - 38.93 577
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 14.66 - 18.04 230
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 38.37 - 45.18 681
2 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr UKR 31.00 - 36.50 537
2 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 22.88 - 26.94 378
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 33.99 - 44.21 665
2 Rosetska Natalia 1966-01-24 Kiev UKR 30.32 - 39.44 586
2 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 21.90 - 28.49 403
3 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 20.76 - 27.00 379
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 26.48 - 42.04 629
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 21.05 - 33.42 485
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 20.91 - 33.19 481
- Zuzulia Iryna 1954-04-26 Kiev UKR DNS - DNS 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 23.21 - 40.70 607
2 Kazlauskiene Genovaite 1950-01-10 7ir10 LTU 20.91 - 36.67 539
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 19.87 - 38.50 570
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 20.16 - 43.15 647
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo POL 43.64 - 43.64 608
2 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 42.82 - 42.82 595
3 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 41.13 - 41.13 569
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 38.64 - 42.86 596
2 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 32.93 - 36.53 497
3 Witkowski Bartosz 1978-01-11 Masters La SGH POL 17.71 - 19.64 236
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 40.27 - 49.57 701
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 39.21 - 48.27 680
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 35.56 - 43.77 610
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 27.93 - 34.38 464
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 64.59 - 80.23 1183
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 37.70 - 46.83 658
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 34.41 - 42.74 594
- Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 39.98 - 55.12 788
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 34.28 - 47.26 665
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 34.27 - 47.24 664
4 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 33.58 - 46.29 650
5 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 33.13 - 45.67 640
6 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 24.58 - 33.89 456
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 41.98 - 58.63 843
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 38.67 - 54.01 770
3 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 34.12 - 47.66 671
4 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Bad Salzungen DEU 33.18 - 46.34 650
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 19.09 - 26.66 344
5 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 13.98 - 19.53 234
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 44.65 - 69.22 1009
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 41.91 - 64.97 942
3 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 38.63 - 59.88 862
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 37.99 - 58.89 847
5 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 34.98 - 54.23 774
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 32.55 - 50.46 715
7 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 30.14 - 46.72 656
8 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 29.57 - 45.84 642
- Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 47.34 - 72.85 1066
2 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 42.87 - 65.97 958
3 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 37.48 - 57.68 828
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 37.03 - 56.99 817
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 36.19 - 55.69 796
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 47.60 - 81.30 1200
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 29.34 - 50.11 709
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 28.84 - 49.26 696
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 28.73 - 49.07 693
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 17.89 - 30.56 405
- Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 38.02 - 72.07 1054
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 32.25 - 61.13 882
3 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 29.78 - 56.45 808
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 21.20 - 40.19 554
5 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 20.11 - 38.12 522
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 15.32 - 34.11 460
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Marchlewski Szymon 1997-01-01 MLKS Chełmno Nadwiślanin POL DNS - DNS 0

Pełny raport wyników

3000m chód (39)

[K30] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalska Marlena 1990-07-20 KS Ultra Team Łódź POL 23:16.27 - 23:16.27 357

[K35] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics POL 18:31.73 - 17:59.49 683
2 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo POL 23:57.56 - 23:15.87 357

[K40] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RK Athletics POL 20:19.13 - 19:02.32 610
2 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 21:08.75 - 19:48.82 558

[K45] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics POL 17:44.96 - 16:00.17 833
2 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 17:48.52 - 16:03.38 828
- Gadomska-Dzięcioł Paulina 1974-02-23 RK Athletics POL DNS - DNS 0

[K50] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 16:49.44 - 14:32.96 952
2 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:18.23 - 14:57.86 917

[K55] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 21:34.89 - 17:50.36 694
2 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 22:13.78 - 18:22.50 655
3 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 22:34.18 - 18:39.37 636

[M35] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 18:16.82 - 17:45.01 473
- Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0

[M40] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sucharkiewicz Aleksander 1977-01-24 Łódź POL 16:03.58 - 15:05.38 716
- Szarota Jakub 1979-04-13 RK Athletics POL DNS - DNS 0

[M45] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 14:55.81 - 13:32.32 881
2 Korzeniowski Paweł 1976-06-01 RK Athletics POL 16:03.52 - 14:33.72 770
3 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 18:18.45 - 16:36.07 572
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M55] - 3000m chód (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barbużyński Bogusław 1966-05-13 Gdańsk POL 14:08.67 - 11:50.34 1081
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 15:13.96 - 12:44.98 971
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:24.94 - 15:24.83 684
4 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 19:13.73 - 16:05.67 618
- Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL DNF - DNF 0

[M60] - 3000m chód (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 16:31.64 - 13:13.31 916
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 16:46.43 - 13:25.14 894
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 17:35.61 - 14:04.49 822
4 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 18:04.95 - 14:27.96 780
5 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:17.08 - 14:37.66 763

[M65] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 21:14.95 - 16:11.00 610
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 26:34.87 - 20:14.65 290

[M70] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 18:22.36 - 13:15.68 912
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 21:15.73 - 15:20.82 690
3 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 24:37.34 - 17:46.34 471

[M80] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
- Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL DNS - DNS 0

110m ppł. (7)

[M35] - 110m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 20.89 0.4 20.34 325
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0

[M40] - 110m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 17.53 0.4 16.35 754
2 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 18.25 0.4 17.02 670
3 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 19.55 0.4 18.23 530

[M45] - 110m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 30.47 0.4 27.15 1

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[pk] - 110m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL DNS - DNS 0

100m ppł. (19)

[K35] - 100m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 23.38 0.1 22.21 287

[M50] - 100m ppł. (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 16.06 -0.3 15.32 898
2 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 16.13 -0.3 15.39 889
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 17.94 -0.3 17.11 663
4 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 22.83 -0.3 21.78 217
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 30.35 -0.3 28.95 0
- Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M55] - 100m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 17.97 0.1 16.26 768
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 18.52 0.1 16.76 704
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 20.29 0.1 18.36 517
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 21.83 0.1 19.76 378
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL DNS - DNS 0

