30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 200m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 22.98 1.2 22.58 857
2 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów 23.05 1.2 22.65 848
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 23.08 1.2 22.68 844
4 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa 23.96 1.2 23.55 736
5 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock 24.13 1.2 23.71 717
6 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa 24.44 0 24.02 688
7 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 25.33 1.2 24.89 585
8 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM 25.65 1.2 25.21 551
9 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com 26.02 1.7 25.57 511
10 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek 27.23 1.2 26.76 402
11 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 27.46 1.7 26.99 379
- Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa DNS - DNS 0
- Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl DNS - DNS 0
- Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa DNS - DNS 0
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 24.79 1.7 23.52 737
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński 25.08 1.7 23.80 704
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 25.62 1.7 24.31 645
4 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY 25.77 1.7 24.45 629
5 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl 25.87 0 24.55 629
6 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa 27.65 1.7 26.23 447
- Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa DNS - DNS 0
- Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 23.54 1.9 21.56 989
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 24.38 1.9 22.33 885
3 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań 25.77 1.9 23.60 726
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY 25.91 1.9 23.73 711
5 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław 26.08 1.5 23.89 694
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 26.08 1.9 23.89 692
7 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY 26.14 1.9 23.94 686
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica DNS - DNS 0
- Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn 25.30 1.5 22.37 882
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 26.67 1.5 23.58 731
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.32 1.5 24.15 664
4 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi 28.15 1.5 24.88 584
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa DNS - DNS 0
- Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina 26.96 1 23.00 805
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy 27.12 1 23.14 787
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 28.25 1 24.10 673
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 29.98 1 25.58 515
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 30.35 1 25.89 484
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica DNS - DNS 0
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska DNS - DNS 0
- Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 27.03 1.2 22.23 902
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem 27.36 2.3 22.51 859
3 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim 27.82 1.3 22.88 818
4 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM 27.98 1.2 23.02 801
5 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 28.63 1.2 23.55 736
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 28.65 1.2 23.57 734
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice 32.55 2.3 26.78 394
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy DNS - DNS 0
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 28.71 2.3 22.67 838
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 29.03 2.3 22.92 807
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 31.89 2.3 25.18 548
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 31.97 1.3 25.24 547
5 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa 33.35 1.3 26.33 440
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw 35.18 1.3 27.77 317
7 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters 39.60 1.3 31.26 100
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice DNS - DNS 0
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin DNS - DNS 0
- Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle DNS - DNS 0
- Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 30.01 0.8 22.58 859
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 30.24 0.8 22.76 836
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 33.32 0.8 25.07 568
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko 34.63 0.8 26.06 469
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice 35.89 1.2 27.01 380
6 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw 41.51 0.8 31.24 103
7 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin 43.82 0.8 32.97 39
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 38.38 1.2 27.31 355
- Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki DNS - DNS 0
- Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice DNS - DNS 0
- Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew 39.16 0.4 26.10 467
2 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin 39.75 0.4 26.50 430
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń 48.41 0.4 32.27 64
4 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt 51.87 0.4 34.58 7
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com 24.75 1.7 24.75 597
2 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika 25.23 0.4 25.23 554
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com 25.38 1.7 25.38 531
- Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa DNS - DNS 0
- Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web