30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 200m - Kobiety

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com 26.34 0.3 26.34 908
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 27.20 0.3 27.20 850
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków 27.60 0.3 27.60 824
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów 30.17 0.3 29.52 704
2 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek 31.38 0.3 30.70 635
3 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 32.48 0.3 31.78 575
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.79 0.7 25.18 987
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY 29.76 0.7 27.97 798
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin 30.59 0.7 28.75 749
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa 26.30 1 23.74 1090
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa 27.50 1 24.82 1011
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń 29.40 1 26.54 890
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 30.50 1 27.53 825
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa 30.70 1 27.71 813
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 31.30 1 28.25 778
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH 31.67 0 27.43 837
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH 31.80 0 27.55 829
3 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin 33.57 0 29.08 732
- Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH DNS - DNS 0
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn 33.51 0 27.84 810
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH 34.88 0 28.98 739
- Kieling Anna 1962-04-07 Barwice DNS - DNS 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik 43.27 0 34.44 441
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 46.16 0 36.74 338
- Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy DNS - DNS 0
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko 36.19 0 27.45 836
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 44.41 0 33.68 478
3 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 45.26 0 34.33 446
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek 42.33 0 28.43 773
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 57.86 0 35.99 370
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Orłowska Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin 25.63 0 25.63 959
2 Dziedzic Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin 25.95 0 25.95 937
3 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin 26.02 0.7 26.02 928
4 Pojęta Małgorzata 2006-03-13 AZS Lublin 26.99 0.7 26.99 862
5 Podkańska Małgorzata 1998-04-30 AZS UMCS Lublin 28.14 0 28.14 791
6 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 31.37 0.7 31.37 595
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web