31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 100m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.42 -0.7 11.26 799
2 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.49 -0.7 11.33 779
3 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 11.53 -0.7 11.37 767
4 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 11.60 0.6 11.44 739
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 11.77 -0.7 11.61 698
6 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 11.81 -0.7 11.65 687
7 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.14 0.6 11.97 594
8 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 12.85 0.6 12.68 425
9 Lyshenko Oleksandr 1982-01-25 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 13.43 -0.7 13.25 317
9 Luchowski Konrad 1982-09-17 Lublin POL 13.48 0.6 13.30 300
10 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina POL 13.52 0.6 13.34 292
11 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 14.92 0.6 14.72 95
- Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL DNS - DNS 0
- Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.54 0.9 11.01 866
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 11.70 0.9 11.16 820
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.97 0.9 11.42 743
4 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 12.25 0.5 11.69 669
5 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 12.36 0.9 11.79 640
6 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 12.71 0.9 12.13 552
7 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa POL 12.85 0.9 12.26 520
8 Kępiński Cezary 1980-08-07 Wiązowna POL 13.37 0.5 12.76 408
9 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo POL 13.76 0.5 13.13 332
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 11.88 0.6 10.97 880
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 12.18 0.6 11.24 797
3 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 12.61 0.6 11.64 682
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.61 0.6 11.64 682
5 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 13.05 0.5 12.05 574
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL DNS - DNS 0
- Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 12.21 0.2 10.90 905
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 12.45 0.2 11.12 836
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 12.83 0.2 11.46 735
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 12.87 0.2 11.49 727
4 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 13.19 0.2 11.78 646
5 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 14.07 0.2 12.56 454
6 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 15.55 0.2 13.89 203
- Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion FRA 12.44 0.9 10.75 949
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 13.14 0.9 11.35 763
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 13.29 0.9 11.48 725
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.68 0.9 11.82 632
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 14.77 0.9 12.76 406
5 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 15.10 0.9 13.04 348
6 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL 15.37 0.9 13.28 302
7 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 17.41 0.9 15.04 62
- Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team KAZ DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.08 0.1 10.92 899
2 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 13.18 0.1 11.01 871
3 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim POL 13.50 1.1 11.28 783
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.57 0.1 11.33 774
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 14.16 0.1 11.83 634
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 14.50 0.7 12.11 558
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 13.80 0.7 11.09 842
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 13.90 0.7 11.17 818
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 13.93 0.7 11.20 809
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 14.81 0.7 11.91 609
5 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 15.15 0.7 12.18 540
6 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 16.05 0.7 12.90 377
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 14.57 1.1 11.20 806
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 14.62 1.1 11.24 794
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 14.68 1.1 11.28 783
4 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 14.89 1.1 11.45 733
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.29 1.1 11.75 649
5 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL 15.58 1.1 11.98 588
6 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 15.81 1.1 12.15 545
6 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 15.96 1.1 12.27 516
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 15.96 1.1 12.27 516
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 17.03 1.1 13.09 337
9 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 19.01 1.1 14.61 103
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNF - DNF 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 17.24 1.2 12.58 443
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 18.00 1.2 13.13 328
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 18.02 1.2 13.15 324
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 18.87 1.2 13.77 216
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 21.74 1.2 15.86 8
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 16.93 0.8 11.62 687
2 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 19.01 0.8 13.05 346
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 21.07 0.8 14.46 122
4 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 26.08 0.8 17.90 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[M85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 22.83 0 14.59 112
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 34.26 0 21.89 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 11.98 -0.2 11.98 596
- Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web