30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 1500m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów 04:13.90 - 04:09.25 749
2 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola 04:21.91 - 04:17.12 664
3 Turczyn Mariusz 1984-09-04 Zmitek Team Nowa Dęba 04:22.91 - 04:18.10 654
4 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk 04:25.13 - 04:20.28 632
5 Bartyzel Michal 1984-03-22 Krakow 04:34.60 - 04:29.57 541
6 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła 04:35.87 - 04:30.82 530
7 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko 04:42.76 - 04:37.59 469
8 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć 04:43.80 - 04:38.61 460
9 Michalski Marcin 1983-12-23 Warszawa 05:22.06 - 05:16.17 192
- Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES DNS - DNS 0
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH 04:22.63 - 04:08.95 752
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team 04:23.09 - 04:09.38 747
3 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce 04:28.87 - 04:14.86 688
4 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM 04:36.69 - 04:22.27 612
5 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki 04:37.58 - 04:23.12 603
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik 04:49.01 - 04:33.95 501
7 Chmielewski Piotr 1978-02-02 Warsaw Masters Club 05:05.22 - 04:49.32 372
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola 04:27.09 - 04:04.04 807
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa 04:28.99 - 04:05.78 788
3 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz 04:29.67 - 04:06.40 781
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:08.58 - 04:41.95 431
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 DNS - DNS 0
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin DNS - DNS 0
- Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy 04:49.22 - 04:14.17 695
2 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica 04:50.75 - 04:15.51 681
3 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega 05:06.61 - 04:29.45 542
4 Grygiel Jacek 1969-09-11 Zmitek Team Nowa Dęba 06:00.07 - 05:16.43 191
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 05:04.15 - 04:16.34 673
2 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko 05:08.27 - 04:19.81 637
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 05:47.80 - 04:53.13 343
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie 06:08.47 - 05:10.55 225
- Koszyk Piotr 1964-09-21 - DNS - DNS 0
- Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 05:08.91 - 04:08.73 755
2 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna 05:12.86 - 04:11.91 720
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo 05:15.08 - 04:13.70 700
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 05:29.32 - 04:25.17 583
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 05:47.43 - 04:39.75 450
6 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin 06:08.15 - 04:56.43 318
7 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna 06:15.17 - 05:02.09 279
8 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 06:26.02 - 05:10.82 223
- Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom DNS - DNS 0
- Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty DNS - DNS 0
- Rutkowski Sławomir 1959-09-22 NIEZRZESZONY DNS - DNS 0
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola DNF - DNF 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków 05:20.26 - 04:05.13 795
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo 05:23.48 - 04:07.59 767
3 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin 05:30.72 - 04:13.13 707
4 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa 05:46.20 - 04:24.98 585
5 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw 05:49.95 - 04:27.85 558
6 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters 06:16.74 - 04:48.36 379
7 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 07:00.95 - 05:22.20 160
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 05:54.24 - 04:16.01 676
2 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski 06:17.74 - 04:32.99 510
3 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska 06:26.32 - 04:39.19 455
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw 07:12.74 - 05:12.74 212
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 06:37.05 - 04:28.52 551
2 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin 07:09.94 - 04:50.77 361
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 07:09.96 - 04:50.78 360
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin 07:19.52 - 04:34.74 494
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio 04:55.27 - 04:55.27 327
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web