[M60] - 100m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 15.63 0 13.96 1099
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 16.00 0 14.29 1048
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 18.09 0 16.15 783
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 19.98 0 17.84 575
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0

[M65] - 100m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 18.40 -0.4 15.41 886
2 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 23.78 -0.4 19.91 367

80m ppł. (19)

[K40] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL DNS - DNS 0

[K45] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 15.92 -0.2 17.03 704

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K50] - 80m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 14.45 -0.2 14.89 929
2 Valiuliene Edita 1967-02-09 Šiauliai LTU 14.97 -0.2 15.43 869
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 15.68 -0.2 16.16 792

[K55] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.55 -0.2 16.07 801

[K60] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 19.53 -0.2 17.75 635

[M70] - 80m ppł. (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.04 -0.1 14.12 1075
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 14.51 -0.1 14.59 1004
3 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 14.57 0.1 14.65 993
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 15.91 -0.1 16.00 804
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 17.29 -0.1 17.39 628
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0

[M75] - 80m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 22.50 0.1 20.79 289
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 23.14 0.1 21.38 243
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 26.86 0.1 24.82 55

[M80] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0

400m ppł. (18)

[M35] - 400m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 01:04.59 - 01:02.33 659
2 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 01:13.25 - 01:10.69 410
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 01:19.13 - 01:16.36 275

[M40] - 400m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 53.96 - 49.77 1143
2 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 01:02.47 - 57.62 825
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 01:03.89 - 58.93 777

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M45] - 400m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0

[M50] - 400m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 01:10.87 - 59.98 740
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 01:15.41 - 01:03.83 610
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 01:18.44 - 01:06.39 531
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 01:20.66 - 01:08.27 476
5 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 01:21.59 - 01:09.06 454

[M55] - 400m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:07.80 - 54.31 953
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 01:17.33 - 01:01.94 672
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 01:22.14 - 01:05.79 549
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 01:32.69 - 01:14.24 323
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNF - DNF 0

[pk] - 400m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 01:23.01 - 01:23.01 151

300m ppł. (18)

[K50] - 300m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 53.97 - 01:05.04 919

[M60] - 300m ppł. (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 45.64 - 50.93 1093
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 47.19 - 52.65 1020
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 51.04 - 56.95 850
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 53.56 - 59.76 747
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 54.85 - 01:01.20 697
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0

[M65] - 300m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 54.26 - 57.01 848
2 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 57.23 - 01:00.13 734
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:03.92 - 01:07.15 509

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M70] - 300m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 54.97 - 53.94 968
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 57.29 - 56.22 878
3 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 01:03.32 - 01:02.14 666
3 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 01:04.09 - 01:02.89 641
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 01:07.26 - 01:06.00 543

[M75] - 300m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:06.54 - 01:00.32 728
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:18.56 - 01:11.21 397
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:29.56 - 01:21.19 181

100m (133)

[K30] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa POL 13.54 -0.4 13.54 791
2 Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com POL 14.54 -0.4 14.54 654

[K35] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 13.06 -0.4 12.83 897
2 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 13.24 -0.7 13.01 871
2 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl POL 13.74 -0.4 13.50 797
3 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 14.07 -0.4 13.82 751
4 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL 14.76 -0.4 14.50 659
5 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 16.12 -0.4 15.83 496
- Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev UKR DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0

[K40] - 100m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 12.74 -0.7 12.05 1022
2 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol UKR 13.21 -0.7 12.50 950
2 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 14.30 -0.7 13.53 794
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 14.50 -0.7 13.72 767
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 14.81 -0.7 14.01 727
- Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0

[K45] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 13.86 0.2 12.62 926
2 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 14.28 0.2 13.00 867
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 14.40 0.2 13.11 851
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 15.78 0.2 14.37 673

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K50] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 14.93 0.2 13.08 855
2 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 15.07 0.2 13.21 836
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 15.32 0.4 13.43 802
4 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH POL 16.31 0.2 14.29 683
5 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 18.54 0.2 16.25 446

[K55] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 16.05 0.4 13.53 788
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.16 0.4 13.63 774
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 19.01 0.4 16.03 469
- Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL DNS - DNS 0

[K60] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 16.66 0.4 13.50 792
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 17.34 0.3 14.05 715
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 18.82 0.4 15.25 559
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 19.37 0.3 15.70 507

[K65] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 16.43 0.3 12.73 908
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 20.69 0.3 16.03 469

[K70] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 15.44 0.3 11.36 1132
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 21.66 0.3 15.93 480

[K85] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 24.73 0.3 14.67 633

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M35] - 100m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.42 -0.7 11.26 799
2 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.49 -0.7 11.33 779
3 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 11.53 -0.7 11.37 767
4 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 11.60 0.6 11.44 739
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 11.77 -0.7 11.61 698
6 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 11.81 -0.7 11.65 687
7 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.14 0.6 11.97 594
8 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 12.85 0.6 12.68 425
9 Lyshenko Oleksandr 1982-01-25 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 13.43 -0.7 13.25 317
9 Luchowski Konrad 1982-09-17 Lublin POL 13.48 0.6 13.30 300
10 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina POL 13.52 0.6 13.34 292
11 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 14.92 0.6 14.72 95
- Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL DNS - DNS 0
- Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL DNS - DNS 0

[M40] - 100m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.54 0.9 11.01 866
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 11.70 0.9 11.16 820
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.97 0.9 11.42 743
4 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 12.25 0.5 11.69 669
5 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 12.36 0.9 11.79 640
6 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 12.71 0.9 12.13 552
7 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 12.85 0.9 12.26 520
8 Kępiński Cezary 1980-08-07 Wiązowna POL 13.37 0.5 12.76 408
9 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo POL 13.76 0.5 13.13 332
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0

