30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 800m - Kobiety

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok 02:36.40 - 02:31.21 666
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 02:41.03 - 02:35.68 607
3 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team 02:41.61 - 02:36.24 600
4 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola 02:42.89 - 02:37.48 584
5 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 02:55.58 - 02:49.75 439
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa DNS - DNS 0
- Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba 02:15.10 - 02:05.49 1058
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 02:30.43 - 02:19.73 830
3 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor 02:33.68 - 02:22.75 785
4 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 02:45.60 - 02:33.83 631
5 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów 02:52.72 - 02:40.44 547
6 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy 02:58.44 - 02:45.75 484
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków 02:58.58 - 02:45.88 483
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES 03:28.17 - 03:13.37 218
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 02:52.14 - 02:33.31 638
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice 03:10.03 - 02:49.24 445
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 03:20.93 - 02:58.95 344
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM 02:40.48 - 02:16.66 876
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH 02:52.13 - 02:26.59 729
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola 03:04.45 - 02:37.08 589
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM 02:47.30 - 02:15.76 890
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 03:53.51 - 02:59.76 336
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 03:54.93 - 02:50.54 430
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 02:42.65 - 02:42.65 520
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web