31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 400m - Kobiety

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielińska Weronika 1986-03-21 12tri.pl / ASICS FrontRun POL 01:00.46 - 58.31 933
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 01:04.88 - 01:02.58 808
3 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 01:06.89 - 01:04.52 755
- Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 01:08.44 - 01:03.57 781
2 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL 01:13.09 - 01:07.89 666
3 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 01:16.69 - 01:11.23 583
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik ISL 01:06.17 - 59.07 910
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 01:06.33 - 59.21 906
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 01:07.31 - 01:00.09 880
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:08.84 - 01:01.45 840
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 01:20.85 - 01:12.17 561
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 01:27.33 - 01:17.96 433
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:09.36 - 59.37 901
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 01:10.60 - 01:00.43 870
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 01:25.80 - 01:13.44 531
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 01:18.26 - 01:04.02 768
2 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 01:38.40 - 01:20.49 382
3 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 01:40.84 - 01:22.49 345
- Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL DNS - DNS 0
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 01:28.03 - 01:08.53 649
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica POL 01:26.59 - 01:03.80 774
 

[K85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:14.09 - 01:43.04 70
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web