30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Niewada Karolina 1984-08-07 RK Athletics POL 21:49.79 - 21:11.81 472
2 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo POL 24:23.07 - 23:40.64 336
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 24:22.06 - 22:49.95 380
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics POL 18:21.25 - 16:32.89 790
2 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 19:00.52 - 17:08.29 745
3 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics POL 23:23.36 - 21:05.27 479
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 17:15.56 - 14:55.55 920
2 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska POL 19:45.04 - 17:04.82 750
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL 18:29.24 - 14:32.97 952
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 22:41.23 - 22:01.75 186
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 15:30.28 - 14:34.09 770
2 Czubenko Semen 1976-12-22 Gdynia POL 19:31.14 - 18:20.40 426
3 Niewada Paweł 1978-01-25 RK Athletics POL 22:44.96 - 21:22.52 222
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL 30:00.68 - 27:12.86 11
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 16:34.17 - 13:52.12 844
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 19:42.62 - 16:29.85 581
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL DQ - DQ 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 17:21.85 - 13:53.48 842
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 17:41.74 - 14:09.39 813
3 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz - 28:12.20 - 22:33.76 159
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 22:37.06 - 17:13.54 517
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 22:42.50 - 17:17.68 511
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 19:04.96 - 13:46.43 855
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 28:22.64 - 20:28.97 275
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL DNS - DNS 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ostaszewska Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew POL 22:57.73 - 22:57.73 373
2 Madanowska Maja 2007-10-31 KM Aktywni Sochaczew POL 24:44.02 - 24:44.02 285
- Flis Gabriela 2007-03-02 KM Aktywni Sochaczew POL DNS - DNS 0
- Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL DNS - DNS 0
 
 

110m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 23.31 2 22.70 144
- Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL DNF - DNF 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL DNS - DNS 0
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DQ - DQ 0
 
 

100m ppł.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 21.92 0.1 20.82 380
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 20.27 0.4 19.34 416
2 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 22.32 0.4 21.29 248
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 18.32 0.4 16.58 725
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 21.09 0.4 19.09 440
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 27.05 0.4 24.48 66
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 15.71 0.1 14.03 1088
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 16.71 0.1 14.92 954
3 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 21.70 0.1 19.38 414
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 18.21 0.1 15.25 906
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 21.29 0.1 17.83 576
3 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 24.67 0.1 20.66 300
- Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL DNS - DNS 0
 
 

80m ppł.

 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 12.83 1.2 13.73 1056
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 18.50 1.2 19.07 510
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.20 1.2 15.73 829
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 19.00 1.2 17.27 672
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 13.74 0.6 13.82 1118
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 13.88 0.6 13.96 1096
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 17.73 0.6 17.83 573
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 19.82 0.6 18.31 520
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 20.33 0.6 18.78 470
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 28.30 0.6 26.15 15
- Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0
 
 

400m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 01:04.72 - 01:02.45 655
2 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 01:08.41 - 01:06.02 542
3 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 01:10.05 - 01:07.60 496
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 55.22 - 50.93 1093
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 01:03.84 - 58.89 779
3 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 01:20.98 - 01:14.70 312
4 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 01:33.63 - 01:26.36 102
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 01:06.53 - 58.51 792
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 01:24.72 - 01:11.71 384
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL DNS - DNS 0
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:08.58 - 54.93 928
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 01:17.78 - 01:02.30 660
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 01:21.51 - 01:05.29 564
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 01:30.86 - 01:12.78 357
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
- Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL DNS - DNS 0
 
 

300m ppł.

 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 58.30 - 01:10.26 796
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 46.71 - 52.12 1042
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 47.85 - 53.39 990
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 53.94 - 01:00.19 732
4 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 59.05 - 01:05.89 546
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 57.20 - 01:00.09 736
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 01:07.29 - 01:10.69 410
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 52.56 - 51.58 1065
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:18.27 - 01:16.81 265
- Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:03.12 - 57.22 840
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:18.44 - 01:11.11 399
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 01:46.35 - 01:36.41 13
 
 

100m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 12.86 -0.7 12.86 894
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 13.26 -0.5 13.26 833
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 13.33 -0.5 13.33 822
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 14.68 -0.5 14.42 670
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 12.85 -0.5 12.15 1005
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 14.41 -0.5 13.63 779
3 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 14.42 -0.5 13.64 778
4 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 14.79 0.9 13.99 720
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 13.13 -0.7 11.96 1037
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 13.72 -0.7 12.49 952
3 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 14.18 -0.7 12.91 886
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 15.14 -0.7 13.79 757
5 Przedwojewska Anita 1971-07-19 Niedaszów POL 16.24 -0.7 14.79 623
6 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL 20.80 -0.7 18.94 207
- Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 15.62 0.9 13.69 762
2 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin POL 16.15 0.9 14.15 698
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 15.85 0.9 13.36 810
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.08 0.9 13.56 781
3 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 20.10 0.9 16.95 369
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 18.72 0.9 15.17 566
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 20.59 -0.2 16.68 403
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 22.93 0.9 18.58 224
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 15.74 -0.2 12.20 995
2 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 16.93 -0.2 13.12 852
3 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 21.01 -0.2 16.28 445
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań POL 19.73 -0.2 14.51 657
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 18.84 -0.2 13.04 864
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 23.98 -0.2 15.47 537
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.29 -0.6 11.14 835
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.73 -0.6 11.57 709
3 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock POL 11.78 -1 11.62 697
4 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.90 -1 11.74 664
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 11.91 -1 11.75 662
6 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.11 -1 11.95 609
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 12.75 -1 12.58 456
8 Kurek Adrian 1982-04-25 Forca Dęblin POL 13.24 -1 13.06 355
9 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 13.24 -0.6 13.06 353
10 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 14.99 -0.6 14.79 95
- Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.86 0.1 11.32 777
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 12.09 0.1 11.54 713
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 12.11 0.1 11.56 708
4 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 12.19 0.1 11.63 688
5 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 12.37 0.1 11.80 642
6 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 12.42 0.1 11.85 628
7 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 12.47 0.1 11.90 615
8 Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice POL 12.71 0.1 12.13 556
9 Bartosik Zbigniew 1976-04-10 NIEZRZESZONY POL 13.38 -1 12.77 415
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 11.61 0 10.72 964
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 11.90 0 10.98 881
3 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 12.49 0 11.53 717
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 12.61 0 11.64 686
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.61 0 11.64 686
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 12.80 0 11.82 637
7 Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak POL 13.19 0 12.18 545
8 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 13.45 0 12.42 487
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 12.33 0.1 11.01 871
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 14.82 0.1 13.23 316
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 13.18 0.8 11.39 752
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 13.65 0.8 11.79 640
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.89 0.8 12.00 585
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 14.10 0.8 12.18 540
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 14.62 0.8 12.63 434
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 14.91 0.8 12.88 381
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL DNS - DNS 0
- Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.29 -1 11.10 849
2 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 13.43 -1.2 11.22 814
3 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 13.74 -1 11.48 737
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.84 -1 11.56 714
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 13.87 -1 11.58 709
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 14.38 -1.2 12.01 594
7 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 14.68 -1.2 12.26 532
8 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL 15.61 -1 13.04 359
9 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 15.69 -1 13.10 347
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 13.51 -1.8 10.86 930
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 14.17 -1.2 11.39 764
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 14.25 -1.2 11.46 744
4 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 14.88 -1.8 11.96 611
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.21 -1.2 12.23 540
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 17.03 -1.2 13.69 243
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 18.64 -1.8 14.98 84
8 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 18.70 -1.8 15.03 79
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL DNS - DNS 0
- Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 13.85 -0.5 10.65 990
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 14.33 -1.8 11.02 879
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.36 -0.5 11.04 865
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 15.70 -0.5 12.07 575
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 15.71 -0.5 12.08 573
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 16.12 -0.5 12.39 497
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 16.39 -0.5 12.60 449
8 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin POL 19.94 -1.8 15.33 55
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 14.83 0.4 10.82 929
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 17.57 0.4 12.82 396
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 19.67 0.4 14.35 138
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 20.44 0.4 14.03 181
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin POL 11.00 0.1 11.00 874
2 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 11.95 0.4 11.95 600
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com POL 12.01 0.1 12.01 587
4 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 12.32 0.1 12.32 510
5 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin POL 12.76 0 12.76 905
6 Pojęta Małgorzata 2006-03-13 AZS Lublin POL 13.01 0 13.01 867
7 Skomiał Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew POL 13.16 -0.7 13.16 849
- Jakóbczyk Mateusz 2000-11-17 KS Zamość POL DNF - DNF 0
 
 

200m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 26.34 0.3 26.34 908
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 27.20 0.3 27.20 850
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 27.60 0.3 27.60 824
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 30.17 0.3 29.52 704
2 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 31.38 0.3 30.70 635
3 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin POL 32.48 0.3 31.78 575
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 26.79 0.7 25.18 987
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 29.76 0.7 27.97 798
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 30.59 0.7 28.75 749
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 26.30 1 23.74 1090
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 27.50 1 24.82 1011
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 29.40 1 26.54 890
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 30.50 1 27.53 825
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 30.70 1 27.71 813
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 31.30 1 28.25 778
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 31.67 0 27.43 837
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 31.80 0 27.55 829
3 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin POL 33.57 0 29.08 732
- Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 33.51 0 27.84 810
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 34.88 0 28.98 739
- Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 43.27 0 34.44 441
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 46.16 0 36.74 338
- Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 36.19 0 27.45 836
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 44.41 0 33.68 478
3 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 45.26 0 34.33 446
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 42.33 0 28.43 773
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 57.86 0 35.99 370
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 22.98 1.2 22.58 857
2 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 23.05 1.2 22.65 848
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 23.08 1.2 22.68 844
4 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL 23.96 1.2 23.55 736
5 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock POL 24.13 1.2 23.71 717
6 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 24.44 0 24.02 688
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 25.33 1.2 24.89 585
8 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 25.65 1.2 25.21 551
9 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 26.02 1.7 25.57 511
10 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 27.23 1.2 26.76 402
11 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 27.46 1.7 26.99 379
- Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL DNS - DNS 0
- Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL DNS - DNS 0
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 24.79 1.7 23.52 737
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 25.08 1.7 23.80 704
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.62 1.7 24.31 645
4 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 25.77 1.7 24.45 629
5 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 25.87 0 24.55 629
6 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 27.65 1.7 26.23 447
- Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 23.54 1.9 21.56 989
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 24.38 1.9 22.33 885
3 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 25.77 1.9 23.60 726
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 25.91 1.9 23.73 711
5 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 26.08 1.5 23.89 694
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 26.08 1.9 23.89 692
7 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 26.14 1.9 23.94 686
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL DNS - DNS 0
- Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 25.30 1.5 22.37 882
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 26.67 1.5 23.58 731
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.32 1.5 24.15 664
4 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 28.15 1.5 24.88 584
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 26.96 1 23.00 805
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 27.12 1 23.14 787
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 28.25 1 24.10 673
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 29.98 1 25.58 515
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 30.35 1 25.89 484
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL DNS - DNS 0
- Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 27.03 1.2 22.23 902
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 27.36 2.3 22.51 859
3 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 27.82 1.3 22.88 818
4 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 27.98 1.2 23.02 801
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 28.63 1.2 23.55 736
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.65 1.2 23.57 734
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 32.55 2.3 26.78 394
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 28.71 2.3 22.67 838
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 29.03 2.3 22.92 807
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 31.89 2.3 25.18 548
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 31.97 1.3 25.24 547
5 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 33.35 1.3 26.33 440
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 35.18 1.3 27.77 317
7 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 39.60 1.3 31.26 100
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL DNS - DNS 0
- Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL DNS - DNS 0
- Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 30.01 0.8 22.58 859
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 30.24 0.8 22.76 836
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 33.32 0.8 25.07 568
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 34.63 0.8 26.06 469
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 35.89 1.2 27.01 380
6 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 41.51 0.8 31.24 103
7 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin POL 43.82 0.8 32.97 39
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 38.38 1.2 27.31 355
- Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL DNS - DNS 0
- Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 39.16 0.4 26.10 467
2 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 39.75 0.4 26.50 430
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 48.41 0.4 32.27 64
4 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 51.87 0.4 34.58 7
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com POL 24.75 1.7 24.75 597
2 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 25.23 0.4 25.23 554
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 25.38 1.7 25.38 531
4 Orłowska Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin POL 25.63 0 25.63 959
5 Dziedzic Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin POL 25.95 0 25.95 937
6 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin POL 26.02 0.7 26.02 928
7 Pojęta Małgorzata 2006-03-13 AZS Lublin POL 26.99 0.7 26.99 862
8 Podkańska Małgorzata 1998-04-30 AZS UMCS Lublin POL 28.14 0 28.14 791
9 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 31.37 0.7 31.37 595
- Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa POL DNS - DNS 0
- Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin POL DNS - DNS 0
 
