31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 200m - Wszyscy

 

[K30]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa POL 27.95 -0.1 27.95 804
- Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 26.84 -0.1 26.26 916
2 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky UKR 27.63 0.1 27.03 863
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 28.84 -0.1 28.22 787
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 30.72 -0.1 30.06 674
4 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL 31.08 -0.1 30.41 654
5 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 33.51 0.1 32.79 522
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev UKR DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 26.21 -0.1 24.63 1031
2 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol UKR 27.22 0.1 25.58 962
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 29.54 0.1 27.76 815
3 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 30.49 -0.1 28.66 759
4 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 30.84 -0.1 28.99 739
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 28.38 -0.1 25.62 960
2 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 29.45 0.2 26.58 892
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 29.57 -0.1 26.69 887
4 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 31.67 0.2 28.59 762
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.38 0.2 30.13 668
- Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 30.43 0.2 26.36 907
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 30.74 -0.3 26.63 892
3 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 31.15 -0.3 26.98 869
4 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 39.85 -0.3 34.52 439
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 33.40 -0.3 27.75 818
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 34.70 -0.3 28.83 750
3 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas LTU 35.10 -0.3 29.16 729
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 40.47 -0.3 33.63 482
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 45.64 0.3 36.32 354
2 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 47.88 0.3 38.11 282
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 35.01 0.3 26.55 894
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 46.00 0.3 32.98 511
 

[K85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 59.19 0.3 33.64 478
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 22.48 0.3 22.09 926
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 23.43 0.3 23.03 805
3 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 23.76 0.3 23.35 766
4 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 23.81 0.3 23.40 760
5 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 24.37 -0.2 23.95 698
6 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa POL 25.56 -0.2 25.12 569
7 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina POL 29.32 -0.2 28.82 248
- Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL DNS - DNS 0
- Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 22.54 -0.3 21.39 1026
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.31 -0.3 22.12 926
3 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 24.02 -0.3 22.79 839
4 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 24.64 -0.3 23.38 766
5 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 24.75 -0.2 23.48 753
6 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 24.98 -0.3 23.70 727
7 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 25.68 -0.3 24.37 650
8 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 25.81 -0.2 24.49 636
9 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 26.19 -0.2 24.85 597
10 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 26.28 -0.2 24.93 589
11 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo POL 28.11 -0.2 26.67 418
12 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 31.34 -0.2 29.74 189
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 24.72 -0.5 22.64 859
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.49 -0.5 23.35 770
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 25.92 -0.5 23.74 724
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 32.27 -0.5 29.56 202
- Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 25.28 -0.2 22.35 895
2 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 25.38 -0.1 22.44 883
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 25.66 -0.2 22.68 852
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 26.26 -0.2 23.21 786
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 27.24 -0.2 24.08 683
5 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 27.51 -0.2 24.32 655
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.98 -0.1 24.73 610
6 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 29.05 -0.2 25.68 512
7 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion FRA 26.20 -0.1 22.35 894
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 27.26 -0.1 23.26 779
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 27.62 -0.1 23.56 743
3 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn POL 30.66 -0.1 26.16 465
4 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 31.69 -0.1 27.03 386
5 Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL 36.02 -0.1 30.73 133
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0
- Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
- Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team KAZ DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas LTU 26.24 -0.1 21.59 997
1 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 27.09 -0.1 22.28 903
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 27.35 -0.1 22.50 875
3 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 27.41 -0.1 22.55 868
4 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 27.82 -0.1 22.88 826
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 28.34 -0.1 23.31 773
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
- Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 28.62 -0.4 22.60 864
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 29.29 -0.4 23.12 798
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 29.70 -0.4 23.45 758
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 31.19 -0.4 24.62 623
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 38.78 0.1 30.62 138
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 30.13 0.1 22.67 852
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 30.67 0.1 23.08 800
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 32.66 0.1 24.58 625
4 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 32.85 0.1 24.72 610
4 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 32.90 0.1 24.76 605
5 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 33.51 0.1 25.22 557
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 37.98 -0.4 27.03 388
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 41.31 -0.4 29.40 211
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 49.61 -0.4 35.30 4
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 37.61 -0.2 25.07 574
2 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 40.15 -0.2 26.76 410
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 46.09 -0.2 30.72 134
4 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 56.90 -0.4 37.93 0
5 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 58.52 -0.2 39.01 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[M85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 53.83 -0.2 33.23 38
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 01:01.45 -0.2 37.93 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 24.21 0 24.21 667
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web