[M45] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 11.88 0.6 10.97 880
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 12.18 0.6 11.24 797
3 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 12.61 0.6 11.64 682
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.61 0.6 11.64 682
5 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 13.05 0.5 12.05 574
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL DNS - DNS 0
- Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL DNS - DNS 0

[M50] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 12.21 0.2 10.90 905
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 12.45 0.2 11.12 836
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 12.83 0.2 11.46 735
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 12.87 0.2 11.49 727
4 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 13.19 0.2 11.78 646
5 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 14.07 0.2 12.56 454
6 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 15.55 0.2 13.89 203
- Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M55] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion FRA 12.44 0.9 10.75 949
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 13.14 0.9 11.35 763
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 13.29 0.9 11.48 725
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.68 0.9 11.82 632
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 14.77 0.9 12.76 406
5 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 15.10 0.9 13.04 348
6 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL 15.37 0.9 13.28 302
7 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 17.41 0.9 15.04 62
- Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team KAZ DNS - DNS 0

[M60] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.08 0.1 10.92 899
2 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 13.18 0.1 11.01 871
3 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 13.50 1.1 11.28 783
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.57 0.1 11.33 774
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 14.16 0.1 11.83 634
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 14.50 0.7 12.11 558
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0

[M65] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 13.80 0.7 11.09 842
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 13.90 0.7 11.17 818
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 13.93 0.7 11.20 809
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 14.81 0.7 11.91 609
5 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 15.15 0.7 12.18 540
6 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 16.05 0.7 12.90 377
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0

[M70] - 100m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 14.57 1.1 11.20 806
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.62 1.1 11.24 794
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 14.68 1.1 11.28 783
4 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 14.89 1.1 11.45 733
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.29 1.1 11.75 649
5 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL 15.58 1.1 11.98 588
6 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 15.81 1.1 12.15 545
6 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 15.96 1.1 12.27 516
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 15.96 1.1 12.27 516
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 17.03 1.1 13.09 337
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 19.01 1.1 14.61 103
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNF - DNF 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M75] - 100m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 17.24 1.2 12.58 443
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 18.00 1.2 13.13 328
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 18.02 1.2 13.15 324
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 18.87 1.2 13.77 216
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 21.74 1.2 15.86 8
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0

[M80] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 16.93 0.8 11.62 687
2 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 19.01 0.8 13.05 346
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 21.07 0.8 14.46 122
4 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 26.08 0.8 17.90 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[M85] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 22.83 0 14.59 112
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 34.26 0 21.89 0

[pk] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 11.98 -0.2 11.98 596
- Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL DNS - DNS 0
- Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL DNS - DNS 0

200m (137)

[K30] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa POL 27.95 -0.1 27.95 804
- Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0

[K35] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 26.84 -0.1 26.26 916
2 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 27.63 0.1 27.03 863
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 28.84 -0.1 28.22 787
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 30.72 -0.1 30.06 674
4 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL 31.08 -0.1 30.41 654
5 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 33.51 0.1 32.79 522
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev UKR DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K40] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 26.21 -0.1 24.63 1031
2 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol UKR 27.22 0.1 25.58 962
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 29.54 0.1 27.76 815
3 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 30.49 -0.1 28.66 759
4 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 30.84 -0.1 28.99 739
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K45] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 28.38 -0.1 25.62 960
2 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 29.45 0.2 26.58 892
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.57 -0.1 26.69 887
4 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 31.67 0.2 28.59 762
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.38 0.2 30.13 668
- Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K50] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 30.43 0.2 26.36 907
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 30.74 -0.3 26.63 892
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 31.15 -0.3 26.98 869
4 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 39.85 -0.3 34.52 439
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0

[K55] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 33.40 -0.3 27.75 818
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 34.70 -0.3 28.83 750
3 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas LTU 35.10 -0.3 29.16 729
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 40.47 -0.3 33.63 482

[K60] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 45.64 0.3 36.32 354
2 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 47.88 0.3 38.11 282
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0

[K65] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 35.01 0.3 26.55 894
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[K70] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 46.00 0.3 32.98 511

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K85] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 59.19 0.3 33.64 478

[M35] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 22.48 0.3 22.09 926
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 23.43 0.3 23.03 805
3 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 23.76 0.3 23.35 766
4 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 23.81 0.3 23.40 760
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 24.37 -0.2 23.95 698
6 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 25.56 -0.2 25.12 569
7 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina POL 29.32 -0.2 28.82 248
- Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL DNS - DNS 0
- Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL DNS - DNS 0

[M40] - 200m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 22.54 -0.3 21.39 1026
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.31 -0.3 22.12 926
3 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 24.02 -0.3 22.79 839
4 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 24.64 -0.3 23.38 766
5 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 24.75 -0.2 23.48 753
6 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 24.98 -0.3 23.70 727
7 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 25.68 -0.3 24.37 650
8 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 25.81 -0.2 24.49 636
9 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 26.19 -0.2 24.85 597
10 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 26.28 -0.2 24.93 589
11 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo POL 28.11 -0.2 26.67 418
12 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 31.34 -0.2 29.74 189
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0

[M45] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 24.72 -0.5 22.64 859
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.49 -0.5 23.35 770
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 25.92 -0.5 23.74 724
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 32.27 -0.5 29.56 202
- Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M50] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 25.28 -0.2 22.35 895
2 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 25.38 -0.1 22.44 883
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 25.66 -0.2 22.68 852
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 26.26 -0.2 23.21 786
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 27.24 -0.2 24.08 683
5 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 27.51 -0.2 24.32 655
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.98 -0.1 24.73 610
6 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 29.05 -0.2 25.68 512
7 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL DNS - DNS 0

[M55] - 200m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion FRA 26.20 -0.1 22.35 894
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 27.26 -0.1 23.26 779
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 27.62 -0.1 23.56 743
3 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn POL 30.66 -0.1 26.16 465
4 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 31.69 -0.1 27.03 386
5 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 36.02 -0.1 30.73 133
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0
- Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
- Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team KAZ DNS - DNS 0