 

400m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 58.76 - 58.76 919
- Cichowlas Agnieszka 1988-08-17 UKS Orkan Środa POL DNS - DNS 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 01:08.83 - 01:06.39 705
2 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 01:10.68 - 01:08.17 658
3 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola POL 01:12.67 - 01:10.09 611
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice POL 01:02.94 - 58.46 928
2 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 01:09.26 - 01:04.33 760
3 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 01:09.27 - 01:04.34 759
4 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 01:10.27 - 01:05.27 734
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 01:13.94 - 01:08.68 646
6 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 01:15.05 - 01:09.71 620
- Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
- Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 01:04.80 - 57.85 947
2 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 01:08.65 - 01:01.28 845
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:10.00 - 01:02.49 811
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 01:11.59 - 01:03.91 771
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:20.91 - 01:12.23 559
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:11.64 - 01:01.32 844
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 01:13.05 - 01:02.52 810
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola POL 01:13.65 - 01:03.04 795
4 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin POL 01:20.58 - 01:08.97 638
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM POL 01:14.73 - 01:01.13 850
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 01:34.81 - 01:13.81 523
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 01:50.16 - 01:25.76 287
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 02:06.97 - 01:38.85 109
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 01:30.86 - 01:06.95 690
2 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 01:44.70 - 01:17.14 450
3 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 01:58.39 - 01:27.23 263
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:08.23 - 01:51.21 18
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 50.29 - 48.75 954
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 51.81 - 50.22 871
3 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk POL 52.55 - 50.94 832
4 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL 52.61 - 50.99 829
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 53.46 - 51.82 786
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 54.56 - 52.89 731
7 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 57.10 - 55.35 612
8 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 57.48 - 55.72 596
9 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 59.53 - 57.70 509
10 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 01:01.01 - 59.14 450
- Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0
pk Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 01:07.20 - 01:05.14 245
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 50.95 - 47.81 1008
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 55.05 - 51.66 794
3 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 56.38 - 52.91 730
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 57.54 - 54.00 676
5 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 01:01.83 - 58.02 496
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 53.34 - 48.38 975
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 56.12 - 50.91 834
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 58.34 - 52.92 729
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 01:00.42 - 54.81 638
5 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 01:02.37 - 56.58 557
6 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań POL 01:04.82 - 58.80 464
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL DNS - DNS 0
- Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.52 - 53.84 684
2 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL 01:09.54 - 01:00.85 386
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:00.73 - 51.13 822
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 01:02.09 - 52.28 762
3 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków POL 01:03.99 - 53.88 682
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 01:07.67 - 56.98 540
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:08.72 - 57.86 502
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 01:20.57 - 01:07.84 173
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:24.37 - 01:11.04 103
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - POL DNF - DNF 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 59.11 - 47.72 1014
2 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 01:00.61 - 48.93 943
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:04.88 - 52.38 757
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:06.91 - 54.02 675
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:08.94 - 55.66 598
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:11.31 - 57.57 515
7 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL 01:14.64 - 01:00.26 407
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 01:06.62 - 51.32 812
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:09.86 - 53.82 685
3 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 01:12.60 - 55.93 586
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 01:13.69 - 56.77 549
5 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 01:18.29 - 01:00.31 406
6 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 01:23.92 - 01:04.65 259
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 01:26.99 - 01:07.02 193
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 01:21.71 - 59.70 429
2 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 01:36.99 - 01:10.86 107
3 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 01:40.61 - 01:13.51 62
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNS - DNS 0
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:34.25 - 01:04.76 256
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:47.91 - 01:14.14 53
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:58.53 - 01:21.44 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com POL 54.33 - 54.33 660
2 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 56.38 - 56.38 566
3 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin POL 01:02.76 - 01:02.76 803
4 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 01:08.24 - 01:08.24 657
5 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 01:16.70 - 01:16.70 459
 
 

800m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 02:36.40 - 02:31.21 666
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 02:41.03 - 02:35.68 607
3 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 02:41.61 - 02:36.24 600
4 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola POL 02:42.89 - 02:37.48 584
5 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin POL 02:55.58 - 02:49.75 439
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 02:15.10 - 02:05.49 1058
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:30.43 - 02:19.73 830
3 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 02:33.68 - 02:22.75 785
4 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 02:45.60 - 02:33.83 631
5 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 02:52.72 - 02:40.44 547
6 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy POL 02:58.44 - 02:45.75 484
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 02:58.58 - 02:45.88 483
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 03:28.17 - 03:13.37 218
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 02:52.14 - 02:33.31 638
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:10.03 - 02:49.24 445
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 03:20.93 - 02:58.95 344
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:40.48 - 02:16.66 876
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 02:52.13 - 02:26.59 729
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola POL 03:04.45 - 02:37.08 589
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM POL 02:47.30 - 02:15.76 890
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 03:53.51 - 02:59.76 336
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 03:54.93 - 02:50.54 430
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:01.84 - 01:58.40 808
2 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 02:04.96 - 02:01.44 734
3 Goleniowski Dawid 1984-01-18 Olsztyn POL 02:05.95 - 02:02.40 712
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 02:06.03 - 02:02.48 710
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 02:07.43 - 02:03.84 679
6 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła POL 02:09.28 - 02:05.63 639
7 Seremak Pawel 1982-02-03 Sobolew POL 02:09.66 - 02:06.00 631
8 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 02:10.51 - 02:06.83 613
9 Bartyzel Michal 1984-03-22 Krakow POL 02:12.01 - 02:08.29 582
10 Michalski Marcin 1983-12-23 Warszawa POL 02:38.06 - 02:33.60 173
- Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
- Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL 02:04.99 - 01:57.35 834
2 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 02:08.93 - 02:01.05 744
3 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:13.97 - 02:05.78 636
4 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 02:14.64 - 02:06.41 622
5 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 02:21.20 - 02:12.57 496
- Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:06.13 - 01:54.22 914
2 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:09.95 - 01:57.68 825
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:12.89 - 02:00.35 760
4 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL 02:28.21 - 02:14.22 465
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
- Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL DNS - DNS 0
- Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 02:20.65 - 02:02.59 708
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:21.38 - 02:03.23 693
3 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 02:23.65 - 02:05.21 649
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 02:31.17 - 02:11.76 512
- Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:25.98 - 02:02.11 719
2 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 02:27.15 - 02:03.09 696
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 02:30.81 - 02:06.15 628
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 03:09.46 - 02:38.48 122
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - POL DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:33.45 - 02:02.73 704
2 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 02:34.01 - 02:03.18 694
3 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 02:34.76 - 02:03.78 680
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:41.14 - 02:08.88 570
5 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 02:43.09 - 02:10.44 538
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 02:48.88 - 02:15.07 449
7 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL 02:49.74 - 02:15.76 436
8 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 02:57.07 - 02:21.62 337
9 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 03:01.46 - 02:25.13 283
10 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 03:05.00 - 02:27.96 243
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Rutkowski Sławomir 1959-09-22 NIEZRZESZONY POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:40.93 - 02:02.45 711
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 02:44.14 - 02:04.89 656
3 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 02:44.96 - 02:05.52 642
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 02:45.72 - 02:06.10 629
5 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 02:47.73 - 02:07.63 596
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 02:53.48 - 02:12.00 507
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 03:32.91 - 02:42.00 90
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:46.27 - 01:59.56 779
2 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 03:10.12 - 02:16.72 419
3 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 03:38.44 - 02:37.08 136
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 03:20.12 - 02:14.80 454
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:53.85 - 02:37.52 131
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 02:42.65 - 02:42.65 520
 
 

1500m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 05:10.19 - 05:02.99 752
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:29.36 - 05:21.72 638
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 05:29.58 - 05:21.93 637
4 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola POL 05:34.13 - 05:26.38 611
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:34.15 - 04:17.18 1071
2 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 05:00.37 - 04:41.78 893
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 05:07.56 - 04:48.52 847
4 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:14.85 - 04:55.36 801
5 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 06:58.22 - 06:32.33 292
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:17.74 - 04:45.65 866
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 05:53.93 - 05:18.18 659
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:21.03 - 05:42.55 522
4 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 06:34.42 - 05:54.58 460
5 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL 08:09.14 - 07:19.74 134
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 05:20.66 - 04:35.51 937
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 06:18.97 - 05:10.11 708
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 07:34.24 - 05:52.40 471
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 07:52.33 - 06:06.43 403
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 08:10.29 - 05:58.45 441
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów POL 04:13.90 - 04:09.25 749
2 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 04:21.91 - 04:17.12 664
3 Turczyn Mariusz 1984-09-04 Zmitek Team Nowa Dęba POL 04:22.91 - 04:18.10 654
4 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 04:25.13 - 04:20.28 632
5 Bartyzel Michal 1984-03-22 Krakow POL 04:34.60 - 04:29.57 541
6 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła POL 04:35.87 - 04:30.82 530
7 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko POL 04:42.76 - 04:37.59 469
8 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 04:43.80 - 04:38.61 460
9 Michalski Marcin 1983-12-23 Warszawa POL 05:22.06 - 05:16.17 192
- Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL DNS - DNS 0
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 04:22.63 - 04:08.95 752
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 04:23.09 - 04:09.38 747
3 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL 04:28.87 - 04:14.86 688
4 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 04:36.69 - 04:22.27 612
5 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 04:37.58 - 04:23.12 603
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 04:49.01 - 04:33.95 501
7 Chmielewski Piotr 1978-02-02 Warsaw Masters Club POL 05:05.22 - 04:49.32 372
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 04:27.09 - 04:04.04 807
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:28.99 - 04:05.78 788
3 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL 04:29.67 - 04:06.40 781
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:08.58 - 04:41.95 431
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL DNS - DNS 0
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
- Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 04:49.22 - 04:14.17 695
2 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica POL 04:50.75 - 04:15.51 681
3 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 05:06.61 - 04:29.45 542
4 Grygiel Jacek 1969-09-11 Zmitek Team Nowa Dęba POL 06:00.07 - 05:16.43 191
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:04.15 - 04:16.34 673
2 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 05:08.27 - 04:19.81 637
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 05:47.80 - 04:53.13 343
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 06:08.47 - 05:10.55 225
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - POL DNS - DNS 0
- Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:08.91 - 04:08.73 755
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 05:12.86 - 04:11.91 720
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 05:15.08 - 04:13.70 700
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 05:29.32 - 04:25.17 583
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 05:47.43 - 04:39.75 450
6 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 06:08.15 - 04:56.43 318
7 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 06:15.17 - 05:02.09 279
8 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 06:26.02 - 05:10.82 223
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL DNS - DNS 0
- Rutkowski Sławomir 1959-09-22 NIEZRZESZONY POL DNS - DNS 0
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL DNF - DNF 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 05:20.26 - 04:05.13 795
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 05:23.48 - 04:07.59 767
3 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:30.72 - 04:13.13 707
4 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 05:46.20 - 04:24.98 585
5 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 05:49.95 - 04:27.85 558
6 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 06:16.74 - 04:48.36 379
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 07:00.95 - 05:22.20 160
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 05:54.24 - 04:16.01 676
2 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 06:17.74 - 04:32.99 510
3 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 06:26.32 - 04:39.19 455
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 07:12.74 - 05:12.74 212
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 06:37.05 - 04:28.52 551
2 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 07:09.94 - 04:50.77 361
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:09.96 - 04:50.78 360
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 07:19.52 - 04:34.74 494
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 04:55.27 - 04:55.27 327
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 05:35.35 - 05:35.35 561
3 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 06:19.35 - 06:19.35 345
 
