30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 400m - Kobiety

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com 58.76 - 58.76 919
- Cichowlas Agnieszka 1988-08-17 UKS Orkan Środa DNS - DNS 0
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team 01:08.83 - 01:06.39 705
2 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek 01:10.68 - 01:08.17 658
3 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola 01:12.67 - 01:10.09 611
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice 01:02.94 - 58.46 928
2 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin 01:09.26 - 01:04.33 760
3 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów 01:09.27 - 01:04.34 759
4 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team 01:10.27 - 01:05.27 734
5 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock 01:13.94 - 01:08.68 646
6 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów 01:15.05 - 01:09.71 620
- Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik DNS - DNS 0
- Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa 01:04.80 - 57.85 947
2 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń 01:08.65 - 01:01.28 845
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 01:10.00 - 01:02.49 811
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa 01:11.59 - 01:03.91 771
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 01:20.91 - 01:12.23 559
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH 01:11.64 - 01:01.32 844
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH 01:13.05 - 01:02.52 810
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola 01:13.65 - 01:03.04 795
4 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin 01:20.58 - 01:08.97 638
- Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM 01:14.73 - 01:01.13 850
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy 01:34.81 - 01:13.81 523
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 01:50.16 - 01:25.76 287
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy 02:06.97 - 01:38.85 109
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko 01:30.86 - 01:06.95 690
2 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 01:44.70 - 01:17.14 450
3 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 01:58.39 - 01:27.23 263
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 03:08.23 - 01:51.21 18
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin 01:02.76 - 01:02.76 803
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 01:08.24 - 01:08.24 657
3 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 01:16.70 - 01:16.70 459
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web