31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 10000m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 33:20.95 - 33:20.95 700
2 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 33:36.81 - 33:36.81 681
3 Czyżkowski Paweł 1985-10-31 Team Kopeć/MKB Dreptak POL 34:17.24 - 34:17.24 633
4 Ambroziak Marcin 1985-05-15 Iks Korab Olecko POL 35:52.24 - 35:52.24 528
5 Jarosz Adam 1984-04-15 Masters La SGH POL 41:01.63 - 41:01.63 251
- Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark POL DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 33:12.25 - 32:08.30 792
2 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 35:54.21 - 34:45.06 601
3 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 36:47.62 - 35:36.76 544
4 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 37:54.99 - 36:41.96 477
5 Szostawicki Michał 1977-07-13 Olsztyn POL 39:08.24 - 37:52.86 408
- Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL DNS - DNS 0
- Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza POL DNS - DNS 0
- Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL DNS - DNS 0
- Makałus Tomasz 1976-09-16 Białystok POL DNF - DNF 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerbniak Norbert 1971-11-11 Tarnowo Podgórne Biega POL 36:20.96 - 33:55.49 659
2 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 36:39.54 - 34:12.83 638
3 Michajłow Robert 1973-08-14 MKL Myszyniec POL 37:10.40 - 34:41.63 605
4 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 37:25.73 - 34:55.94 589
5 Grządkowski Seweryn 1975-04-16 MazoviaProActiv Ciechanów POL 38:22.10 - 35:48.55 532
6 Rębisz Mariusz 1971-08-21 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ POL 38:52.56 - 36:16.98 502
7 Ambroziak Zbigniew 1972-03-06 SebaTeam Łowicz POL 38:53.53 - 36:17.88 501
8 Stępień Grzegorz 1974-06-23 LKS Feniks Opoczno POL 39:37.50 - 36:58.92 460
9 Gmitrzuk Paweł 1974-01-15 Bestie OCR Legionowo POL 45:28.59 - 42:26.59 193
10 Szapiel Grzegorz 1973-06-17 Heart Team POL 46:44.90 - 43:37.81 150
- Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL DNS - DNS 0
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL DNF - DNF 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNF - DNF 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL DNF - DNF 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL 37:28.15 - 33:38.84 679
2 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 38:29.39 - 34:33.83 614
3 Kasperski Arkadiusz 1970-07-13 URWIS BIEGA POL 38:45.77 - 34:48.54 598
4 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team POL 38:55.65 - 34:57.41 588
5 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 39:25.69 - 35:24.39 558
6 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 40:38.88 - 36:30.11 489
7 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 43:26.29 - 39:00.45 347
8 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot POL 45:36.81 - 40:57.66 254
- Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team / pol POL DNS - DNS 0
- Śledziewski Cezary 1971-06-04 Wójtowo POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 36:26.64 - 31:24.01 850
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 41:11.78 - 35:29.69 552
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Klub Kociewiak Tczew POL 42:50.77 - 36:54.98 464
4 Nagorski Robert 1963-05-15 Herne Hill Harriers GBR 44:00.22 - 37:54.81 406
5 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 44:30.46 - 38:20.87 382
- Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNF - DNF 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Błaszczyk Zbigniew 1959-11-24 NIEZRZESZONY POL 39:26.52 - 32:29.07 765
2 Kuciejczyk Henryk 1959-03-20 Szydłowo POL 41:12.29 - 33:56.18 658
3 Falandysz Janusz 1958-11-10 WPRunning Pruszków POL 42:29.85 - 35:00.06 585
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 42:32.51 - 35:02.25 582
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 42:56.70 - 35:22.17 560
6 Wojciechowski Grzegorz 1961-04-28 Tlen Mogilno POL 45:22.46 - 37:22.22 437
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
- Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór POL 43:43.57 - 34:15.30 636
2 Kosowski Janusz 1952-11-05 AKM Olsztyn POL 46:08.44 - 36:08.80 511
3 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 53:40.75 - 42:03.14 208
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL DNS - DNS 0
- Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 45:12.43 - 33:28.01 692
2 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 56:32.70 - 41:51.62 216
3 Salmanowicz Zdzisław 1951-02-04 Zielona Góra POL 01:03:41.00 - 47:08.69 54
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 51:33.55 - 35:45.38 535
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 55:23.65 - 38:24.95 379
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 56:05.64 - 38:54.07 353
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 58:57.90 - 40:53.53 257
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew POL DNF - DNF 0
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn POL 39:41.87 - 39:41.87 313
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 48:09.19 - 48:09.19 36
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web