 

5000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 19:46.43 - 19:36.11 703
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 20:31.19 - 20:20.48 637
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 20:41.71 - 20:30.91 622
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 18:39.99 - 17:46.79 879
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 19:39.96 - 18:43.91 785
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 19:44.19 - 18:47.94 778
4 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola POL 20:39.62 - 19:40.74 696
5 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Nudne Piątki POL 20:48.08 - 19:48.80 684
6 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 20:59.06 - 19:59.25 668
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 21:35.42 - 20:33.89 618
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 24:03.57 - 22:55.00 433
- Łomnicka Barbara 1979-10-22 MKS Siechnice POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:45.82 - 18:03.01 852
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 23:41.26 - 21:38.04 530
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL DNS - DNS 0
- Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 20:07.06 - 17:34.25 901
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 22:34.47 - 18:47.46 779
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 29:13.68 - 24:19.76 337
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 27:03.41 - 21:22.17 551
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 15:44.37 - 15:40.88 715
2 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL 15:58.53 - 15:54.98 676
3 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 16:01.69 - 15:58.13 668
4 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 16:12.85 - 16:09.25 639
5 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 16:53.24 - 16:49.49 538
6 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 17:04.49 - 17:00.70 512
7 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 17:25.61 - 17:21.74 464
8 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko POL 17:49.32 - 17:45.36 413
9 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 18:43.33 - 18:39.17 308
10 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 20:08.87 - 20:04.40 173
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Kubejko Bogumił 1981-05-02 Lubelskibiegaczteam.pl POL DNS - DNS 0
- Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 16:36.73 - 15:59.25 665
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 16:49.32 - 16:11.37 633
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 17:11.15 - 16:32.38 580
4 Mazurek Paweł 1980-04-11 NKS Zryw POL 17:15.98 - 16:37.03 568
5 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 17:41.43 - 17:01.52 510
6 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź POL 17:55.06 - 17:14.64 480
7 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 18:00.53 - 17:19.90 468
8 Car Jacek 1976-06-16 Night Hawks POL 18:41.61 - 17:59.44 384
- Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL DNS - DNS 0
- Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL DNS - DNS 0
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL DNF - DNF 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 16:01.29 - 14:52.17 855
2 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 16:02.54 - 14:53.33 852
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 17:19.06 - 16:04.35 652
4 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 17:32.64 - 16:16.96 619
5 Klaś Łukasz 1975-03-11 Nudne Piątki POL 18:08.73 - 16:50.45 536
6 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 18:15.64 - 16:56.86 521
7 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 19:42.47 - 18:17.45 348
8 Woźniak Marek 1972-10-26 umcs biega POL 20:06.94 - 18:40.16 306
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL DNS - DNS 0
- Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki POL DNS - DNS 0
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL DNS - DNS 0
- Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica POL 18:16.25 - 16:19.06 613
2 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 18:16.96 - 16:19.69 612
3 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 19:01.95 - 16:59.88 514
4 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 22:25.83 - 20:01.96 176
5 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko POL 22:52.02 - 20:25.35 146
- Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony POL DNS - DNS 0
pk Kowalczyk Grzegorz 1969-01-29 Kurów POL 20:19.56 - 18:09.19 364
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 19:17.88 - 16:32.30 580
2 Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz POL 19:50.64 - 17:00.38 512
3 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 22:44.97 - 19:29.78 223
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 19:44.40 - 16:10.38 636
2 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 20:12.09 - 16:33.07 578
3 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła POL 21:03.43 - 17:15.13 479
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 21:29.89 - 17:36.81 431
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 21:31.78 - 17:38.36 428
6 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 22:26.88 - 18:23.50 337
7 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa POL 23:29.10 - 19:14.48 247
8 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 23:38.35 - 19:22.05 235
9 Marciniak Krzysztof 1958-05-05 Wałbrzych POL 24:05.76 - 19:44.51 201
- Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 20:03.31 - 15:37.86 723
2 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 21:22.17 - 16:39.32 563
3 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL 22:48.36 - 17:46.50 410
4 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 22:57.94 - 17:53.97 395
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 24:56.52 - 19:26.39 228
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin POL 21:50.92 - 16:05.62 648
2 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 22:40.24 - 16:41.95 556
3 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 23:54.19 - 17:36.42 432
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 26:11.25 - 19:17.38 243
- Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 23:49.45 - 16:26.46 595
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 26:57.85 - 18:36.48 313
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 27:43.57 - 17:42.69 418
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów POL 17:43.08 - 17:43.08 418
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 22:30.84 - 22:30.84 31
- Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL DNS - DNS 0
 
 

10000m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 41:00.19 - 40:53.79 729
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 45:56.17 - 45:49.00 534
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 46:34.64 - 46:27.37 510
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 43:39.01 - 41:50.32 689
2 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 44:38.87 - 42:47.70 650
3 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola POL 45:01.27 - 43:09.17 636
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 51:00.68 - 46:53.38 495
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz Dorota 1966-05-11 Grodziski Klub Biegacza POL 43:09.22 - 37:56.44 861
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 45:46.45 - 38:21.80 841
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 01:21:18.05 - 01:08:08.29 29
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 34:48.08 - 34:48.08 598
2 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 35:42.30 - 35:42.30 539
3 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL 36:15.02 - 36:15.02 504
4 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 40:43.20 - 40:43.20 265
5 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 46:00.87 - 46:00.87 80
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 36:23.90 - 35:13.80 569
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 36:33.86 - 35:23.44 559
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 36:47.45 - 35:36.59 545
4 Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola POL 37:31.06 - 36:18.80 500
- Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 38:30.97 - 35:56.83 523
2 Lipiec Tomasz 1971-05-01 Warszawa - 38:32.04 - 35:57.83 522
3 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 38:37.21 - 36:02.65 517
4 Zdonek Jarosław 1974-01-09 Bałtów POL 40:29.78 - 37:47.71 413
5 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL 42:57.81 - 40:05.87 293
- Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin - DNS - DNS 0
- Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki POL DNS - DNS 0
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL DNS - DNS 0
- Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 39:23.71 - 35:22.61 560
2 Urbański Zbigniew 1966-05-04 Zmitek Team Nowa Dęba POL 41:56.75 - 37:40.04 420
3 Terentowicz Stanisłąw 2066-03-22 Lublin - 48:43.55 - 43:45.35 146
4 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko POL 51:08.49 - 45:55.50 82
- Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok POL DNS - DNS 0
- Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE POL DNS - DNS 0
- Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony POL DNF - DNF 0
- Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 45:05.22 - 38:50.82 356
2 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 48:51.19 - 42:05.51 207
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 44:25.22 - 36:35.08 484
2 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 44:55.11 - 36:59.69 459
3 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa POL 45:27.86 - 37:26.67 433
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 47:39.90 - 39:15.41 335
5 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 49:39.35 - 40:53.79 257
6 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 50:57.11 - 41:57.84 212
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL 50:04.85 - 39:14.00 336
2 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 53:20.07 - 41:46.93 219
3 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 55:19.76 - 43:20.70 160
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 47:15.15 - 34:58.86 586
2 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin POL 48:42.45 - 36:03.49 516
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 51:46.65 - 35:54.46 526
2 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 57:03.21 - 39:34.00 319
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 58:40.67 - 40:41.58 266
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 56:45.98 - 36:26.30 492
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów POL 36:53.44 - 31:47.10 819
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 51:11.16 - 51:11.16 3
 
 

3000m pprz.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 11:09.84 - 10:50.88 629
2 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 11:17.04 - 10:57.88 607
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 10:29.60 - 09:17.89 947
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 11:46.85 - 10:26.34 707
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 12:04.39 - 09:37.77 874
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 14:39.13 - 11:41.19 484
- Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 
 

2000m pprz.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 07:53.82 - 07:39.08 797
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 07:57.23 - 07:42.39 784
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 08:32.40 - 09:56.64 807
2 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 09:06.81 - 10:36.71 673
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 09:20.25 - 10:52.36 624
4 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 09:54.61 - 11:32.36 508
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL DNF - DNF 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 08:09.09 - 08:52.62 1045
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 08:16.15 - 09:00.31 1015
3 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 10:19.47 - 11:14.60 558
- Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL DNS - DNS 0
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
 
 

5000m chód

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 37:23.60 - 36:20.78 456
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 39:14.90 - 36:48.90 440
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 28:54.14 - 25:01.42 948
2 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska POL 33:50.56 - 29:18.06 741
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 39:15.62 - 38:09.66 143
- Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 26:44.48 - 25:09.17 728
2 Czubenko Semen 1976-12-22 Gdynia POL 32:46.94 - 30:50.10 421
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Jagielski Marek 1971-04-28 Natalin POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:57.34 - 24:15.89 784
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 32:51.17 - 27:31.84 590
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 33:04.78 - 27:43.25 580
4 Chyliński Andrzej 1960-12-05 RK Athletics POL 33:31.21 - 28:05.39 559
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 29:07.51 - 23:19.76 844
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 29:22.99 - 23:32.15 831
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37:53.77 - 28:53.98 517
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 39:53.18 - 30:25.04 441
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 32:57.67 - 23:49.46 812
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL DNS - DNS 0
 

