30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 400m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów 50.29 - 48.75 954
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 51.81 - 50.22 871
3 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk 52.55 - 50.94 832
4 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa 52.61 - 50.99 829
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów 53.46 - 51.82 786
6 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 54.56 - 52.89 731
7 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa 57.10 - 55.35 612
8 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com 57.48 - 55.72 596
9 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 59.53 - 57.70 509
10 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek 01:01.01 - 59.14 450
- Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS DNS - DNS 0
- Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew DNS - DNS 0
pk Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice 01:07.20 - 01:05.14 245
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa 50.95 - 47.81 1008
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 55.05 - 51.66 794
3 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH 56.38 - 52.91 730
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno 57.54 - 54.00 676
5 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa 01:01.83 - 58.02 496
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 53.34 - 48.38 975
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 56.12 - 50.91 834
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 58.34 - 52.92 729
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY 01:00.42 - 54.81 638
5 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice 01:02.37 - 56.58 557
6 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań 01:04.82 - 58.80 464
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica DNS - DNS 0
- Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:01.52 - 53.84 684
2 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko 01:09.54 - 01:00.85 386
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy 01:00.73 - 51.13 822
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina 01:02.09 - 52.28 762
3 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków 01:03.99 - 53.88 682
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica 01:07.67 - 56.98 540
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 01:08.72 - 57.86 502
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń 01:20.57 - 01:07.84 173
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie 01:24.37 - 01:11.04 103
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - DNF - DNF 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 59.11 - 47.72 1014
2 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice 01:00.61 - 48.93 943
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 01:04.88 - 52.38 757
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 01:06.91 - 54.02 675
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 01:08.94 - 55.66 598
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 01:11.31 - 57.57 515
7 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom 01:14.64 - 01:00.26 407
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 01:06.62 - 51.32 812
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 01:09.86 - 53.82 685
3 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa 01:12.60 - 55.93 586
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 01:13.69 - 56.77 549
5 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw 01:18.29 - 01:00.31 406
6 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters 01:23.92 - 01:04.65 259
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 01:26.99 - 01:07.02 193
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice DNS - DNS 0
- Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska 01:21.71 - 59.70 429
2 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa 01:36.99 - 01:10.86 107
3 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw 01:40.61 - 01:13.51 62
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard DNS - DNS 0
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków DNS - DNS 0
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin DNS - DNS 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 01:34.25 - 01:04.76 256
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 01:47.91 - 01:14.14 53
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 01:58.53 - 01:21.44 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com 54.33 - 54.33 660
2 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com 56.38 - 56.38 566
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web