31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 800m - Kobiety

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 02:31.58 - 02:26.55 730
2 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 02:32.16 - 02:27.11 722
3 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 02:32.43 - 02:27.37 718
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:39.09 - 02:33.81 631
5 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 02:47.28 - 02:41.73 531
- Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 02:14.25 - 02:04.70 1071
2 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice POL 02:22.49 - 02:12.36 944
3 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo POL 02:24.74 - 02:14.45 911
4 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 02:43.04 - 02:31.45 662
5 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA POL 02:55.10 - 02:42.65 520
6 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 02:55.97 - 02:43.46 511
7 Pieczkowska Agnieszka 1978-08-07 URWIS BIEGA POL 03:00.90 - 02:48.04 458
- Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 02:31.94 - 02:15.32 897
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:35.29 - 02:18.30 851
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 02:48.87 - 02:30.40 677
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:11.25 - 02:50.33 433
5 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 03:17.27 - 02:55.69 376
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 02:48.53 - 02:23.52 773
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 03:05.06 - 02:37.60 582
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 03:18.23 - 02:48.81 449
- Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 03:01.55 - 02:27.33 719
- Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL DNS - DNS 0
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 04:46.20 - 03:27.75 121
 

[K85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 07:51.76 - 04:01.16 5
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web