skok w dal

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 4.02 1.8 4.32 570
2 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 3.71 1.3 3.99 499
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 4.71 0.3 5.44 835
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 4.06 1.6 4.69 655
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 4.78 1.8 5.93 940
2 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 3.81 0 4.73 674
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 3.71 1.6 4.61 637
4 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL 3.16 -1.5 3.92 500
- Przedwojewska Anita 1971-07-19 Niedaszów POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 3.15 0.4 4.52 624
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 3.35 0 5.16 773
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.61 -0.9 5.98 968
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 3.12 -0.5 5.17 778
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 2.22 -0.1 4.25 566
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 5.94 1.7 6.26 754
2 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 5.89 0.2 6.20 750
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 5.42 -0.5 5.71 655
4 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 5.07 1.1 5.34 570
- Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 6.72 1.8 7.57 1025
2 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 6.23 1.4 7.02 912
3 Bobrzyk Wojciech 1979-05-12 Lublin POL 5.68 2.3 6.40 779
4 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie POL 5.35 1.6 6.03 707
5 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL 5.34 1.3 6.02 707
- Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 5.76 0 6.94 904
2 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 5.68 -0.4 6.84 886
3 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL 5.03 -0.6 6.06 727
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 4.48 1 5.40 583
- Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 4.68 -0.5 6.03 720
2 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 4.55 3 5.86 664
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 4.43 1.9 5.71 640
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 4.92 1.3 6.78 863
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 4.25 0 5.86 682
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 4.16 2 5.73 644
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL NM - NM 0
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL NM - NM 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 5.37 0.6 7.92 1105
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 5.18 0.6 7.64 1046
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.63 1.1 6.83 875
4 Górniak Marek 1960-03-23 Brak POL 4.26 -1.7 6.28 778
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 4.96 -0.6 7.82 1092
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 4.69 0.6 7.40 996
3 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 4.36 1.7 6.88 881
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 4.32 0.9 6.81 872
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 4.28 1 6.75 859
6 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL 4.06 2 6.40 781
7 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL 3.96 0.7 6.25 758
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL NM - NM 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 4.24 0.5 7.15 945
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 3.88 0.4 6.55 821
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 3.87 1.5 6.53 810
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 3.69 0.1 6.23 757
- Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL NM - NM 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 3.79 1.4 6.84 875
2 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 3.76 0.2 6.79 872
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 3.54 0.5 6.39 787
4 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 3.15 0.9 5.68 640
5 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 3.11 -0.1 5.61 632
6 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 2.52 1.2 4.55 412
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 2.92 -0.5 5.64 640
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa POL 6.23 0.5 6.23 755
2 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 5.38 1 5.38 579
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 5.09 1.2 5.09 519
4 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 4.28 1.8 4.28 561
 
 

skok wzwyż

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lewandowska Anna 1982-08-15 Lublin POL 1.40 - 1.51 676
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 1.30 - 1.40 560
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rączka Elżbieta 1970-11-19 . POL 1.45 - 1.77 955
2 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 1.40 - 1.71 890
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 1.35 - 1.86 1053
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 1.15 - 1.69 869
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 1.15 - 1.79 977
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seremak Pawel 1982-02-03 Sobolew POL 1.75 - 1.88 751
2 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 1.65 - 1.77 646
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL NM - NM 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 1.75 - 1.98 846
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 1.65 - 1.86 732
3 Bobrzyk Wojciech 1979-05-12 Lublin POL 1.65 - 1.86 732
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.75 - 2.08 943
2 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL 1.55 - 1.85 722
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 1.40 - 1.67 552
- Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak POL NM - NM 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska POL 1.38 - 1.73 609
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 1.41 - 1.87 741
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 1.38 - 1.83 703
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 1.35 - 1.79 665
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.30 - 1.72 599
5 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 1.25 - 1.65 534
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL NM - NM 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 1.53 - 2.13 991
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 1.47 - 2.05 914
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 1.44 - 2.01 875
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 1.48 - 2.18 1040
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 1.40 - 2.06 923
3 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 1.25 - 1.84 713
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL NM - NM 0
- Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.43 - 2.22 1079
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 1.37 - 2.12 981
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 1.28 - 1.98 846
4 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 1.13 - 1.75 627
- Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 1.22 - 1.99 856
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 1.16 - 1.90 770
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 1.13 - 1.85 722
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 1.05 - 1.72 599
5 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 1.00 - 1.63 515
6 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 1.00 - 1.63 515
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL NM - NM 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa POL 1.74 - 1.74 618
- Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL NM - NM 0
- Puchlik Michał 1993-11-05 TV3 Białystok POL NM - NM 0
 
 

trójskok

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 8.28 1.8 9.98 644
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.51 1.4 12.05 878
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 6.39 1.1 9.81 630
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 8.05 0.4 13.39 1037
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL DNS - DNS 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 12.55 0.9 12.59 680
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 10.93 0.8 10.96 511
3 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL 10.76 0.6 10.79 495
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 13.38 1.4 14.42 870
2 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 13.25 1.3 14.28 855
3 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 11.93 1.9 12.86 702
4 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL 10.57 1.4 11.40 553
- Bobrzyk Wojciech 1979-05-12 Lublin POL DNS - DNS 0
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 10.98 0.5 12.72 696
2 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 10.14 -0.1 11.75 598
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 10.11 1.5 11.72 586
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 11.37 0.2 14.16 849
2 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska POL 9.12 0.8 11.36 552
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 9.90 0.2 13.26 754
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 9.10 0.2 12.18 641
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 9.02 0.9 12.08 627
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 11.80 0.7 16.98 1149
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 10.40 -0.2 14.97 938
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 10.14 0.7 14.59 892
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.86 1 14.19 848
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 9.70 0.9 13.96 824
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 9.19 0.8 14.22 852
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 7.97 1.1 12.33 651
3 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 7.76 1.3 12.01 617
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 9.08 1.5 15.10 941
2 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 9.04 1.2 15.03 936
3 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 5.77 0 9.60 377
4 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 7.08 1.2 12.66 685
2 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 6.93 1.1 12.39 658
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 5.74 0.1 10.26 444
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 6.09 1.3 11.70 585
2 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 5.77 0.2 11.09 528
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 4.82 0.9 9.26 337
 
 

skok o tyczce

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerniak Przemysław 1984-03-27 Poznań POL 4.20 - 4.50 816
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 3.20 - 3.95 663
2 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 3.00 - 3.70 594
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 1.80 - 2.22 194
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa POL 2.70 - 3.57 558
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters La SGH POL 2.20 - 3.12 435
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 2.10 - 2.98 397
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNS - DNS 0
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 2.30 - 3.75 607
2 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 2.20 - 3.59 563
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 2.20 - 3.59 563
4 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 2.20 - 3.59 563
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 2.10 - 3.67 585
2 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 2.00 - 3.50 539
3 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 1.90 - 3.32 490
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.10 - 3.94 660
 
 

pchnięcie kulą

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 7.96 - 7.96 415
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL NM - NM 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 9.70 - 10.37 563
2 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek POL 7.95 - 8.50 448
3 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 6.97 - 7.45 384
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 10.94 - 13.41 751
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 9.60 - 11.77 650
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 8.87 - 10.87 594
4 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 8.65 - 10.60 578
5 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów POL 6.84 - 8.38 441
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 12.91 - 15.72 895
2 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 11.81 - 14.38 812
3 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 9.84 - 11.98 663
4 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 8.82 - 10.74 586
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 9.58 - 13.38 750
2 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.84 - 12.34 685
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 8.78 - 12.26 680
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Strelczuk Irena 1957-09-16 Chojna POL 5.88 - 9.42 505
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 8.12 - 14.92 845
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 6.54 - 12.01 665
3 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz POL 5.85 - 10.75 587
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 5.09 - 9.35 501
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań POL 5.82 - 12.26 680
- Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL NM - NM 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 6.47 - 17.93 1033
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz POL 3.80 - 12.54 698
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 13.44 - 13.44 726
2 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 13.25 - 13.25 715
3 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 13.13 - 13.13 708
4 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 12.82 - 12.82 689
5 Piotrowski Kamil 1984-12-18 UKL Feniks Świdwin POL 10.21 - 10.21 534
6 Gogacz Grzegorz 1982-04-19 Brak POL 9.45 - 9.45 489
- Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL DNS - DNS 0
- Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Marek 1980-03-17 niestowarzyszony POL 12.43 - 13.18 711
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.21 - 12.94 697
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 11.25 - 11.93 636
4 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 9.97 - 10.57 556
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 9.44 - 10.01 522
- Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL DNS - DNS 0
- Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 12.22 - 14.43 786
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 11.51 - 13.59 735
3 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 11.01 - 13.00 700
4 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 10.09 - 11.92 636
5 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 8.94 - 10.56 555
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 13.58 - 16.25 895
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 13.03 - 15.59 855
3 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 12.84 - 15.36 841
4 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 12.68 - 15.17 830
5 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 9.35 - 11.19 592
6 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 8.50 - 10.17 532
7 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 8.20 - 9.81 510
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 12.26 - 16.34 900
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 10.36 - 13.81 749
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 9.42 - 12.56 674
4 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 7.30 - 9.73 506
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 14.15 - 19.18 1071
2 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 13.56 - 18.38 1022
3 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 12.65 - 17.15 949
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 12.15 - 16.47 908
5 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza POL 11.59 - 15.71 862
6 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 11.45 - 15.52 851
7 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 11.00 - 14.91 814
8 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice - 10.95 - 14.85 811
9 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 7.43 - 10.07 526
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 13.18 - 19.91 1114
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 11.49 - 17.36 961
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 11.32 - 17.10 946
4 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 11.12 - 16.80 928
5 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 10.73 - 16.21 892
6 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin POL 10.72 - 16.19 891
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL NM - NM 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 13.32 - 20.05 1123
2 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 12.57 - 18.92 1055
3 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 11.92 - 17.94 996
4 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 11.38 - 17.13 947
5 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 10.82 - 16.29 897
6 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 10.77 - 16.21 892
7 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 10.66 - 16.05 883
8 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 10.44 - 15.72 863
9 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 9.45 - 14.23 774
10 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań - 9.17 - 13.80 748
11 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 8.72 - 13.13 708
12 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 8.59 - 12.93 696
13 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 8.37 - 12.60 676
14 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin POL 7.45 - 11.22 594
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL NM - NM 0
- Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL NM - NM 0
- Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL NM - NM 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 11.58 - 19.42 1085
2 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 11.40 - 19.12 1067
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 10.27 - 17.23 953
4 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 10.02 - 16.81 928
5 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 8.05 - 13.50 730
6 Żenkiewicz Marian 1945-03-17 Toruń POL 8.00 - 13.42 725
7 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 6.18 - 10.37 544
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 9.36 - 17.49 969
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 8.78 - 16.41 904
3 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 8.44 - 15.77 866
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 7.21 - 13.47 728
- Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 6.56 - 14.49 789
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 6.25 - 13.80 748
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 6.23 - 6.23 309
 
