31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 5000m - Kobiety

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice POL 18:27.26 - 18:17.63 828
2 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 19:48.20 - 19:37.86 700
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 19:56.84 - 19:46.43 687
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 18:15.58 - 17:23.54 920
2 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak POL 20:17.03 - 19:19.22 729
3 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem POL 20:26.14 - 19:27.90 716
4 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 20:51.90 - 19:52.43 678
5 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 21:10.28 - 20:09.94 653
6 Kulik Ewa 1976-12-24 UKS POL 24:43.38 - 23:32.92 389
- Królak Agnieszka 1980-08-18 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:53.77 - 18:10.27 840
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 19:55.40 - 18:11.76 837
3 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 20:34.80 - 18:47.74 779
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 21:13.99 - 19:23.54 722
5 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis LTU 21:48.95 - 19:55.46 674
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 24:01.73 - 21:56.73 505
6 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 24:56.79 - 22:47.02 442
- Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL 20:21.24 - 17:46.63 880
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 21:13.03 - 17:39.67 892
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 30:34.71 - 25:27.21 270
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web