31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 800m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 02:01.29 - 01:57.87 821
2 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn POL 02:01.33 - 01:57.91 820
3 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó POL 02:02.24 - 01:58.79 798
4 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn POL 02:03.75 - 02:00.26 762
5 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run LTU 02:08.39 - 02:04.77 658
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 02:16.51 - 02:12.66 494
6 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 02:21.21 - 02:17.23 410
7 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 02:21.60 - 02:17.61 404
8 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 02:25.12 - 02:21.03 346
9 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA POL 02:27.20 - 02:23.05 314
- Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL DNS - DNS 0
- Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:08.08 - 02:00.25 763
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 02:09.10 - 02:01.21 740
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 02:13.57 - 02:05.41 644
4 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners POL 02:14.03 - 02:05.84 635
5 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 02:14.73 - 02:06.50 620
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 02:19.90 - 02:11.35 520
7 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 02:21.45 - 02:12.81 492
8 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 02:33.29 - 02:23.92 301
9 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin POL 02:37.58 - 02:27.95 244
- Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Gajowniczek Jarosław 1979-09-14 Bestie OCR Legionowo POL DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:06.10 - 01:54.20 914
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:06.37 - 01:54.44 908
3 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:07.97 - 01:55.89 871
4 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA POL 02:12.55 - 02:00.04 768
5 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL 02:19.57 - 02:06.39 623
6 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team POL 02:37.77 - 02:22.88 317
7 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA POL 03:05.88 - 02:48.33 46
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN POL 02:09.46 - 01:52.84 950
2 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 02:18.45 - 02:00.67 753
3 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 02:19.49 - 02:01.58 731
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:20.75 - 02:02.68 706
5 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 02:21.11 - 02:02.99 698
6 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL 02:22.41 - 02:04.12 673
7 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:24.99 - 02:06.37 623
8 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 02:26.00 - 02:07.25 604
9 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 02:26.49 - 02:07.68 595
10 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 02:37.49 - 02:17.27 410
- Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL DNS - DNS 0
- Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:20.79 - 01:57.77 823
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 02:21.28 - 01:58.18 813
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:21.31 - 01:58.21 812
4 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 02:28.13 - 02:03.91 678
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 02:32.02 - 02:07.16 606
6 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor POL 02:44.69 - 02:17.76 401
7 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team POL 02:46.16 - 02:18.99 380
8 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team POL 02:48.44 - 02:20.90 348
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:44.00 - 02:11.17 524
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:44.58 - 02:11.63 515
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 02:45.93 - 02:12.71 493
4 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 02:47.61 - 02:14.05 468
5 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 02:54.29 - 02:19.40 373
6 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 03:02.62 - 02:26.06 270
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 03:05.19 - 02:28.11 241
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:53.05 - 02:11.67 514
1 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 03:02.71 - 02:19.02 379
2 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 02:55.54 - 02:13.57 477
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 02:57.85 - 02:15.33 444
4 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 02:58.82 - 02:16.06 431
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 03:13.53 - 02:27.26 253
5 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn POL 03:52.17 - 02:56.66 10
7 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:18.07 - 03:16.37 0
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 03:02.54 - 02:11.26 522
2 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 03:03.67 - 02:12.08 506
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 03:08.51 - 02:15.56 440
4 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 03:14.09 - 02:19.57 370
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 03:14.80 - 02:20.08 362
6 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 03:16.89 - 02:21.58 337
7 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego POL 03:31.92 - 02:32.39 187
- Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL DNS - DNS 0
- Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 03:20.53 - 02:15.08 449
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 03:24.29 - 02:17.61 404
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 03:24.85 - 02:17.99 397
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:47.61 - 02:33.32 176
5 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 04:18.80 - 02:54.33 17
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 03:43.03 - 02:19.01 380
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:16.80 - 02:40.06 107
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 04:51.04 - 03:01.41 1
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 02:29.31 - 02:29.31 225
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web