 

rzut dyskiem

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 17.57 - 17.57 253
2 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 17.01 - 17.01 243
3 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 14.80 - 14.80 202
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 26.27 - 27.84 442
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 22.63 - 23.98 371
3 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 22.37 - 23.71 366
4 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 20.65 - 21.88 332
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 38.75 - 46.40 786
2 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL 15.49 - 18.55 271
3 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów POL 13.91 - 16.66 237
4 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 11.27 - 13.49 178
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 41.01 - 55.49 955
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 38.63 - 52.27 895
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 30.21 - 40.87 683
4 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 27.12 - 36.69 606
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
5 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 24.52 - 37.49 620
6 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 12.43 - 19.00 279
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 26.27 - 51.28 876
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 19.07 - 37.22 615
3 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 15.75 - 30.74 496
4 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz POL 12.41 - 24.22 375
5 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 11.17 - 21.80 331
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań POL 15.86 - 34.98 574
- Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 13.53 - 38.10 632
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz POL 8.28 - 27.23 431
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 43.11 - 43.11 732
2 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 42.96 - 42.96 729
3 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 40.77 - 40.77 688
4 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 40.57 - 40.57 685
5 Piotrowski Kamil 1984-12-18 UKL Feniks Świdwin POL 31.78 - 31.78 520
6 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo POL 28.98 - 28.98 468
- Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL 39.58 - 39.58 666
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 35.51 - 35.51 590
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 34.42 - 34.42 570
4 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 33.12 - 33.12 545
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 27.56 - 27.56 442
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 35.19 - 38.53 646
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 34.91 - 38.22 641
3 Pągowski Andrzej 1970-11-08 blonie POL 34.00 - 37.23 622
4 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 32.56 - 35.65 593
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 31.87 - 34.89 578
6 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 28.55 - 31.26 511
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 42.32 - 45.65 780
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 39.80 - 42.93 729
3 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 39.34 - 42.44 720
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 38.19 - 41.20 696
5 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 27.43 - 29.59 480
6 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 26.70 - 28.80 465
7 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. POL 26.49 - 28.57 461
8 Dziełak Robert 1970-01-23 LIDER Grodzisk Maz. POL 23.70 - 25.57 405
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 44.54 - 53.56 928
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 36.70 - 44.13 751
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 27.70 - 33.31 549
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 48.87 - 54.61 948
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 44.22 - 49.41 850
3 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 42.84 - 47.87 821
4 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 38.75 - 43.30 736
5 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 38.20 - 42.68 724
6 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 33.62 - 37.57 628
7 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 33.02 - 36.90 616
8 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 22.96 - 25.66 406
9 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 19.17 - 21.42 328
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 37.97 - 47.30 811
2 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 37.02 - 46.12 789
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 33.32 - 41.51 702
4 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin POL 28.36 - 35.33 587
5 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 26.67 - 33.22 547
6 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL 19.25 - 23.98 375
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 40.28 - 55.94 973
2 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 34.24 - 47.55 815
3 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 32.29 - 44.84 765
4 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 30.49 - 42.34 718
5 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 28.99 - 40.26 679
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 28.72 - 39.88 672
7 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 28.67 - 39.81 670
8 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 28.51 - 39.59 666
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 27.45 - 38.12 639
10 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 27.36 - 37.99 636
11 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 27.03 - 37.54 628
12 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice POL 25.52 - 35.44 589
13 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 25.41 - 35.29 586
14 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 19.49 - 27.07 433
- Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL NM - NM 0
- Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań - NM - NM 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 34.17 - 52.90 916
2 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 33.60 - 52.02 899
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 28.78 - 44.56 759
4 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 27.78 - 43.01 730
5 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 27.24 - 42.17 715
6 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 25.98 - 40.22 678
7 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 24.55 - 38.01 637
8 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 23.52 - 36.41 607
9 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 18.50 - 28.64 462
10 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań POL 17.46 - 27.03 432
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 26.55 - 45.83 783
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 20.50 - 35.38 588
3 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz POL 17.62 - 30.41 495
- Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 14.02 - 28.62 462
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 14.01 - 28.60 461
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut oszczepem

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 17.18 - 20.02 304
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 16.98 - 19.79 299
3 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 15.03 - 17.52 258
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 27.73 - 36.73 613
2 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 26.56 - 35.18 584
3 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 25.48 - 33.75 558
4 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 24.09 - 31.90 524
5 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek POL 22.22 - 29.43 478
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 24.67 - 37.13 621
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 14.89 - 22.41 348
3 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów POL 13.54 - 20.38 310
4 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL 11.16 - 16.80 244
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 21.56 - 31.36 514
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 19.61 - 32.42 533
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 17.98 - 38.38 644
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 15.51 - 33.11 546
3 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz POL 10.38 - 22.16 343
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 7.61 - 16.24 234
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań POL 11.57 - 28.06 452
- Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 9.14 - 28.63 463
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 44.31 - 47.70 610
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 42.07 - 45.29 575
3 Piotrowski Kamil 1984-12-18 UKL Feniks Świdwin POL 41.89 - 45.09 572
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 40.28 - 43.36 548
- Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 46.36 - 54.84 713
2 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie POL 37.88 - 44.81 568
3 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 32.75 - 38.74 481
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 28.61 - 33.84 411
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 24.09 - 28.50 335
- Pluciński Wojciech 1979-05-12 nie zrzeszony POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 41.69 - 54.19 703
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 41.10 - 53.43 692
3 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 41.03 - 53.33 691
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 37.75 - 49.07 630
5 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL 34.81 - 45.25 575
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 42.00 - 60.00 787
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 38.92 - 55.60 724
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 29.93 - 42.76 539
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. POL 28.32 - 40.46 506
5 Dziełak Robert 1970-01-23 LIDER Grodzisk Maz. POL 26.18 - 37.40 462
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 40.91 - 64.22 848
2 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 39.25 - 61.61 810
3 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 34.54 - 54.22 704
4 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa POL 33.95 - 53.29 690
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 30.87 - 48.46 621
6 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 21.32 - 33.47 406
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 37.75 - 60.00 787
2 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 36.73 - 58.37 763
3 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 28.47 - 45.25 575
4 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL 27.67 - 43.98 556
5 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice - 24.29 - 38.60 479
6 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 20.67 - 32.85 397
7 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów POL 14.50 - 23.04 257
- Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 44.54 - 77.79 1044
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 39.18 - 68.43 909
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 29.93 - 52.27 676
4 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 29.51 - 51.54 665
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 27.02 - 47.19 603
- Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL NM - NM 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
0 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 41.32 - 79.30 1066
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 38.56 - 74.00 989
3 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 37.06 - 71.13 948
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań - 33.62 - 64.52 852
5 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice POL 32.77 - 62.89 829
6 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 28.17 - 54.06 701
7 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 22.17 - 42.55 536
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 28.55 - 60.21 790
2 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 28.33 - 59.75 783
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 26.92 - 56.77 740
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 25.01 - 52.75 683
5 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 21.08 - 44.46 563
6 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 0.00 - 0.00 0
- Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 25.39 - 58.84 770
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 22.01 - 51.01 657
3 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz POL 14.20 - 32.91 398
- Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 18.86 - 50.53 651
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 12.29 - 32.93 398
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 11.61 - 11.61 149
 
 

rzut młotem

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 27.69 - 30.85 442
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 21.08 - 23.48 320
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 26.16 - 32.20 465
2 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów POL 15.12 - 18.61 240
3 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 14.86 - 18.29 234
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 24.40 - 28.73 407
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 30.80 - 40.06 596
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 18.30 - 23.80 325
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 19.82 - 31.46 453
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 17.11 - 27.16 381
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 16.97 - 26.94 378
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 15.15 - 24.05 330
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań POL 21.44 - 37.60 555
- Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 20.55 - 43.98 661
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 45.70 - 45.70 640
2 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo POL 45.04 - 45.04 630
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 41.67 - 41.67 577
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 40.12 - 44.50 622
2 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 36.12 - 40.06 552
3 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 19.82 - 21.98 272
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 56.40 - 69.43 1012
2 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 44.99 - 55.38 792
3 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 40.20 - 49.49 699
4 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 39.25 - 48.32 681
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki POL 45.71 - 56.78 814
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 36.54 - 45.39 635
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 33.29 - 41.35 572
4 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 30.39 - 37.75 516
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 43.58 - 60.08 865
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 31.00 - 42.74 594
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 29.06 - 40.06 552
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 46.53 - 64.99 942
2 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 45.65 - 63.76 923
3 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 44.84 - 62.63 905
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 38.38 - 53.61 764
5 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 36.63 - 51.16 726
6 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 35.10 - 49.02 692
7 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 33.26 - 46.45 652
8 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 30.90 - 43.16 601
9 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 19.22 - 26.84 347
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 39.75 - 61.62 889
2 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 37.97 - 58.86 846
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 34.51 - 53.50 762
4 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 29.75 - 46.12 647
5 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL 26.33 - 40.82 564
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 36.19 - 55.69 796
2 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 35.85 - 55.17 788
3 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL 35.14 - 54.08 771
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 34.90 - 53.71 765
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 33.93 - 52.21 742
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 28.53 - 43.90 612
7 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań - 25.33 - 38.98 536
- Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 51.00 - 87.11 1291
2 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 34.16 - 58.35 838
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 33.93 - 57.95 832
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 32.11 - 54.84 783
5 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 27.13 - 46.34 650
6 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 25.76 - 44.00 614
7 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 24.54 - 41.91 581
8 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 15.98 - 27.29 354
- Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 34.99 - 66.33 963
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 25.88 - 49.06 693
3 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 22.67 - 42.97 598
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 19.26 - 42.88 596

Pełny raport wyników

3000m chód (29)

[K35] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Niewada Karolina 1984-08-07 RK Athletics POL 21:49.79 - 21:11.81 472
2 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo POL 24:23.07 - 23:40.64 336

[K40] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 24:22.06 - 22:49.95 380

[K45] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics POL 18:21.25 - 16:32.89 790
2 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 19:00.52 - 17:08.29 745
3 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics POL 23:23.36 - 21:05.27 479

[K50] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 17:15.56 - 14:55.55 920
2 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska POL 19:45.04 - 17:04.82 750

[K60] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL 18:29.24 - 14:32.97 952

[M35] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 22:41.23 - 22:01.75 186

[M40] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 15:30.28 - 14:34.09 770
2 Czubenko Semen 1976-12-22 Gdynia POL 19:31.14 - 18:20.40 426
3 Niewada Paweł 1978-01-25 RK Athletics POL 22:44.96 - 21:22.52 222

[M45] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL 30:00.68 - 27:12.86 11

[M55] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 16:34.17 - 13:52.12 844
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 19:42.62 - 16:29.85 581
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL DQ - DQ 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M60] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 17:21.85 - 13:53.48 842
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 17:41.74 - 14:09.39 813
3 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz - 28:12.20 - 22:33.76 159

[M65] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 22:37.06 - 17:13.54 517
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 22:42.50 - 17:17.68 511

[M70] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 19:04.96 - 13:46.43 855
2 Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL 28:22.64 - 20:28.97 275
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL DNS - DNS 0

[pk] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ostaszewska Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew POL 22:57.73 - 22:57.73 373
2 Madanowska Maja 2007-10-31 KM Aktywni Sochaczew POL 24:44.02 - 24:44.02 285
- Flis Gabriela 2007-03-02 KM Aktywni Sochaczew POL DNS - DNS 0
- Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL DNS - DNS 0

110m ppł. (4)

[M35] - 110m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 23.31 2 22.70 144
- Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL DNF - DNF 0

[M45] - 110m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL DNS - DNS 0
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DQ - DQ 0

100m ppł. (16)

[K35] - 100m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 21.92 0.1 20.82 380

[M50] - 100m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 20.27 0.4 19.34 416
2 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 22.32 0.4 21.29 248
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M55] - 100m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 18.32 0.4 16.58 725
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 21.09 0.4 19.09 440
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 27.05 0.4 24.48 66
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0

[M60] - 100m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 15.71 0.1 14.03 1088
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 16.71 0.1 14.92 954
3 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 21.70 0.1 19.38 414

[M65] - 100m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 18.21 0.1 15.25 906
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 21.29 0.1 17.83 576
3 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 24.67 0.1 20.66 300
- Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL DNS - DNS 0

80m ppł. (13)

[K45] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 12.83 1.2 13.73 1056

[K50] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 18.50 1.2 19.07 510

[K55] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.20 1.2 15.73 829

[K60] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 19.00 1.2 17.27 672

[M70] - 80m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 13.74 0.6 13.82 1118
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 13.88 0.6 13.96 1096
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 17.73 0.6 17.83 573
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M75] - 80m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 19.82 0.6 18.31 520
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 20.33 0.6 18.78 470
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 28.30 0.6 26.15 15
- Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL DNS - DNS 0

