31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 400m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run 0.00 - 0.00 0
2 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia 0.00 - 0.00 0
3 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS 0.00 - 0.00 0
4 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń 0.00 - 0.00 0
5 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 0.00 - 0.00 0
6 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie 0.00 - 0.00 0
7 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów 0.00 - 0.00 0
8 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 0.00 - 0.00 0
9 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów 0.00 - 0.00 0
10 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice 0.00 - 0.00 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com 0.00 - 0.00 0
2 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 0.00 - 0.00 0
3 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa 0.00 - 0.00 0
4 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe 0.00 - 0.00 0
5 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL 0.00 - 0.00 0
6 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk 0.00 - 0.00 0
7 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel 0.00 - 0.00 0
8 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners 0.00 - 0.00 0
9 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno 0.00 - 0.00 0
10 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć 0.00 - 0.00 0
11 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno 0.00 - 0.00 0
12 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów 0.00 - 0.00 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com 0.00 - 0.00 0
2 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team 0.00 - 0.00 0
3 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY 0.00 - 0.00 0
4 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 0.00 - 0.00 0
5 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 0.00 - 0.00 0
7 Pieczkowski Hubert 1974-03-07 URWIS BIEGA 0.00 - 0.00 0
8 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA 0.00 - 0.00 0
9 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 0.00 - 0.00 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają 0.00 - 0.00 0
2 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa 0.00 - 0.00 0
3 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 0.00 - 0.00 0
5 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu 0.00 - 0.00 0
6 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska 0.00 - 0.00 0
7 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 0.00 - 0.00 0
8 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot 0.00 - 0.00 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 0.00 - 0.00 0
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy 0.00 - 0.00 0
4 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień 0.00 - 0.00 0
5 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria 0.00 - 0.00 0
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów 0.00 - 0.00 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie 0.00 - 0.00 0
3 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom 0.00 - 0.00 0
4 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy 0.00 - 0.00 0
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 0.00 - 0.00 0
6 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice 0.00 - 0.00 0
7 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 0.00 - 0.00 0
8 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 0.00 - 0.00 0
9 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 0.00 - 0.00 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 0.00 - 0.00 0
2 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn 0.00 - 0.00 0
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 0.00 - 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo 0.00 - 0.00 0
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 0.00 - 0.00 0
6 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
7 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz 0.00 - 0.00 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska 0.00 - 0.00 0
2 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 0.00 - 0.00 0
3 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza 0.00 - 0.00 0
4 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
5 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni 0.00 - 0.00 0
6 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego 0.00 - 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 0.00 - 0.00 0
8 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg 0.00 - 0.00 0
9 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin 0.00 - 0.00 0
10 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica 0.00 - 0.00 0
11 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 0.00 - 0.00 0
12 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 0.00 - 0.00 0
13 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław 0.00 - 0.00 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 0.00 - 0.00 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 0.00 - 0.00 0
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko 0.00 - 0.00 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com 0.00 - 0.00 0
2 Musiał Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com 0.00 - 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web