[M60] - 200m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 26.24 -0.1 21.59 997
1 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 27.09 -0.1 22.28 903
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 27.35 -0.1 22.50 875
3 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 27.41 -0.1 22.55 868
4 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 27.82 -0.1 22.88 826
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.34 -0.1 23.31 773
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
- Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0

[M65] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 28.62 -0.4 22.60 864
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 29.29 -0.4 23.12 798
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 29.70 -0.4 23.45 758
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 31.19 -0.4 24.62 623
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 38.78 0.1 30.62 138
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M70] - 200m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 30.13 0.1 22.67 852
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 30.67 0.1 23.08 800
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 32.66 0.1 24.58 625
4 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 32.85 0.1 24.72 610
4 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 32.90 0.1 24.76 605
5 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 33.51 0.1 25.22 557
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL DNS - DNS 0

[M75] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 37.98 -0.4 27.03 388
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 41.31 -0.4 29.40 211
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 49.61 -0.4 35.30 4
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0

[M80] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 37.61 -0.2 25.07 574
2 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 40.15 -0.2 26.76 410
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 46.09 -0.2 30.72 134
4 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 56.90 -0.4 37.93 0
5 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 58.52 -0.2 39.01 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[M85] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 53.83 -0.2 33.23 38
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 01:01.45 -0.2 37.93 0

[pk] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 24.21 0 24.21 667

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

400m (108)

[K35] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielińska Weronika 1986-03-21 12tri.pl / ASICS FrontRun POL 01:00.46 - 58.31 933
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 01:04.88 - 01:02.58 808
3 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 01:06.89 - 01:04.52 755
- Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0

[K40] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 01:08.44 - 01:03.57 781
2 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 01:13.09 - 01:07.89 666
3 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 01:16.69 - 01:11.23 583
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0

[K45] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 01:06.17 - 59.07 910
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 01:06.33 - 59.21 906
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 01:07.31 - 01:00.09 880
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:08.84 - 01:01.45 840
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:20.85 - 01:12.17 561
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 01:27.33 - 01:17.96 433

[K50] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:09.36 - 59.37 901
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 01:10.60 - 01:00.43 870
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 01:25.80 - 01:13.44 531

[K55] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 01:18.26 - 01:04.02 768
2 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 01:38.40 - 01:20.49 382
3 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 01:40.84 - 01:22.49 345
- Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL DNS - DNS 0

[K60] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 01:28.03 - 01:08.53 649
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0

[K65] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 01:26.59 - 01:03.80 774

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K85] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:14.09 - 01:43.04 70

[M35] - 400m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 49.32 - 47.81 1008
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 52.82 - 51.20 818
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 53.36 - 51.72 791
4 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 53.51 - 51.87 783
5 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run LTU 55.84 - 54.13 670
5 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 59.88 - 58.04 495
6 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 01:00.65 - 58.79 464
7 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 01:02.08 - 01:00.17 411
8 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 01:02.45 - 01:00.53 397
- Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0

[M40] - 400m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 54.66 - 51.29 813
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 55.32 - 51.91 781
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 55.96 - 52.51 750
4 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 57.45 - 53.91 680
5 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 58.09 - 54.51 652
6 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 58.15 - 54.57 649
7 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 59.58 - 55.91 587
8 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć POL 01:46.42 - 01:39.86 0
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL DNS - DNS 0
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0

[M45] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 58.59 - 53.15 718
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 59.19 - 53.69 691
3 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA POL 01:15.77 - 01:08.73 151
4 Pieczkowski Hubert 1974-03-07 URWIS BIEGA POL 01:19.96 - 01:12.53 77
- Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M50] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 56.05 - 49.05 936
1 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 58.84 - 51.49 803
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 59.96 - 52.47 752
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.38 - 53.71 690
4 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 01:04.60 - 56.53 559
5 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 01:08.41 - 59.87 422
6 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 01:11.36 - 01:02.45 329
7 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL 01:22.33 - 01:12.05 85

[M55] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:01.89 - 52.11 771
2 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 01:02.26 - 52.42 755
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 01:03.14 - 53.16 717
4 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn POL 01:07.07 - 56.47 562
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNF - DNF 0

[M60] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 01:00.38 - 48.74 954
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 01:01.27 - 49.46 913
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:06.02 - 53.30 710
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:06.67 - 53.82 685
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:11.54 - 57.75 507
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:15.99 - 01:01.35 368
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:24.22 - 01:07.99 169
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:06.13 - 50.95 832
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 01:08.22 - 52.56 747
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 01:09.91 - 53.86 683
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.98 - 54.68 644
5 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 01:15.67 - 58.30 484
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 01:30.12 - 01:09.43 136
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M70] - 400m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 01:10.66 - 51.62 796
2 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 01:13.63 - 53.79 686
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:14.91 - 54.73 641
4 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 01:18.59 - 57.42 521
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 01:18.67 - 57.48 518
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:20.94 - 59.13 451
7 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 01:24.35 - 01:01.63 358
8 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 01:24.61 - 01:01.82 351
9 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 01:28.91 - 01:04.96 250
10 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:34.21 - 01:08.83 149
11 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 01:37.30 - 01:11.09 102
- Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL DNS - DNS 0
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL DNS - DNS 0

[M75] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:22.98 - 57.02 538
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:47.30 - 01:13.73 59

[M80] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 01:54.53 - 01:13.16 67
2 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 02:07.82 - 01:21.65 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[pk] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
- Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0

800m (127)

[K35] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 02:31.58 - 02:26.55 730
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 02:32.16 - 02:27.11 722
3 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 02:32.43 - 02:27.37 718
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:39.09 - 02:33.81 631
5 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 02:47.28 - 02:41.73 531
- Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K40] - 800m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 02:14.25 - 02:04.70 1071
2 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice POL 02:22.49 - 02:12.36 944
3 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo POL 02:24.74 - 02:14.45 911
4 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 02:43.04 - 02:31.45 662
5 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 02:55.10 - 02:42.65 520
6 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 02:55.97 - 02:43.46 511
7 Pieczkowska Agnieszka 1978-08-07 URWIS BIEGA POL 03:00.90 - 02:48.04 458
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0