[M80] - 80m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0

400m ppł. (19)

[M35] - 400m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 01:04.72 - 01:02.45 655
2 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 01:08.41 - 01:06.02 542
3 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 01:10.05 - 01:07.60 496
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0

[M40] - 400m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 55.22 - 50.93 1093
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 01:03.84 - 58.89 779
3 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 01:20.98 - 01:14.70 312
4 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 01:33.63 - 01:26.36 102

[M45] - 400m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 01:06.53 - 58.51 792

[M50] - 400m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 01:24.72 - 01:11.71 384
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL DNS - DNS 0
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNF - DNF 0

[M55] - 400m ppł. (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:08.58 - 54.93 928
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 01:17.78 - 01:02.30 660
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 01:21.51 - 01:05.29 564
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 01:30.86 - 01:12.78 357
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
- Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

300m ppł. (16)

[K50] - 300m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 58.30 - 01:10.26 796

[K55] - 300m ppł. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM POL DNS - DNS 0

[M60] - 300m ppł. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 46.71 - 52.12 1042
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 47.85 - 53.39 990
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 53.94 - 01:00.19 732
4 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 59.05 - 01:05.89 546
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL DNS - DNS 0

[M65] - 300m ppł. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 57.20 - 01:00.09 736
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 01:07.29 - 01:10.69 410

[M70] - 300m ppł. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 52.56 - 51.58 1065
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:18.27 - 01:16.81 265
- Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0

[M75] - 300m ppł. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:03.12 - 57.22 840
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:18.44 - 01:11.11 399
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 01:46.35 - 01:36.41 13

100m (116)

[K30] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 12.86 -0.7 12.86 894
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 13.26 -0.5 13.26 833
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 13.33 -0.5 13.33 822

[K35] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 14.68 -0.5 14.42 670

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K40] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 12.85 -0.5 12.15 1005
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 14.41 -0.5 13.63 779
3 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 14.42 -0.5 13.64 778
4 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 14.79 0.9 13.99 720

[K45] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 13.13 -0.7 11.96 1037
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 13.72 -0.7 12.49 952
3 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 14.18 -0.7 12.91 886
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 15.14 -0.7 13.79 757
5 Przedwojewska Anita 1971-07-19 Niedaszów POL 16.24 -0.7 14.79 623
6 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL 20.80 -0.7 18.94 207
- Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL DNS - DNS 0

[K50] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 15.62 0.9 13.69 762
2 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin POL 16.15 0.9 14.15 698
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL DNS - DNS 0

[K55] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 15.85 0.9 13.36 810
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.08 0.9 13.56 781
3 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 20.10 0.9 16.95 369

[K60] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 18.72 0.9 15.17 566
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 20.59 -0.2 16.68 403
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 22.93 0.9 18.58 224

[K65] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 15.74 -0.2 12.20 995
2 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 16.93 -0.2 13.12 852
3 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 21.01 -0.2 16.28 445

[K70] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań POL 19.73 -0.2 14.51 657

[K75] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 18.84 -0.2 13.04 864

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K80] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 23.98 -0.2 15.47 537

[M35] - 100m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.29 -0.6 11.14 835
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.73 -0.6 11.57 709
3 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock POL 11.78 -1 11.62 697
4 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.90 -1 11.74 664
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 11.91 -1 11.75 662
6 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.11 -1 11.95 609
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 12.75 -1 12.58 456
8 Kurek Adrian 1982-04-25 Forca Dęblin POL 13.24 -1 13.06 355
9 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 13.24 -0.6 13.06 353
10 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 14.99 -0.6 14.79 95
- Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL DNS - DNS 0

[M40] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.86 0.1 11.32 777
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 12.09 0.1 11.54 713
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 12.11 0.1 11.56 708
4 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice POL 12.19 0.1 11.63 688
5 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 12.37 0.1 11.80 642
6 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 12.42 0.1 11.85 628
7 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 12.47 0.1 11.90 615
8 Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice POL 12.71 0.1 12.13 556
9 Bartosik Zbigniew 1976-04-10 NIEZRZESZONY POL 13.38 -1 12.77 415

[M45] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 11.61 0 10.72 964
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 11.90 0 10.98 881
3 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 12.49 0 11.53 717
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 12.61 0 11.64 686
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.61 0 11.64 686
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 12.80 0 11.82 637
7 Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak POL 13.19 0 12.18 545
8 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 13.45 0 12.42 487

[M50] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 12.33 0.1 11.01 871
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 14.82 0.1 13.23 316
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M55] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 13.18 0.8 11.39 752
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 13.65 0.8 11.79 640
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.89 0.8 12.00 585
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 14.10 0.8 12.18 540
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 14.62 0.8 12.63 434
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 14.91 0.8 12.88 381
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL DNS - DNS 0
- Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M60] - 100m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.29 -1 11.10 849
2 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 13.43 -1.2 11.22 814
3 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 13.74 -1 11.48 737
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.84 -1 11.56 714
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 13.87 -1 11.58 709
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 14.38 -1.2 12.01 594
7 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL 14.68 -1.2 12.26 532
8 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL 15.61 -1 13.04 359
9 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 15.69 -1 13.10 347
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL DNS - DNS 0

[M65] - 100m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 13.51 -1.8 10.86 930
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 14.17 -1.2 11.39 764
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 14.25 -1.2 11.46 744
4 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 14.88 -1.8 11.96 611
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.21 -1.2 12.23 540
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 17.03 -1.2 13.69 243
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 18.64 -1.8 14.98 84
8 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 18.70 -1.8 15.03 79
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL DNS - DNS 0
- Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL DNS - DNS 0

[M70] - 100m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 13.85 -0.5 10.65 990
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 14.33 -1.8 11.02 879
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.36 -0.5 11.04 865
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 15.70 -0.5 12.07 575
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 15.71 -0.5 12.08 573
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 16.12 -0.5 12.39 497
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 16.39 -0.5 12.60 449
8 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin POL 19.94 -1.8 15.33 55
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M75] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 14.83 0.4 10.82 929
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 17.57 0.4 12.82 396
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 19.67 0.4 14.35 138

[M80] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 20.44 0.4 14.03 181

[pk] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin POL 11.00 0.1 11.00 874
2 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 11.95 0.4 11.95 600
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com POL 12.01 0.1 12.01 587
4 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 12.32 0.1 12.32 510
5 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin POL 12.76 0 12.76 905
6 Pojęta Małgorzata 2006-03-13 AZS Lublin POL 13.01 0 13.01 867
7 Skomiał Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew POL 13.16 -0.7 13.16 849
- Jakóbczyk Mateusz 2000-11-17 KS Zamość POL DNF - DNF 0

200m (137)

[K30] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 26.34 0.3 26.34 908
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków POL 27.20 0.3 27.20 850
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 27.60 0.3 27.60 824

[K35] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 30.17 0.3 29.52 704
2 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 31.38 0.3 30.70 635
3 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin POL 32.48 0.3 31.78 575

[K40] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 26.79 0.7 25.18 987
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 29.76 0.7 27.97 798
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 30.59 0.7 28.75 749

[K45] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 26.30 1 23.74 1090
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 27.50 1 24.82 1011
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 29.40 1 26.54 890
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 30.50 1 27.53 825
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 30.70 1 27.71 813
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 31.30 1 28.25 778
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K50] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 31.67 0 27.43 837
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 31.80 0 27.55 829
3 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin POL 33.57 0 29.08 732
- Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL DNS - DNS 0

[K55] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 33.51 0 27.84 810
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 34.88 0 28.98 739
- Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL DNS - DNS 0

[K60] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 43.27 0 34.44 441
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 46.16 0 36.74 338
- Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL DNS - DNS 0

[K65] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 36.19 0 27.45 836
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 44.41 0 33.68 478
3 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 45.26 0 34.33 446

[K75] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 42.33 0 28.43 773

[K80] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 57.86 0 35.99 370

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M35] - 200m (18)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 22.98 1.2 22.58 857
2 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 23.05 1.2 22.65 848
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 23.08 1.2 22.68 844
4 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL 23.96 1.2 23.55 736
5 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock POL 24.13 1.2 23.71 717
6 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 24.44 0 24.02 688
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 25.33 1.2 24.89 585
8 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 25.65 1.2 25.21 551
9 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 26.02 1.7 25.57 511
10 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 27.23 1.2 26.76 402
11 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 27.46 1.7 26.99 379
- Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl POL DNS - DNS 0
- Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL DNS - DNS 0
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 24.79 1.7 23.52 737
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 25.08 1.7 23.80 704
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.62 1.7 24.31 645
4 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 25.77 1.7 24.45 629
5 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl POL 25.87 0 24.55 629
6 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 27.65 1.7 26.23 447
- Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0

[M45] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 23.54 1.9 21.56 989
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 24.38 1.9 22.33 885
3 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 25.77 1.9 23.60 726
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 25.91 1.9 23.73 711
5 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 26.08 1.5 23.89 694
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 26.08 1.9 23.89 692
7 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 26.14 1.9 23.94 686
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL DNS - DNS 0
- Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M50] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 25.30 1.5 22.37 882
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 26.67 1.5 23.58 731
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.32 1.5 24.15 664
4 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 28.15 1.5 24.88 584
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL DNS - DNS 0

[M55] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 26.96 1 23.00 805
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 27.12 1 23.14 787
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 28.25 1 24.10 673
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 29.98 1 25.58 515
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 30.35 1 25.89 484
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL DNS - DNS 0
- Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M60] - 200m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 27.03 1.2 22.23 902
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 27.36 2.3 22.51 859
3 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 27.82 1.3 22.88 818
4 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM POL 27.98 1.2 23.02 801
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 28.63 1.2 23.55 736
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.65 1.2 23.57 734
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 32.55 2.3 26.78 394
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0

[M65] - 200m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 28.71 2.3 22.67 838
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 29.03 2.3 22.92 807
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 31.89 2.3 25.18 548
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 31.97 1.3 25.24 547
5 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 33.35 1.3 26.33 440
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 35.18 1.3 27.77 317
7 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 39.60 1.3 31.26 100
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin POL DNS - DNS 0
- Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL DNS - DNS 0
- Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M70] - 200m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 30.01 0.8 22.58 859
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 30.24 0.8 22.76 836
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 33.32 0.8 25.07 568
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 34.63 0.8 26.06 469
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 35.89 1.2 27.01 380
6 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 41.51 0.8 31.24 103
7 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin POL 43.82 0.8 32.97 39
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL DNS - DNS 0

[M75] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 38.38 1.2 27.31 355
- Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL DNS - DNS 0
- Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - DNS - DNS 0

[M80] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 39.16 0.4 26.10 467
2 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 39.75 0.4 26.50 430
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 48.41 0.4 32.27 64
4 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL 51.87 0.4 34.58 7

[pk] - 200m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com POL 24.75 1.7 24.75 597
2 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 25.23 0.4 25.23 554
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 25.38 1.7 25.38 531
4 Orłowska Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin POL 25.63 0 25.63 959
5 Dziedzic Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin POL 25.95 0 25.95 937
6 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin POL 26.02 0.7 26.02 928
7 Pojęta Małgorzata 2006-03-13 AZS Lublin POL 26.99 0.7 26.99 862
8 Podkańska Małgorzata 1998-04-30 AZS UMCS Lublin POL 28.14 0 28.14 791
9 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 31.37 0.7 31.37 595
- Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa POL DNS - DNS 0
- Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin POL DNS - DNS 0

400m (106)

