30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 5000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów 19:46.43 - 19:36.11 703
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 20:31.19 - 20:20.48 637
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa 20:41.71 - 20:30.91 622
- Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn 18:39.99 - 17:46.79 879
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 19:39.96 - 18:43.91 785
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 19:44.19 - 18:47.94 778
4 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola 20:39.62 - 19:40.74 696
5 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Nudne Piątki 20:48.08 - 19:48.80 684
6 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 20:59.06 - 19:59.25 668
7 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków 21:35.42 - 20:33.89 618
8 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES 24:03.57 - 22:55.00 433
- Łomnicka Barbara 1979-10-22 MKS Siechnice DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor DNF - DNF 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor 19:45.82 - 18:03.01 852
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice 23:41.26 - 21:38.04 530
- Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie DNS - DNS 0
- Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM 20:07.06 - 17:34.25 901
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 22:34.47 - 18:47.46 779
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki 29:13.68 - 24:19.76 337
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy 27:03.41 - 21:22.17 551
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard DNS - DNS 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa 15:44.37 - 15:40.88 715
2 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna 15:58.53 - 15:54.98 676
3 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD 16:01.69 - 15:58.13 668
4 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA 16:12.85 - 16:09.25 639
5 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź 16:53.24 - 16:49.49 538
6 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk 17:04.49 - 17:00.70 512
7 Kaweczyński Krzysztof 1981-09-13 Team Kopeć 17:25.61 - 17:21.74 464
8 Froś Karol 1983-01-28 Żarki Letnisko 17:49.32 - 17:45.36 413
9 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits 18:43.33 - 18:39.17 308
10 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES 20:08.87 - 20:04.40 173
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor DNS - DNS 0
- Kubejko Bogumił 1981-05-02 Lubelskibiegaczteam.pl DNS - DNS 0
- Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola DNS - DNS 0
- Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk DNS - DNS 0
- Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH 16:36.73 - 15:59.25 665
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 16:49.32 - 16:11.37 633
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice 17:11.15 - 16:32.38 580
4 Mazurek Paweł 1980-04-11 NKS Zryw 17:15.98 - 16:37.03 568
5 Grochmal Paweł 1977-03-04 lubelskibiegacz.pl TEAM 17:41.43 - 17:01.52 510
6 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź 17:55.06 - 17:14.64 480
7 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik 18:00.53 - 17:19.90 468
8 Car Jacek 1976-06-16 Night Hawks 18:41.61 - 17:59.44 384
- Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce DNS - DNS 0
- Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team DNS - DNS 0
- Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna DNF - DNF 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola 16:01.29 - 14:52.17 855
2 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica 16:02.54 - 14:53.33 852
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa 17:19.06 - 16:04.35 652
4 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo 17:32.64 - 16:16.96 619
5 Klaś Łukasz 1975-03-11 Nudne Piątki 18:08.73 - 16:50.45 536
6 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice 18:15.64 - 16:56.86 521
7 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 19:42.47 - 18:17.45 348
8 Woźniak Marek 1972-10-26 umcs biega 20:06.94 - 18:40.16 306
- Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 DNS - DNS 0
- Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki DNS - DNS 0
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team DNS - DNS 0
- Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rojek Józef 1967-09-28 MUKLA Dębica 18:16.25 - 16:19.06 613
2 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin 18:16.96 - 16:19.69 612
3 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega 19:01.95 - 16:59.88 514
4 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training 22:25.83 - 20:01.96 176
5 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko 22:52.02 - 20:25.35 146
- Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony DNS - DNS 0
pk Kowalczyk Grzegorz 1969-01-29 Kurów 20:19.56 - 18:09.19 364
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 19:17.88 - 16:32.30 580
2 Krupica Yury 1963-07-18 Choroszcz 19:50.64 - 17:00.38 512
3 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie 22:44.97 - 19:29.78 223
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 19:44.40 - 16:10.38 636
2 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy 20:12.09 - 16:33.07 578
3 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła 21:03.43 - 17:15.13 479
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn 21:29.89 - 17:36.81 431
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 21:31.78 - 17:38.36 428
6 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin 22:26.88 - 18:23.50 337
7 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa 23:29.10 - 19:14.48 247
8 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin 23:38.35 - 19:22.05 235
9 Marciniak Krzysztof 1958-05-05 Wałbrzych 24:05.76 - 19:44.51 201
- Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków 20:03.31 - 15:37.86 723
2 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin 21:22.17 - 16:39.32 563
3 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B 22:48.36 - 17:46.50 410
4 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters 22:57.94 - 17:53.97 395
5 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 24:56.52 - 19:26.39 228
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin 21:50.92 - 16:05.62 648
2 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola 22:40.24 - 16:41.95 556
3 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska 23:54.19 - 17:36.42 432
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw 26:11.25 - 19:17.38 243
- Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 23:49.45 - 16:26.46 595
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 26:57.85 - 18:36.48 313
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew 27:43.57 - 17:42.69 418
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów 17:43.08 - 17:43.08 418
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód 22:30.84 - 22:30.84 31
- Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web