30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 800m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok 02:36.40 - 02:31.21 666
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 02:41.03 - 02:35.68 607
3 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team 02:41.61 - 02:36.24 600
4 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola 02:42.89 - 02:37.48 584
5 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 02:55.58 - 02:49.75 439
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM DNS - DNS 0
- Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa DNS - DNS 0
- Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba 02:15.10 - 02:05.49 1058
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 02:30.43 - 02:19.73 830
3 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor 02:33.68 - 02:22.75 785
4 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 02:45.60 - 02:33.83 631
5 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów 02:52.72 - 02:40.44 547
6 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy 02:58.44 - 02:45.75 484
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków 02:58.58 - 02:45.88 483
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES 03:28.17 - 03:13.37 218
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 02:52.14 - 02:33.31 638
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice 03:10.03 - 02:49.24 445
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 03:20.93 - 02:58.95 344
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM 02:40.48 - 02:16.66 876
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH 02:52.13 - 02:26.59 729
3 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola 03:04.45 - 02:37.08 589
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM 02:47.30 - 02:15.76 890
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 03:53.51 - 02:59.76 336
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 03:54.93 - 02:50.54 430
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk 02:01.84 - 01:58.40 808
2 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM 02:04.96 - 02:01.44 734
3 Goleniowski Dawid 1984-01-18 Olsztyn 02:05.95 - 02:02.40 712
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola 02:06.03 - 02:02.48 710
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów 02:07.43 - 02:03.84 679
6 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła 02:09.28 - 02:05.63 639
7 Seremak Pawel 1982-02-03 Sobolew 02:09.66 - 02:06.00 631
8 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 02:10.51 - 02:06.83 613
9 Bartyzel Michal 1984-03-22 Krakow 02:12.01 - 02:08.29 582
10 Michalski Marcin 1983-12-23 Warszawa 02:38.06 - 02:33.60 173
- Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com DNS - DNS 0
- Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów DNS - DNS 0
- Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna 02:04.99 - 01:57.35 834
2 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH 02:08.93 - 02:01.05 744
3 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM 02:13.97 - 02:05.78 636
4 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki 02:14.64 - 02:06.41 622
5 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik 02:21.20 - 02:12.57 496
- Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa 02:06.13 - 01:54.22 914
2 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa 02:09.95 - 01:57.68 825
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa 02:12.89 - 02:00.35 760
4 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 02:28.21 - 02:14.22 465
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin DNS - DNS 0
- Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice DNS - DNS 0
- Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy 02:20.65 - 02:02.59 708
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 02:21.38 - 02:03.23 693
3 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin 02:23.65 - 02:05.21 649
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:31.17 - 02:11.76 512
- Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:25.98 - 02:02.11 719
2 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin 02:27.15 - 02:03.09 696
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko 02:30.81 - 02:06.15 628
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie 03:09.46 - 02:38.48 122
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina DNS - DNS 0
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 02:33.45 - 02:02.73 704
2 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo 02:34.01 - 02:03.18 694
3 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna 02:34.76 - 02:03.78 680
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 02:41.14 - 02:08.88 570
5 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 02:43.09 - 02:10.44 538
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 02:48.88 - 02:15.07 449
7 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom 02:49.74 - 02:15.76 436
8 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty 02:57.07 - 02:21.62 337
9 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 03:01.46 - 02:25.13 283
10 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 03:05.00 - 02:27.96 243
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola DNS - DNS 0
- Rutkowski Sławomir 1959-09-22 NIEZRZESZONY DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków 02:40.93 - 02:02.45 711
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo 02:44.14 - 02:04.89 656
3 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa 02:44.96 - 02:05.52 642
4 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 02:45.72 - 02:06.10 629
5 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin 02:47.73 - 02:07.63 596
6 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw 02:53.48 - 02:12.00 507
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 03:32.91 - 02:42.00 90
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice DNS - DNS 0
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 02:46.27 - 01:59.56 779
2 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski 03:10.12 - 02:16.72 419
3 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw 03:38.44 - 02:37.08 136
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 03:20.12 - 02:14.80 454
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 03:53.85 - 02:37.52 131
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 02:42.65 - 02:42.65 520
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web