[K30] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 58.76 - 58.76 919
- Cichowlas Agnieszka 1988-08-17 UKS Orkan Środa POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K35] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 01:08.83 - 01:06.39 705
2 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 01:10.68 - 01:08.17 658
3 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola POL 01:12.67 - 01:10.09 611
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K40] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice POL 01:02.94 - 58.46 928
2 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 01:09.26 - 01:04.33 760
3 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 01:09.27 - 01:04.34 759
4 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 01:10.27 - 01:05.27 734
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 01:13.94 - 01:08.68 646
6 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 01:15.05 - 01:09.71 620
- Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
- Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy POL DNS - DNS 0

[K45] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 01:04.80 - 57.85 947
2 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 01:08.65 - 01:01.28 845
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:10.00 - 01:02.49 811
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 01:11.59 - 01:03.91 771
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:20.91 - 01:12.23 559
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0

[K50] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:11.64 - 01:01.32 844
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 01:13.05 - 01:02.52 810
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola POL 01:13.65 - 01:03.04 795
4 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin POL 01:20.58 - 01:08.97 638
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL DNS - DNS 0

[K55] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM POL 01:14.73 - 01:01.13 850

[K60] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 01:34.81 - 01:13.81 523
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 01:50.16 - 01:25.76 287
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy POL 02:06.97 - 01:38.85 109

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K65] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 01:30.86 - 01:06.95 690
2 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 01:44.70 - 01:17.14 450
3 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 01:58.39 - 01:27.23 263

[K80] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:08.23 - 01:51.21 18

[M35] - 400m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 50.29 - 48.75 954
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 51.81 - 50.22 871
3 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk POL 52.55 - 50.94 832
4 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL 52.61 - 50.99 829
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 53.46 - 51.82 786
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 54.56 - 52.89 731
7 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 57.10 - 55.35 612
8 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 57.48 - 55.72 596
9 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów POL 59.53 - 57.70 509
10 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 01:01.01 - 59.14 450
- Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0
pk Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 01:07.20 - 01:05.14 245

[M40] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 50.95 - 47.81 1008
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 55.05 - 51.66 794
3 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 56.38 - 52.91 730
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 57.54 - 54.00 676
5 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 01:01.83 - 58.02 496
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0

[M45] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 53.34 - 48.38 975
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 56.12 - 50.91 834
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 58.34 - 52.92 729
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 01:00.42 - 54.81 638
5 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 01:02.37 - 56.58 557
6 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań POL 01:04.82 - 58.80 464
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL DNS - DNS 0
- Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M50] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.52 - 53.84 684
2 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko POL 01:09.54 - 01:00.85 386

[M55] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:00.73 - 51.13 822
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 01:02.09 - 52.28 762
3 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków POL 01:03.99 - 53.88 682
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 01:07.67 - 56.98 540
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:08.72 - 57.86 502
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń POL 01:20.57 - 01:07.84 173
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:24.37 - 01:11.04 103
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - POL DNF - DNF 0

[M60] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 59.11 - 47.72 1014
2 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 01:00.61 - 48.93 943
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:04.88 - 52.38 757
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:06.91 - 54.02 675
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:08.94 - 55.66 598
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:11.31 - 57.57 515
7 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL 01:14.64 - 01:00.26 407

[M65] - 400m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 01:06.62 - 51.32 812
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:09.86 - 53.82 685
3 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 01:12.60 - 55.93 586
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 01:13.69 - 56.77 549
5 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 01:18.29 - 01:00.31 406
6 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 01:23.92 - 01:04.65 259
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 01:26.99 - 01:07.02 193
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0

[M70] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 01:21.71 - 59.70 429
2 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa POL 01:36.99 - 01:10.86 107
3 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 01:40.61 - 01:13.51 62
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNS - DNS 0
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M75] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:34.25 - 01:04.76 256
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:47.91 - 01:14.14 53
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:58.53 - 01:21.44 0

[pk] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com POL 54.33 - 54.33 660
2 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 56.38 - 56.38 566
3 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin POL 01:02.76 - 01:02.76 803
4 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 01:08.24 - 01:08.24 657
5 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 01:16.70 - 01:16.70 459

800m (95)

[K35] - 800m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 02:36.40 - 02:31.21 666
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 02:41.03 - 02:35.68 607
3 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 02:41.61 - 02:36.24 600
4 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola POL 02:42.89 - 02:37.48 584
5 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin POL 02:55.58 - 02:49.75 439
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL DNS - DNS 0

[K40] - 800m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 02:15.10 - 02:05.49 1058
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:30.43 - 02:19.73 830
3 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 02:33.68 - 02:22.75 785
4 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 02:45.60 - 02:33.83 631
5 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 02:52.72 - 02:40.44 547
6 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy POL 02:58.44 - 02:45.75 484
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 02:58.58 - 02:45.88 483
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 03:28.17 - 03:13.37 218

[K45] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 02:52.14 - 02:33.31 638
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:10.03 - 02:49.24 445
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 03:20.93 - 02:58.95 344
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0

[K50] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:40.48 - 02:16.66 876
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 02:52.13 - 02:26.59 729
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola POL 03:04.45 - 02:37.08 589

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K55] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM POL 02:47.30 - 02:15.76 890

[K60] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 03:53.51 - 02:59.76 336

[K65] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 03:54.93 - 02:50.54 430
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[M35] - 800m (14)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:01.84 - 01:58.40 808
2 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 02:04.96 - 02:01.44 734
3 Goleniowski Dawid 1984-01-18 Olsztyn POL 02:05.95 - 02:02.40 712
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 02:06.03 - 02:02.48 710
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 02:07.43 - 02:03.84 679
6 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła POL 02:09.28 - 02:05.63 639
7 Seremak Pawel 1982-02-03 Sobolew POL 02:09.66 - 02:06.00 631
8 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 02:10.51 - 02:06.83 613
9 Bartyzel Michal 1984-03-22 Krakow POL 02:12.01 - 02:08.29 582
10 Michalski Marcin 1983-12-23 Warszawa POL 02:38.06 - 02:33.60 173
- Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
- Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0

[M40] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL 02:04.99 - 01:57.35 834
2 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 02:08.93 - 02:01.05 744
3 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:13.97 - 02:05.78 636
4 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 02:14.64 - 02:06.41 622
5 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 02:21.20 - 02:12.57 496
- Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0

[M45] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:06.13 - 01:54.22 914
2 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:09.95 - 01:57.68 825
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:12.89 - 02:00.35 760
4 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL 02:28.21 - 02:14.22 465
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
- Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL DNS - DNS 0
- Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M50] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 02:20.65 - 02:02.59 708
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:21.38 - 02:03.23 693
3 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 02:23.65 - 02:05.21 649
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 02:31.17 - 02:11.76 512
- Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE POL DNS - DNS 0

[M55] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:25.98 - 02:02.11 719
2 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 02:27.15 - 02:03.09 696
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 02:30.81 - 02:06.15 628
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 03:09.46 - 02:38.48 122
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL DNS - DNS 0
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - POL DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNS - DNS 0

[M60] - 800m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:33.45 - 02:02.73 704
2 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 02:34.01 - 02:03.18 694
3 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 02:34.76 - 02:03.78 680
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:41.14 - 02:08.88 570
5 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 02:43.09 - 02:10.44 538
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 02:48.88 - 02:15.07 449
7 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL 02:49.74 - 02:15.76 436
8 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 02:57.07 - 02:21.62 337
9 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 03:01.46 - 02:25.13 283
10 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 03:05.00 - 02:27.96 243
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Rutkowski Sławomir 1959-09-22 NIEZRZESZONY POL DNS - DNS 0

[M65] - 800m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:40.93 - 02:02.45 711
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 02:44.14 - 02:04.89 656
3 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 02:44.96 - 02:05.52 642
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 02:45.72 - 02:06.10 629
5 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 02:47.73 - 02:07.63 596
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 02:53.48 - 02:12.00 507
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 03:32.91 - 02:42.00 90
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M70] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:46.27 - 01:59.56 779
2 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 03:10.12 - 02:16.72 419
3 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 03:38.44 - 02:37.08 136
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0

[M75] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 03:20.12 - 02:14.80 454
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:53.85 - 02:37.52 131

[pk] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 02:42.65 - 02:42.65 520

1500m (91)

[K35] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 05:10.19 - 05:02.99 752
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:29.36 - 05:21.72 638
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 05:29.58 - 05:21.93 637
4 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola POL 05:34.13 - 05:26.38 611
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM POL DNS - DNS 0

[K40] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:34.15 - 04:17.18 1071
2 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 05:00.37 - 04:41.78 893
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 05:07.56 - 04:48.52 847
4 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:14.85 - 04:55.36 801
5 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 06:58.22 - 06:32.33 292
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[K45] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:17.74 - 04:45.65 866
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 05:53.93 - 05:18.18 659
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:21.03 - 05:42.55 522
4 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 06:34.42 - 05:54.58 460
5 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL 08:09.14 - 07:19.74 134

[K50] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 05:20.66 - 04:35.51 937

[K55] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 06:18.97 - 05:10.11 708

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K60] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 07:34.24 - 05:52.40 471
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 07:52.33 - 06:06.43 403

[K65] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 08:10.29 - 05:58.45 441

[M35] - 1500m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów POL 04:13.90 - 04:09.25 749
2 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 04:21.91 - 04:17.12 664
3 Turczyn Mariusz 1984-09-04 Zmitek Team Nowa Dęba POL 04:22.91 - 04:18.10 654
4 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 04:25.13 - 04:20.28 632
5 Bartyzel Michal 1984-03-22 Krakow POL 04:34.60 - 04:29.57 541
6 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła POL 04:35.87 - 04:30.82 530
7 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko POL 04:42.76 - 04:37.59 469
8 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 04:43.80 - 04:38.61 460
9 Michalski Marcin 1983-12-23 Warszawa POL 05:22.06 - 05:16.17 192
- Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL DNS - DNS 0
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL DNS - DNS 0

[M40] - 1500m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 04:22.63 - 04:08.95 752
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 04:23.09 - 04:09.38 747
3 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL 04:28.87 - 04:14.86 688
4 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 04:36.69 - 04:22.27 612
5 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 04:37.58 - 04:23.12 603
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 04:49.01 - 04:33.95 501
7 Chmielewski Piotr 1978-02-02 Warsaw Masters Club POL 05:05.22 - 04:49.32 372
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL DNS - DNS 0

[M45] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 04:27.09 - 04:04.04 807
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:28.99 - 04:05.78 788
3 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL 04:29.67 - 04:06.40 781
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:08.58 - 04:41.95 431
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL DNS - DNS 0
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
- Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[M50] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 04:49.22 - 04:14.17 695
2 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica POL 04:50.75 - 04:15.51 681
3 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 05:06.61 - 04:29.45 542
4 Grygiel Jacek 1969-09-11 Zmitek Team Nowa Dęba POL 06:00.07 - 05:16.43 191

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M55] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:04.15 - 04:16.34 673
2 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 05:08.27 - 04:19.81 637
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 05:47.80 - 04:53.13 343
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 06:08.47 - 05:10.55 225
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - POL DNS - DNS 0
- Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz POL DNS - DNS 0

[M60] - 1500m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:08.91 - 04:08.73 755
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 05:12.86 - 04:11.91 720
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 05:15.08 - 04:13.70 700
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 05:29.32 - 04:25.17 583
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 05:47.43 - 04:39.75 450
6 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 06:08.15 - 04:56.43 318
7 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 06:15.17 - 05:02.09 279
8 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 06:26.02 - 05:10.82 223
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL DNS - DNS 0
- Rutkowski Sławomir 1959-09-22 NIEZRZESZONY POL DNS - DNS 0
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL DNF - DNF 0

