31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 400m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 49.32 - 47.81 1008
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 52.82 - 51.20 818
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 53.36 - 51.72 791
4 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 53.51 - 51.87 783
5 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run LTU 55.84 - 54.13 670
5 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 59.88 - 58.04 495
6 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 01:00.65 - 58.79 464
7 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 01:02.08 - 01:00.17 411
8 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 01:02.45 - 01:00.53 397
- Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno POL 54.66 - 51.29 813
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 55.32 - 51.91 781
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 55.96 - 52.51 750
4 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 57.45 - 53.91 680
5 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 58.09 - 54.51 652
6 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 58.15 - 54.57 649
7 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 59.58 - 55.91 587
8 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć POL 01:46.42 - 01:39.86 0
- Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL DNS - DNS 0
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 58.59 - 53.15 718
2 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 59.19 - 53.69 691
3 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA POL 01:15.77 - 01:08.73 151
4 Pieczkowski Hubert 1974-03-07 URWIS BIEGA POL 01:19.96 - 01:12.53 77
- Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 56.05 - 49.05 936
1 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 58.84 - 51.49 803
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 59.96 - 52.47 752
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:01.38 - 53.71 690
4 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 01:04.60 - 56.53 559
5 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 01:08.41 - 59.87 422
6 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 01:11.36 - 01:02.45 329
7 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL 01:22.33 - 01:12.05 85
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:01.89 - 52.11 771
2 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 01:02.26 - 52.42 755
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 01:03.14 - 53.16 717
4 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn POL 01:07.07 - 56.47 562
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL DNF - DNF 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL 01:00.38 - 48.74 954
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 01:01.27 - 49.46 913
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:06.02 - 53.30 710
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:06.67 - 53.82 685
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:11.54 - 57.75 507
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:15.99 - 01:01.35 368
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:24.22 - 01:07.99 169
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:06.13 - 50.95 832
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 01:08.22 - 52.56 747
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 01:09.91 - 53.86 683
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.98 - 54.68 644
5 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 01:15.67 - 58.30 484
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 01:30.12 - 01:09.43 136
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 01:10.66 - 51.62 796
2 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 01:13.63 - 53.79 686
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:14.91 - 54.73 641
4 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 01:18.59 - 57.42 521
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 01:18.67 - 57.48 518
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:20.94 - 59.13 451
7 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 01:24.35 - 01:01.63 358
8 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 01:24.61 - 01:01.82 351
9 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 01:28.91 - 01:04.96 250
10 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:34.21 - 01:08.83 149
11 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 01:37.30 - 01:11.09 102
- Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL DNS - DNS 0
- Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 01:22.98 - 57.02 538
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:47.30 - 01:13.73 59
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 01:54.53 - 01:13.16 67
2 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 02:07.82 - 01:21.65 0
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
- Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web