31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 5000m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 16:21.74 - 16:18.11 616
2 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 16:23.01 - 16:19.37 613
3 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak POL 16:23.47 - 16:19.83 611
4 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD POL 16:23.90 - 16:20.26 610
5 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć POL 16:50.88 - 16:47.14 544
6 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 18:00.42 - 17:56.42 390
7 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia POL 18:36.12 - 18:31.99 321
8 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 18:51.57 - 18:47.38 293
9 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 20:09.45 - 20:04.98 172
- Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL DNS - DNS 0
- Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL DNS - DNS 0
- Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL DNS - DNS 0
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS POL DNS - DNS 0
- Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód POL DNS - DNS 0
- Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL DNF - DNF 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 15:56.07 - 15:20.12 773
2 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 16:32.32 - 15:55.01 676
3 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL 16:41.42 - 16:03.77 653
4 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo POL 17:13.46 - 16:34.60 574
5 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL 17:25.13 - 16:45.83 547
6 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć POL 17:31.16 - 16:51.64 533
7 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 17:44.99 - 17:04.95 502
8 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 17:46.60 - 17:06.50 498
9 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją POL 17:47.60 - 17:07.46 496
10 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik POL 17:47.69 - 17:07.54 496
11 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis LTU 17:49.64 - 17:09.42 492
11 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 18:25.55 - 17:43.98 416
12 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 20:03.93 - 19:18.66 240
13 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin POL 24:27.70 - 23:32.51 5
14 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć POL 32:51.13 - 31:37.02 0
- Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza POL DNS - DNS 0
- Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team POL DNS - DNS 0
- Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 16:55.21 - 15:42.22 711
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 16:58.85 - 15:45.59 702
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 17:33.43 - 16:17.69 617
4 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 17:46.29 - 16:29.62 587
5 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno POL 18:52.14 - 17:30.74 444
6 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 19:24.20 - 18:00.49 382
- Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz POL DNS - DNS 0
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Rychter Karol 1976-06-20 THE RYCHTERS POL DNS - DNS 0
- Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 18:22.43 - 16:24.58 599
2 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 18:29.38 - 16:30.79 584
3 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA POL 18:36.82 - 16:37.43 567
4 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 18:46.11 - 16:45.73 547
5 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 18:46.26 - 16:45.86 547
6 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 18:56.23 - 16:54.77 526
7 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 19:36.74 - 17:30.95 444
8 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 19:54.31 - 17:46.64 410
9 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 21:25.94 - 19:08.47 257
- Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol POL DNS - DNS 0
- Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL DNS - DNS 0
- Wilamowski Jacek 1968-11-21 Team Kopeć POL DNF - DNF 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 17:39.29 - 15:07.81 809
2 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 20:55.31 - 17:55.80 391
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 21:00.27 - 18:00.05 383
4 Nowak Jerzy 1964-12-07 Bartoszycka Grupa Biegowa POL 21:15.29 - 18:12.92 357
5 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 21:55.84 - 18:47.67 293
- Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno POL DNS - DNS 0
- Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL DNS - DNS 0
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 19:48.51 - 16:13.75 627
2 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo POL 19:56.62 - 16:20.39 610
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 21:06.90 - 17:17.97 472
4 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 23:02.13 - 18:52.38 284
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 23:20.20 - 19:07.18 259
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL DNS - DNS 0
- Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL DNS - DNS 0
- Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 19:32.36 - 15:13.74 791
2 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 23:31.56 - 18:20.17 343
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 23:44.50 - 18:30.26 324
4 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL 23:44.87 - 18:30.54 324
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 27:07.60 - 21:08.55 97
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 25:13.10 - 18:34.55 316
2 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 26:26.58 - 19:28.67 225
3 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra POL 29:19.46 - 21:36.02 71
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 22:47.75 - 15:43.88 706
2 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 25:38.26 - 17:41.55 421
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 25:47.87 - 17:48.19 407
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 27:18.84 - 18:50.96 287
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 36:13.36 - 24:59.84 0
- Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL 30:35.96 - 19:32.81 218
2 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 33:54.04 - 21:39.34 68
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn POL 18:49.42 - 18:49.42 290
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 22:33.09 - 22:33.09 30
- Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web