30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Wyniki konkurencji - 200m - Wszyscy

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com 0.00 0 0.00 0
2 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków 0.00 0 0.00 0
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl 0.00 0 0.00 0
2 Bartos Marta 1981-05-12 UKS OTRĘBUSY 0.00 0 0.00 0
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów 0.00 0 0.00 0
4 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev 0.00 0 0.00 0
5 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek 0.00 0 0.00 0
6 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik 0.00 0 0.00 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brulińska Monika 1976-08-02 www.kobietarakieta.pl 0.00 0 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team 0.00 0 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 0.00 0 0.00 0
4 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź 0.00 0 0.00 0
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY 0.00 0 0.00 0
6 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork 0.00 0 0.00 0
7 Martini Agnieszka 1980-11-13 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 0 0.00 0
8 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica 0.00 0 0.00 0
9 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów 0.00 0 0.00 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya 0.00 0 0.00 0
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń 0.00 0 0.00 0
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń 0.00 0 0.00 0
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek 0.00 0 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa 0.00 0 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 0.00 0 0.00 0
7 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 0.00 0 0.00 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH 0.00 0 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH 0.00 0 0.00 0
4 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy 0.00 0 0.00 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 0.00 0 0.00 0
2 Miłek Ewa 1962-09-08 Solec Kujawski 0.00 0 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn 0.00 0 0.00 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa 0.00 0 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 Starogard Gdański 0.00 0 0.00 0
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko 0.00 0 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 0.00 0 0.00 0
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek 0.00 0 0.00 0
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 0.00 0 0.00 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk 0.00 0 0.00 0
2 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków 0.00 0 0.00 0
3 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa 0.00 0 0.00 0
4 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 0.00 0 0.00 0
5 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom 0.00 0 0.00 0
6 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 0.00 0 0.00 0
7 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa 0.00 0 0.00 0
8 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie 0.00 0 0.00 0
9 Nawrocki Mariusz 1982-02-17 Team Pasja Inowrocław 0.00 0 0.00 0
10 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów 0.00 0 0.00 0
11 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków 0.00 0 0.00 0
12 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard 0.00 0 0.00 0
13 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa 0.00 0 0.00 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa 0.00 0 0.00 0
2 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com 0.00 0 0.00 0
3 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński 0.00 0 0.00 0
4 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 0.00 0 0.00 0
5 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa 0.00 0 0.00 0
6 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL 0.00 0 0.00 0
7 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY 0.00 0 0.00 0
8 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz 0.00 0 0.00 0
9 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 0.00 0 0.00 0
10 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz 0.00 0 0.00 0
11 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel 0.00 0 0.00 0
12 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka 0.00 0 0.00 0
13 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 0.00 0 0.00 0
14 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team 0.00 0 0.00 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejczak Mariusz 1973-03-16 4 Run Team Piła 0.00 0 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY 0.00 0 0.00 0
3 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa 0.00 0 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 0.00 0 0.00 0
5 Perlikowski Sławomir 1975-11-26 Team Pasja Inowrocław 0.00 0 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 0.00 0 0.00 0
7 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY 0.00 0 0.00 0
8 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 0.00 0 0.00 0
9 Sukhinin Maksim 1973-02-05 Grodno 0.00 0 0.00 0
10 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań 0.00 0 0.00 0
11 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas 0.00 0 0.00 0
12 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław 0.00 0 0.00 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 0.00 0 0.00 0
2 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk 0.00 0 0.00 0
3 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają 0.00 0 0.00 0
4 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń 0.00 0 0.00 0
5 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 0.00 0 0.00 0
6 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn 0.00 0 0.00 0
7 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM 0.00 0 0.00 0
8 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 0.00 0 0.00 0
9 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi 0.00 0 0.00 0
10 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 0.00 0 0.00 0
11 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów 0.00 0 0.00 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław 0.00 0 0.00 0
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 0.00 0 0.00 0
4 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy 0.00 0 0.00 0
5 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka 0.00 0 0.00 0
6 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj 0.00 0 0.00 0
7 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo 0.00 0 0.00 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy 0.00 0 0.00 0
3 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski 0.00 0 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem 0.00 0 0.00 0
5 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała 0.00 0 0.00 0
6 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice 0.00 0 0.00 0
7 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 0.00 0 0.00 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 0.00 0 0.00 0
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice 0.00 0 0.00 0
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin 0.00 0 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo 0.00 0 0.00 0
5 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot 0.00 0 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 0.00 0 0.00 0
7 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów 0.00 0 0.00 0
8 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie 0.00 0 0.00 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 0.00 0 0.00 0
2 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza 0.00 0 0.00 0
3 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 0.00 0 0.00 0
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko 0.00 0 0.00 0
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 0.00 0 0.00 0
6 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 0.00 0 0.00 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 0.00 0 0.00 0
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 0.00 0 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony 0.00 0 0.00 0
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 0.00 0 0.00 0
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice 0.00 0 0.00 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 0.00 0 0.00 0
2 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin 0.00 0 0.00 0
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń 0.00 0 0.00 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń 0.00 0 0.00 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dudek Bartosz 1992-02-05 MKS Juvenia Białystok 0.00 0 0.00 0
2 Jaroszewicz Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok 0.00 0 0.00 0
3 Kwiatkowska Angelina 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok 0.00 0 0.00 0
4 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok 0.00 0 0.00 0
5 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com 0.00 0 0.00 0
6 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika 0.00 0 0.00 0
7 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl 0.00 0 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web