[M65] - 1500m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 05:20.26 - 04:05.13 795
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 05:23.48 - 04:07.59 767
3 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:30.72 - 04:13.13 707
4 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa POL 05:46.20 - 04:24.98 585
5 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 05:49.95 - 04:27.85 558
6 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 06:16.74 - 04:48.36 379
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 07:00.95 - 05:22.20 160
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0

[M70] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 05:54.24 - 04:16.01 676
2 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL 06:17.74 - 04:32.99 510
3 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 06:26.32 - 04:39.19 455
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 07:12.74 - 05:12.74 212
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL DNS - DNS 0

[M75] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 06:37.05 - 04:28.52 551
2 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 07:09.94 - 04:50.77 361
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:09.96 - 04:50.78 360

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M80] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 07:19.52 - 04:34.74 494

[pk] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 04:55.27 - 04:55.27 327
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok POL 05:35.35 - 05:35.35 561
3 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom POL 06:19.35 - 06:19.35 345

5000m (100)

[K35] - 5000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 19:46.43 - 19:36.11 703
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 20:31.19 - 20:20.48 637
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 20:41.71 - 20:30.91 622
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM POL DNS - DNS 0

[K40] - 5000m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 18:39.99 - 17:46.79 879
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 19:39.96 - 18:43.91 785
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 19:44.19 - 18:47.94 778
4 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola POL 20:39.62 - 19:40.74 696
5 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Nudne Piątki POL 20:48.08 - 19:48.80 684
6 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 20:59.06 - 19:59.25 668
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 21:35.42 - 20:33.89 618
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES POL 24:03.57 - 22:55.00 433
- Łomnicka Barbara 1979-10-22 MKS Siechnice POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0

[K45] - 5000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:45.82 - 18:03.01 852
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 23:41.26 - 21:38.04 530
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie POL DNS - DNS 0
- Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0

[K50] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 20:07.06 - 17:34.25 901

[K55] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 22:34.47 - 18:47.46 779
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 29:13.68 - 24:19.76 337

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K60] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 27:03.41 - 21:22.17 551
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0

[M35] - 5000m (15)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 15:44.37 - 15:40.88 715
2 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL 15:58.53 - 15:54.98 676
3 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 16:01.69 - 15:58.13 668
4 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 16:12.85 - 16:09.25 639
5 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 16:53.24 - 16:49.49 538
6 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 17:04.49 - 17:00.70 512
7 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 17:25.61 - 17:21.74 464
8 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko POL 17:49.32 - 17:45.36 413
9 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 18:43.33 - 18:39.17 308
10 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 20:08.87 - 20:04.40 173
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Kubejko Bogumił 1981-05-02 Lubelskibiegaczteam.pl POL DNS - DNS 0
- Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL DNS - DNS 0

[M40] - 5000m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 16:36.73 - 15:59.25 665
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 16:49.32 - 16:11.37 633
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 17:11.15 - 16:32.38 580
4 Mazurek Paweł 1980-04-11 NKS Zryw POL 17:15.98 - 16:37.03 568
5 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 17:41.43 - 17:01.52 510
6 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź POL 17:55.06 - 17:14.64 480
7 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 18:00.53 - 17:19.90 468
8 Car Jacek 1976-06-16 Night Hawks POL 18:41.61 - 17:59.44 384
- Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL DNS - DNS 0
- Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL DNS - DNS 0
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna POL DNF - DNF 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M45] - 5000m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 16:01.29 - 14:52.17 855
2 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 16:02.54 - 14:53.33 852
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 17:19.06 - 16:04.35 652
4 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 17:32.64 - 16:16.96 619
5 Klaś Łukasz 1975-03-11 Nudne Piątki POL 18:08.73 - 16:50.45 536
6 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 18:15.64 - 16:56.86 521
7 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 19:42.47 - 18:17.45 348
8 Woźniak Marek 1972-10-26 umcs biega POL 20:06.94 - 18:40.16 306
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL DNS - DNS 0
- Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki POL DNS - DNS 0
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL DNS - DNS 0
- Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL DNS - DNS 0

[M50] - 5000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica POL 18:16.25 - 16:19.06 613
2 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 18:16.96 - 16:19.69 612
3 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 19:01.95 - 16:59.88 514
4 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 22:25.83 - 20:01.96 176
5 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko POL 22:52.02 - 20:25.35 146
- Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony POL DNS - DNS 0
pk Kowalczyk Grzegorz 1969-01-29 Kurów POL 20:19.56 - 18:09.19 364

[M55] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 19:17.88 - 16:32.30 580
2 Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz POL 19:50.64 - 17:00.38 512
3 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 22:44.97 - 19:29.78 223

[M60] - 5000m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 19:44.40 - 16:10.38 636
2 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 20:12.09 - 16:33.07 578
3 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła POL 21:03.43 - 17:15.13 479
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 21:29.89 - 17:36.81 431
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 21:31.78 - 17:38.36 428
6 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 22:26.88 - 18:23.50 337
7 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa POL 23:29.10 - 19:14.48 247
8 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 23:38.35 - 19:22.05 235
9 Marciniak Krzysztof 1958-05-05 Wałbrzych POL 24:05.76 - 19:44.51 201
- Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M65] - 5000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 20:03.31 - 15:37.86 723
2 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 21:22.17 - 16:39.32 563
3 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL 22:48.36 - 17:46.50 410
4 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 22:57.94 - 17:53.97 395
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 24:56.52 - 19:26.39 228
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0

[M70] - 5000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin POL 21:50.92 - 16:05.62 648
2 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 22:40.24 - 16:41.95 556
3 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 23:54.19 - 17:36.42 432
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw POL 26:11.25 - 19:17.38 243
- Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski POL DNS - DNS 0

[M75] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 23:49.45 - 16:26.46 595
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 26:57.85 - 18:36.48 313

[M80] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 27:43.57 - 17:42.69 418

[pk] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów POL 17:43.08 - 17:43.08 418
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 22:30.84 - 22:30.84 31
- Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL DNS - DNS 0

10000m (60)

[K35] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 41:00.19 - 40:53.79 729
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 45:56.17 - 45:49.00 534
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 46:34.64 - 46:27.37 510

[K40] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 43:39.01 - 41:50.32 689
2 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 44:38.87 - 42:47.70 650
3 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola POL 45:01.27 - 43:09.17 636

[K45] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 51:00.68 - 46:53.38 495

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K50] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz Dorota 1966-05-11 Grodziski Klub Biegacza POL 43:09.22 - 37:56.44 861

[K55] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 45:46.45 - 38:21.80 841
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 01:21:18.05 - 01:08:08.29 29

[M35] - 10000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 34:48.08 - 34:48.08 598
2 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 35:42.30 - 35:42.30 539
3 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL 36:15.02 - 36:15.02 504
4 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 40:43.20 - 40:43.20 265
5 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 46:00.87 - 46:00.87 80
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0

[M40] - 10000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 36:23.90 - 35:13.80 569
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 36:33.86 - 35:23.44 559
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 36:47.45 - 35:36.59 545
4 Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola POL 37:31.06 - 36:18.80 500
- Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL DNS - DNS 0

[M45] - 10000m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 38:30.97 - 35:56.83 523
2 Lipiec Tomasz 1971-05-01 Warszawa - 38:32.04 - 35:57.83 522
3 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 38:37.21 - 36:02.65 517
4 Zdonek Jarosław 1974-01-09 Bałtów POL 40:29.78 - 37:47.71 413
5 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL 42:57.81 - 40:05.87 293
- Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin - DNS - DNS 0
- Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki POL DNS - DNS 0
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL DNS - DNS 0
- Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL DNS - DNS 0

[M50] - 10000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 39:23.71 - 35:22.61 560
2 Urbański Zbigniew 1966-05-04 Zmitek Team Nowa Dęba POL 41:56.75 - 37:40.04 420
3 Terentowicz Stanisłąw 2066-03-22 Lublin - 48:43.55 - 43:45.35 146
4 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko POL 51:08.49 - 45:55.50 82
- Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok POL DNS - DNS 0
- Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE POL DNS - DNS 0
- Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony POL DNF - DNF 0
- Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL DNF - DNF 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M55] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 45:05.22 - 38:50.82 356
2 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 48:51.19 - 42:05.51 207

[M60] - 10000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 44:25.22 - 36:35.08 484
2 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 44:55.11 - 36:59.69 459
3 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa POL 45:27.86 - 37:26.67 433
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 47:39.90 - 39:15.41 335
5 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 49:39.35 - 40:53.79 257
6 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 50:57.11 - 41:57.84 212
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0

[M65] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B POL 50:04.85 - 39:14.00 336
2 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters POL 53:20.07 - 41:46.93 219
3 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 55:19.76 - 43:20.70 160

[M70] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 47:15.15 - 34:58.86 586
2 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin POL 48:42.45 - 36:03.49 516

[M75] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 51:46.65 - 35:54.46 526
2 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 57:03.21 - 39:34.00 319
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 58:40.67 - 40:41.58 266

[M80] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 56:45.98 - 36:26.30 492

[pk] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów POL 36:53.44 - 31:47.10 819
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 51:11.16 - 51:11.16 3

3000m pprz. (10)

[M35] - 3000m pprz. (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 11:09.84 - 10:50.88 629
2 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL 11:17.04 - 10:57.88 607
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL DNS - DNS 0

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[M45] - 3000m pprz. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 10:29.60 - 09:17.89 947
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 11:46.85 - 10:26.34 707
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0

[M55] - 3000m pprz. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 12:04.39 - 09:37.77 874
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 14:39.13 - 11:41.19 484
- Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0

2000m pprz. (13)

[K35] - 2000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 07:53.82 - 07:39.08 797
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 07:57.23 - 07:42.39 784

[M60] - 2000m pprz. (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 08:32.40 - 09:56.64 807
2 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 09:06.81 - 10:36.71 673
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 09:20.25 - 10:52.36 624
4 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 09:54.61 - 11:32.36 508
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy POL DNF - DNF 0

[M65] - 2000m pprz. (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 08:09.09 - 08:52.62 1045
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 08:16.15 - 09:00.31 1015
3 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 10:19.47 - 11:14.60 558
- Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL DNS - DNS 0
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0

5000m chód (20)

[K35] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 37:23.60 - 36:20.78 456

[K40] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 39:14.90 - 36:48.90 440

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

[K50] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 28:54.14 - 25:01.42 948
2 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska POL 33:50.56 - 29:18.06 741

[M35] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 39:15.62 - 38:09.66 143
- Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL DNS - DNS 0

[M40] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 26:44.48 - 25:09.17 728
2 Czubenko Semen 1976-12-22 Gdynia POL 32:46.94 - 30:50.10 421

[M45] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Jagielski Marek 1971-04-28 Natalin POL DNS - DNS 0

[M55] - 5000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:57.34 - 24:15.89 784
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 32:51.17 - 27:31.84 590
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 33:04.78 - 27:43.25 580
4 Chyliński Andrzej 1960-12-05 RK Athletics POL 33:31.21 - 28:05.39 559

[M60] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 29:07.51 - 23:19.76 844
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 29:22.99 - 23:32.15 831

[M65] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37:53.77 - 28:53.98 517
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 39:53.18 - 30:25.04 441

[M70] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 32:57.67 - 23:49.46 812
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard POL DNS - DNS 0

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web