[K45] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 02:31.94 - 02:15.32 897
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:35.29 - 02:18.30 851
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 02:48.87 - 02:30.40 677
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:11.25 - 02:50.33 433
5 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 03:17.27 - 02:55.69 376
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0

[K50] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:48.53 - 02:23.52 773
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 03:05.06 - 02:37.60 582
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 03:18.23 - 02:48.81 449
- Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL DNS - DNS 0

[K55] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 03:01.55 - 02:27.33 719
- Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL DNS - DNS 0
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0

[K60] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0

[K65] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 04:46.20 - 03:27.75 121

[K85] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 07:51.76 - 04:01.16 5

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M35] - 800m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 02:01.29 - 01:57.87 821
2 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn POL 02:01.33 - 01:57.91 820
3 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó POL 02:02.24 - 01:58.79 798
4 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn POL 02:03.75 - 02:00.26 762
5 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run LTU 02:08.39 - 02:04.77 658
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 02:16.51 - 02:12.66 494
6 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 02:21.21 - 02:17.23 410
7 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 02:21.60 - 02:17.61 404
8 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 02:25.12 - 02:21.03 346
9 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA POL 02:27.20 - 02:23.05 314
- Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL DNS - DNS 0
- Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0

[M40] - 800m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:08.08 - 02:00.25 763
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 02:09.10 - 02:01.21 740
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 02:13.57 - 02:05.41 644
4 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 02:14.03 - 02:05.84 635
5 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 02:14.73 - 02:06.50 620
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 02:19.90 - 02:11.35 520
7 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 02:21.45 - 02:12.81 492
8 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 02:33.29 - 02:23.92 301
9 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin POL 02:37.58 - 02:27.95 244
- Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Gajowniczek Jarosław 1979-09-14 Bestie OCR Legionowo POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0

[M45] - 800m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:06.10 - 01:54.20 914
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:06.37 - 01:54.44 908
3 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:07.97 - 01:55.89 871
4 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA POL 02:12.55 - 02:00.04 768
5 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL 02:19.57 - 02:06.39 623
6 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team POL 02:37.77 - 02:22.88 317
7 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA POL 03:05.88 - 02:48.33 46
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M50] - 800m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN POL 02:09.46 - 01:52.84 950
2 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 02:18.45 - 02:00.67 753
3 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 02:19.49 - 02:01.58 731
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:20.75 - 02:02.68 706
5 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 02:21.11 - 02:02.99 698
6 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL 02:22.41 - 02:04.12 673
7 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:24.99 - 02:06.37 623
8 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 02:26.00 - 02:07.25 604
9 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 02:26.49 - 02:07.68 595
10 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 02:37.49 - 02:17.27 410
- Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL DNS - DNS 0
- Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNS - DNS 0

[M55] - 800m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:20.79 - 01:57.77 823
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 02:21.28 - 01:58.18 813
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:21.31 - 01:58.21 812
4 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 02:28.13 - 02:03.91 678
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 02:32.02 - 02:07.16 606
6 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor POL 02:44.69 - 02:17.76 401
7 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team POL 02:46.16 - 02:18.99 380
8 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team POL 02:48.44 - 02:20.90 348

[M60] - 800m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:44.00 - 02:11.17 524
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:44.58 - 02:11.63 515
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 02:45.93 - 02:12.71 493
4 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 02:47.61 - 02:14.05 468
5 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 02:54.29 - 02:19.40 373
6 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 03:02.62 - 02:26.06 270
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 03:05.19 - 02:28.11 241
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL DNS - DNS 0

[M65] - 800m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:53.05 - 02:11.67 514
1 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 03:02.71 - 02:19.02 379
2 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 02:55.54 - 02:13.57 477
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 02:57.85 - 02:15.33 444
4 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 02:58.82 - 02:16.06 431
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 03:13.53 - 02:27.26 253
5 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn POL 03:52.17 - 02:56.66 10
7 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:18.07 - 03:16.37 0
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M70] - 800m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 03:02.54 - 02:11.26 522
2 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 03:03.67 - 02:12.08 506
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 03:08.51 - 02:15.56 440
4 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 03:14.09 - 02:19.57 370
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 03:14.80 - 02:20.08 362
6 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 03:16.89 - 02:21.58 337
7 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 03:31.92 - 02:32.39 187
- Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL DNS - DNS 0
- Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL DNS - DNS 0

[M75] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 03:20.53 - 02:15.08 449
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 03:24.29 - 02:17.61 404
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 03:24.85 - 02:17.99 397
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:47.61 - 02:33.32 176
5 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 04:18.80 - 02:54.33 17

[M80] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 03:43.03 - 02:19.01 380
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:16.80 - 02:40.06 107
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 04:51.04 - 03:01.41 1
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[pk] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 02:29.31 - 02:29.31 225

1500m (120)

[K35] - 1500m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska POL 05:06.31 - 04:59.20 776
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 05:09.12 - 05:01.95 759
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:28.62 - 05:21.00 642
4 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 05:49.61 - 05:41.50 527
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K40] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:46.57 - 04:28.83 985
2 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 04:55.25 - 04:36.97 927
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 05:39.72 - 05:18.69 656
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 05:55.25 - 05:33.26 572
- Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[K45] - 1500m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 05:11.30 - 04:39.86 906
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:15.50 - 04:43.63 880
3 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:29.17 - 04:55.92 798
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 05:38.39 - 05:04.21 744
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 05:47.01 - 05:11.96 696
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:20.92 - 05:42.45 522
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 06:49.99 - 06:08.58 393
- Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0

[K50] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 05:18.92 - 04:34.02 947
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 06:23.71 - 05:29.68 592
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 06:50.15 - 05:52.40 471
- Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL DNS - DNS 0

