31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 1500m - Wszyscy

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska POL 05:06.31 - 04:59.20 776
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 05:09.12 - 05:01.95 759
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:28.62 - 05:21.00 642
4 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team POL 05:49.61 - 05:41.50 527
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL DNS - DNS 0
- Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:46.57 - 04:28.83 985
2 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 04:55.25 - 04:36.97 927
3 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok POL 05:39.72 - 05:18.69 656
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 05:55.25 - 05:33.26 572
- Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 05:11.30 - 04:39.86 906
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:15.50 - 04:43.63 880
3 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:29.17 - 04:55.92 798
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 05:38.39 - 05:04.21 744
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 05:47.01 - 05:11.96 696
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:20.92 - 05:42.45 522
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 06:49.99 - 06:08.58 393
- Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 05:18.92 - 04:34.02 947
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa POL 06:23.71 - 05:29.68 592
3 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor POL 06:50.15 - 05:52.40 471
- Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 06:18.89 - 05:10.05 708
2 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL 07:16.34 - 05:57.06 448
3 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa POL 07:51.87 - 06:26.13 317
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[K85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 15:32.32 - 07:58.47 50
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 04:14.25 - 04:09.60 745
2 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó POL 04:17.92 - 04:13.20 706
3 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 04:22.97 - 04:18.16 654
4 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć POL 04:25.64 - 04:20.78 627
5 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 04:43.77 - 04:38.58 460
6 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 04:51.75 - 04:46.41 395
7 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia POL 04:56.85 - 04:51.42 356
8 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA POL 05:04.32 - 04:58.75 302
9 Śliwczyński Jarosław 1984-05-17 Elektrojar Fotowoltaika POL 05:06.29 - 05:00.68 289
10 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 05:10.90 - 05:05.21 258
11 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 05:12.21 - 05:06.50 250
12 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL 05:13.83 - 05:08.09 240
13 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL 05:30.88 - 05:24.82 147
- Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL DNS - DNS 0
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:19.77 - 04:06.24 782
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 04:21.84 - 04:08.20 760
3 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk POL 04:33.81 - 04:19.54 639
4 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć POL 04:38.86 - 04:24.33 592
5 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 04:38.88 - 04:24.35 591
6 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis LTU 04:41.24 - 04:26.59 570
6 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 04:46.76 - 04:31.82 520
7 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 04:47.84 - 04:32.84 511
8 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 04:53.17 - 04:37.90 466
9 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 05:09.73 - 04:53.59 339
10 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin POL 05:29.78 - 05:12.60 213
11 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik POL 05:47.99 - 05:29.86 123
12 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć POL 06:49.43 - 06:28.10 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 04:18.52 - 03:56.21 900
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:18.87 - 03:56.53 896
3 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz POL 04:32.49 - 04:08.97 752
4 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA POL 04:36.51 - 04:12.65 712
5 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 04:37.43 - 04:13.49 703
6 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL 04:54.62 - 04:29.19 545
7 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:05.59 - 04:39.22 454
8 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team POL 05:11.42 - 04:44.54 410
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN POL 04:25.26 - 03:53.11 938
2 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy POL 04:53.03 - 04:17.51 660
3 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 04:54.87 - 04:19.13 644
4 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 05:00.21 - 04:23.82 597
5 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 05:02.48 - 04:25.82 577
6 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 05:12.53 - 04:34.65 495
7 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 05:41.97 - 05:00.52 290
- Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 04:46.30 - 04:01.29 839
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:46.80 - 04:01.72 834
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 04:54.40 - 04:08.12 761
4 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 05:09.62 - 04:20.95 625
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 05:13.79 - 04:24.46 590
6 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno POL 05:33.24 - 04:40.85 441
7 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor POL 05:36.18 - 04:43.33 420
8 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team POL 05:36.25 - 04:43.39 419
9 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team POL 05:49.97 - 04:54.95 329
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:08.44 - 04:08.36 759
2 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team Działdowo POL 05:19.62 - 04:17.36 662
3 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 05:30.81 - 04:26.37 572
4 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL 05:59.79 - 04:49.70 369
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 06:15.77 - 05:02.57 276
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL DNF - DNF 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:34.71 - 04:16.19 674
2 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór POL 05:56.60 - 04:32.94 510
3 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis LTU 06:10.86 - 04:43.86 415
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 06:28.03 - 04:57.00 314
4 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 06:36.24 - 05:03.28 271
5 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 08:27.32 - 06:28.30 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 06:26.00 - 04:38.96 457
2 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega NLD 06:49.43 - 04:55.90 322
2 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 07:06.38 - 05:08.14 240
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL DNS - DNS 0
- Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 06:45.96 - 04:34.55 496
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 07:00.95 - 04:44.69 409
3 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 07:04.13 - 04:46.84 391
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 07:36.15 - 05:08.49 238
5 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:44.92 - 05:14.43 202
6 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 08:37.61 - 05:50.06 49
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 07:32.84 - 04:43.07 422
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 08:58.39 - 05:36.55 95
3 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL 09:48.22 - 06:07.70 12
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web