31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 1500m - Kobiety

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska POL 05:06.31 - 04:59.20 776
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 05:09.12 - 05:01.95 759
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:28.62 - 05:21.00 642
4 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 05:49.61 - 05:41.50 527
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:46.57 - 04:28.83 985
2 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 04:55.25 - 04:36.97 927
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 05:39.72 - 05:18.69 656
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 05:55.25 - 05:33.26 572
- Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 05:11.30 - 04:39.86 906
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:15.50 - 04:43.63 880
3 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:29.17 - 04:55.92 798
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 05:38.39 - 05:04.21 744
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 05:47.01 - 05:11.96 696
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:20.92 - 05:42.45 522
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 06:49.99 - 06:08.58 393
- Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 05:18.92 - 04:34.02 947
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 06:23.71 - 05:29.68 592
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 06:50.15 - 05:52.40 471
- Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 06:18.89 - 05:10.05 708
2 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 07:16.34 - 05:57.06 448
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 07:51.87 - 06:26.13 317
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 15:32.32 - 07:58.47 50
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web