[K55] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 06:18.89 - 05:10.05 708
2 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 07:16.34 - 05:57.06 448
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 07:51.87 - 06:26.13 317

[K60] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0

[K85] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 15:32.32 - 07:58.47 50

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M35] - 1500m (15)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 04:14.25 - 04:09.60 745
2 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó POL 04:17.92 - 04:13.20 706
3 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 04:22.97 - 04:18.16 654
4 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć POL 04:25.64 - 04:20.78 627
5 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 04:43.77 - 04:38.58 460
6 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 04:51.75 - 04:46.41 395
7 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia POL 04:56.85 - 04:51.42 356
8 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA POL 05:04.32 - 04:58.75 302
9 Śliwczyński Jarosław 1984-05-17 Elektrojar Fotowoltaika POL 05:06.29 - 05:00.68 289
10 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 05:10.90 - 05:05.21 258
11 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 05:12.21 - 05:06.50 250
12 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 05:13.83 - 05:08.09 240
13 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL 05:30.88 - 05:24.82 147
- Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0

[M40] - 1500m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:19.77 - 04:06.24 782
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 04:21.84 - 04:08.20 760
3 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk POL 04:33.81 - 04:19.54 639
4 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć POL 04:38.86 - 04:24.33 592
5 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 04:38.88 - 04:24.35 591
6 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis LTU 04:41.24 - 04:26.59 570
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 04:46.76 - 04:31.82 520
7 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 04:47.84 - 04:32.84 511
8 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 04:53.17 - 04:37.90 466
9 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 05:09.73 - 04:53.59 339
10 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin POL 05:29.78 - 05:12.60 213
11 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik POL 05:47.99 - 05:29.86 123
12 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć POL 06:49.43 - 06:28.10 0

[M45] - 1500m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 04:18.52 - 03:56.21 900
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:18.87 - 03:56.53 896
3 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL 04:32.49 - 04:08.97 752
4 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA POL 04:36.51 - 04:12.65 712
5 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 04:37.43 - 04:13.49 703
6 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL 04:54.62 - 04:29.19 545
7 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:05.59 - 04:39.22 454
8 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team POL 05:11.42 - 04:44.54 410
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M50] - 1500m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN POL 04:25.26 - 03:53.11 938
2 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 04:53.03 - 04:17.51 660
3 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 04:54.87 - 04:19.13 644
4 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 05:00.21 - 04:23.82 597
5 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 05:02.48 - 04:25.82 577
6 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 05:12.53 - 04:34.65 495
7 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 05:41.97 - 05:00.52 290
- Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0

[M55] - 1500m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 04:46.30 - 04:01.29 839
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:46.80 - 04:01.72 834
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 04:54.40 - 04:08.12 761
4 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 05:09.62 - 04:20.95 625
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 05:13.79 - 04:24.46 590
6 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno POL 05:33.24 - 04:40.85 441
7 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor POL 05:36.18 - 04:43.33 420
8 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team POL 05:36.25 - 04:43.39 419
9 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team POL 05:49.97 - 04:54.95 329

[M60] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:08.44 - 04:08.36 759
2 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team Działdowo POL 05:19.62 - 04:17.36 662
3 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 05:30.81 - 04:26.37 572
4 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL 05:59.79 - 04:49.70 369
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 06:15.77 - 05:02.57 276
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL DNF - DNF 0

[M65] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:34.71 - 04:16.19 674
2 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór POL 05:56.60 - 04:32.94 510
3 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 06:10.86 - 04:43.86 415
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 06:28.03 - 04:57.00 314
4 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 06:36.24 - 05:03.28 271
5 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 08:27.32 - 06:28.30 0

[M70] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 06:26.00 - 04:38.96 457
2 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega NLD 06:49.43 - 04:55.90 322
2 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 07:06.38 - 05:08.14 240
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M75] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 06:45.96 - 04:34.55 496
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 07:00.95 - 04:44.69 409
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 07:04.13 - 04:46.84 391
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 07:36.15 - 05:08.49 238
5 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:44.92 - 05:14.43 202
6 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 08:37.61 - 05:50.06 49
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0

[M80] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 07:32.84 - 04:43.07 422
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 08:58.39 - 05:36.55 95
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 09:48.22 - 06:07.70 12

5000m (127)

[K35] - 5000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice POL 18:27.26 - 18:17.63 828
2 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 19:48.20 - 19:37.86 700
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 19:56.84 - 19:46.43 687
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0

[K40] - 5000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 18:15.58 - 17:23.54 920
2 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak POL 20:17.03 - 19:19.22 729
3 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem POL 20:26.14 - 19:27.90 716
4 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 20:51.90 - 19:52.43 678
5 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 21:10.28 - 20:09.94 653
6 Kulik Ewa 1976-12-24 UKS POL 24:43.38 - 23:32.92 389
- Królak Agnieszka 1980-08-18 Team Kopeć POL DNS - DNS 0

[K45] - 5000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:53.77 - 18:10.27 840
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 19:55.40 - 18:11.76 837
3 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 20:34.80 - 18:47.74 779
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 21:13.99 - 19:23.54 722
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 21:48.95 - 19:55.46 674
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 24:01.73 - 21:56.73 505
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 24:56.79 - 22:47.02 442
- Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K50] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL 20:21.24 - 17:46.63 880

[K55] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 21:13.03 - 17:39.67 892
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 30:34.71 - 25:27.21 270
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0

[K60] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0

[M35] - 5000m (18)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 16:21.74 - 16:18.11 616
2 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 16:23.01 - 16:19.37 613
3 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak POL 16:23.47 - 16:19.83 611
4 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 16:23.90 - 16:20.26 610
5 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć POL 16:50.88 - 16:47.14 544
6 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 18:00.42 - 17:56.42 390
7 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia POL 18:36.12 - 18:31.99 321
8 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 18:51.57 - 18:47.38 293
9 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 20:09.45 - 20:04.98 172
- Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL DNS - DNS 0
- Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL DNS - DNS 0
- Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL DNS - DNS 0
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL DNS - DNS 0
- Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL DNF - DNF 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M40] - 5000m (20)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 15:56.07 - 15:20.12 773
2 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 16:32.32 - 15:55.01 676
3 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL 16:41.42 - 16:03.77 653
4 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo POL 17:13.46 - 16:34.60 574
5 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL 17:25.13 - 16:45.83 547
6 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć POL 17:31.16 - 16:51.64 533
7 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 17:44.99 - 17:04.95 502
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 17:46.60 - 17:06.50 498
9 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją POL 17:47.60 - 17:07.46 496
10 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 17:47.69 - 17:07.54 496
11 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis LTU 17:49.64 - 17:09.42 492
11 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 18:25.55 - 17:43.98 416
12 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 20:03.93 - 19:18.66 240
13 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin POL 24:27.70 - 23:32.51 5
14 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć POL 32:51.13 - 31:37.02 0
- Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza POL DNS - DNS 0
- Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team POL DNS - DNS 0
- Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0

[M45] - 5000m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 16:55.21 - 15:42.22 711
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 16:58.85 - 15:45.59 702
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 17:33.43 - 16:17.69 617
4 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 17:46.29 - 16:29.62 587
5 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno POL 18:52.14 - 17:30.74 444
6 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 19:24.20 - 18:00.49 382
- Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz POL DNS - DNS 0
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Rychter Karol 1976-06-20 THE RYCHTERS POL DNS - DNS 0
- Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M50] - 5000m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 18:22.43 - 16:24.58 599
2 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 18:29.38 - 16:30.79 584
3 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA POL 18:36.82 - 16:37.43 567
4 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 18:46.11 - 16:45.73 547
5 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 18:46.26 - 16:45.86 547
6 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 18:56.23 - 16:54.77 526
7 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 19:36.74 - 17:30.95 444
8 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 19:54.31 - 17:46.64 410
9 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 21:25.94 - 19:08.47 257
- Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol POL DNS - DNS 0
- Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Wilamowski Jacek 1968-11-21 Team Kopeć POL DNF - DNF 0

[M55] - 5000m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 17:39.29 - 15:07.81 809
2 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 20:55.31 - 17:55.80 391
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 21:00.27 - 18:00.05 383
4 Nowak Jerzy 1964-12-07 Bartoszycka Grupa Biegowa POL 21:15.29 - 18:12.92 357
5 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 21:55.84 - 18:47.67 293
- Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno POL DNS - DNS 0
- Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL DNS - DNS 0
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0

[M60] - 5000m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 19:48.51 - 16:13.75 627
2 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo POL 19:56.62 - 16:20.39 610
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 21:06.90 - 17:17.97 472
4 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 23:02.13 - 18:52.38 284
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 23:20.20 - 19:07.18 259
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL DNS - DNS 0
- Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL DNS - DNS 0

[M65] - 5000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 19:32.36 - 15:13.74 791
2 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 23:31.56 - 18:20.17 343
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 23:44.50 - 18:30.26 324
4 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 23:44.87 - 18:30.54 324
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 27:07.60 - 21:08.55 97
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M70] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 25:13.10 - 18:34.55 316
2 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 26:26.58 - 19:28.67 225
3 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra POL 29:19.46 - 21:36.02 71

[M75] - 5000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 22:47.75 - 15:43.88 706
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 25:38.26 - 17:41.55 421
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 25:47.87 - 17:48.19 407
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 27:18.84 - 18:50.96 287
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 36:13.36 - 24:59.84 0
- Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL DNS - DNS 0

[M80] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 30:35.96 - 19:32.81 218
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 33:54.04 - 21:39.34 68
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

[pk] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn POL 18:49.42 - 18:49.42 290
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 22:33.09 - 22:33.09 30
- Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL DNS - DNS 0

10000m (92)

[K35] - 10000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice POL 38:17.21 - 38:11.24 849
2 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska POL 40:29.83 - 40:23.51 751
3 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 41:28.61 - 41:22.14 709
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNF - DNF 0

[K40] - 10000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaczmarek Agata 1981-04-30 Fehlau Run Team POL 42:05.82 - 40:21.00 752
2 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak POL 43:07.71 - 41:20.32 710
3 Makowska Danuta 1977-07-21 ABiC Jabłonowo Pomorskie POL 44:14.23 - 42:24.08 666
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 45:20.00 - 43:27.12 624
- Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL DNF - DNF 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[K45] - 10000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA POL 43:35.80 - 40:04.44 764
2 Ambroziak Sylwia 1975-06-02 SebaTeam Łowicz POL 43:39.64 - 40:07.97 762
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 50:41.72 - 46:35.95 505
4 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba POL 51:21.63 - 47:12.63 484
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 53:24.42 - 49:05.50 420

[K50] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 42:36.70 - 37:27.85 883

[K55] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 44:56.11 - 37:39.61 874
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 01:09:18.77 - 58:05.47 179

[K75] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów POL 57:55.00 - 37:42.92 871

[M35] - 10000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 33:20.95 - 33:20.95 700
2 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 33:36.81 - 33:36.81 681
3 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak POL 34:17.24 - 34:17.24 633
4 Ambroziak Marcin 1985-05-15 Iks Korab Olecko POL 35:52.24 - 35:52.24 528
5 Jarosz Adam 1984-04-15 Masters La SGH POL 41:01.63 - 41:01.63 251
- Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0

[M40] - 10000m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 33:12.25 - 32:08.30 792
2 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 35:54.21 - 34:45.06 601
3 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 36:47.62 - 35:36.76 544
4 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 37:54.99 - 36:41.96 477
5 Szostawicki Michał 1977-07-13 Olsztyn POL 39:08.24 - 37:52.86 408
- Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza POL DNS - DNS 0
- Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Makałus Tomasz 1976-09-16 Białystok POL DNF - DNF 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M45] - 10000m (15)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerbniak Norbert 1971-11-11 Tarnowo Podgórne Biega POL 36:20.96 - 33:55.49 659
2 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 36:39.54 - 34:12.83 638
3 Michajłow Robert 1973-08-14 MKL Myszyniec POL 37:10.40 - 34:41.63 605
4 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 37:25.73 - 34:55.94 589
5 Grządkowski Seweryn 1975-04-16 MazoviaProActiv Ciechanów POL 38:22.10 - 35:48.55 532
6 Rębisz Mariusz 1971-08-21 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ POL 38:52.56 - 36:16.98 502
7 Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz POL 38:53.53 - 36:17.88 501
8 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno POL 39:37.50 - 36:58.92 460
9 Gmitrzuk Paweł 1974-01-15 Bestie OCR Legionowo POL 45:28.59 - 42:26.59 193
10 Szapiel Grzegorz 1973-06-17 Heart Team POL 46:44.90 - 43:37.81 150
- Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL DNS - DNS 0
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL DNF - DNF 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNF - DNF 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNF - DNF 0

[M50] - 10000m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL 37:28.15 - 33:38.84 679
2 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 38:29.39 - 34:33.83 614
3 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA POL 38:45.77 - 34:48.54 598
4 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team POL 38:55.65 - 34:57.41 588
5 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 39:25.69 - 35:24.39 558
6 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 40:38.88 - 36:30.11 489
7 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 43:26.29 - 39:00.45 347
8 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 45:36.81 - 40:57.66 254
- Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol POL DNS - DNS 0
- Śledziewski Cezary 1971-06-04 Wójtowo POL DNS - DNS 0

[M55] - 10000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 36:26.64 - 31:24.01 850
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 41:11.78 - 35:29.69 552
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 42:50.77 - 36:54.98 464
4 Nagorski Robert 1963-05-15 Herne Hill Harriers GBR 44:00.22 - 37:54.81 406
5 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 44:30.46 - 38:20.87 382
- Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNF - DNF 0

[M60] - 10000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Błaszczyk Zbigniew 1959-11-24 NIEZRZESZONY POL 39:26.52 - 32:29.07 765
2 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo POL 41:12.29 - 33:56.18 658
3 Falandysz Janusz 1958-11-10 WPRunning Pruszków POL 42:29.85 - 35:00.06 585
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 42:32.51 - 35:02.25 582
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 42:56.70 - 35:22.17 560
6 Wojciechowski Grzegorz 1961-04-28 Tlen Mogilno POL 45:22.46 - 37:22.22 437
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M65] - 10000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór POL 43:43.57 - 34:15.30 636
2 Kosowski Janusz 1952-11-05 AKM Olsztyn POL 46:08.44 - 36:08.80 511
3 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 53:40.75 - 42:03.14 208
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0

[M70] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 45:12.43 - 33:28.01 692
2 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 56:32.70 - 41:51.62 216
3 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra POL 01:03:41.00 - 47:08.69 54

[M75] - 10000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 51:33.55 - 35:45.38 535
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 55:23.65 - 38:24.95 379
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 56:05.64 - 38:54.07 353
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 58:57.90 - 40:53.53 257
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[M80] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL DNF - DNF 0

[pk] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn POL 39:41.87 - 39:41.87 313
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 48:09.19 - 48:09.19 36

3000m pprz. (16)

[M35] - 3000m pprz. (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 10:27.19 - 10:09.44 763
2 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 11:18.00 - 10:58.81 605
- Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0

[M40] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 10:56.03 - 10:09.52 763

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M45] - 3000m pprz. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 10:13.30 - 09:03.45 1003
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 10:59.03 - 09:43.97 852
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
- Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL DNS - DNS 0

[M50] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 14:12.60 - 11:58.23 439

[M55] - 3000m pprz. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 13:44.41 - 10:57.55 608
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 14:33.02 - 11:36.32 497
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 15:41.18 - 12:30.69 359

[pk] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 13:24.32 - 13:24.32 245

2000m pprz. (14)

[K35] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 08:42.05 - 08:25.81 630

[K40] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 09:02.57 - 08:20.25 649

[M35] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 2000m pprz. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 08:42.34 - 10:08.21 767
2 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 08:42.85 - 10:08.81 765
3 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 09:35.57 - 11:10.19 571
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 09:51.49 - 11:28.73 518

[M65] - 2000m pprz. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 08:03.14 - 08:46.14 1071
2 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 09:41.43 - 10:33.18 684
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 09:42.51 - 10:34.35 681
3 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 10:00.31 - 10:53.74 620
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 13:39.80 - 14:52.76 105

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M70] - 2000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 10:31.94 - 10:37.75 670
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 13:19.25 - 13:26.60 241

5000m chód (25)

[K40] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL POL 32:50.77 - 30:48.58 674
- Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL DNS - DNS 0

[K45] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 30:11.92 - 27:15.44 837

[K50] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 29:20.15 - 25:23.94 929

[K55] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 37:24.60 - 30:57.63 668
2 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 37:28.67 - 31:01.00 665

[M35] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 32:50.42 - 31:55.25 371
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0

[M40] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 35:44.68 - 33:37.29 300

[M45] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 26:12.89 - 23:47.87 814
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 36:21.30 - 33:00.18 325

[M55] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:34.93 - 23:57.11 804
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 33:52.36 - 28:23.12 544
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 34:54.26 - 29:14.99 499

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

[M60] - 5000m chód (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 28:43.77 - 23:00.74 865
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 30:09.25 - 24:09.21 791
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 31:28.05 - 25:12.33 725
4 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 31:29.91 - 25:13.82 724
- Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL DNS - DNS 0

[M65] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 36:20.14 - 27:42.57 580
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0

[M70] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 27:12.40 - 19:39.90 1101
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 32:21.48 - 23:23.30 840
3 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 36:35.77 - 26:27.10 651

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web