30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - 10000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk 41:00.19 - 40:53.79 729
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 45:56.17 - 45:49.00 534
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa 46:34.64 - 46:27.37 510
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 43:39.01 - 41:50.32 689
2 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor 44:38.87 - 42:47.70 650
3 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola 45:01.27 - 43:09.17 636
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice 51:00.68 - 46:53.38 495
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz Dorota 1966-05-11 Grodziski Klub Biegacza 43:09.22 - 37:56.44 861
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW 45:46.45 - 38:21.80 841
2 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki 01:21:18.05 - 01:08:08.29 29
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA 34:48.08 - 34:48.08 598
2 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team 35:42.30 - 35:42.30 539
3 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna 36:15.02 - 36:15.02 504
4 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits 40:43.20 - 40:43.20 265
5 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES 46:00.87 - 46:00.87 80
- Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk DNS - DNS 0
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor DNF - DNF 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH 36:23.90 - 35:13.80 569
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 36:33.86 - 35:23.44 559
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice 36:47.45 - 35:36.59 545
4 Łeptuch Tomasz 1980-08-19 Stalowa Wola 37:31.06 - 36:18.80 500
- Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica 38:30.97 - 35:56.83 523
2 Lipiec Tomasz 1971-05-01 Warszawa 38:32.04 - 35:57.83 522
3 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn 38:37.21 - 36:02.65 517
4 Zdonek Jarosław 1974-01-09 Bałtów 40:29.78 - 37:47.71 413
5 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 42:57.81 - 40:05.87 293
- Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin DNS - DNS 0
- Kawczyński Piotr 1973-12-10 Kaliszki DNS - DNS 0
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team DNS - DNS 0
- Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega 39:23.71 - 35:22.61 560
2 Urbański Zbigniew 1966-05-04 Zmitek Team Nowa Dęba 41:56.75 - 37:40.04 420
3 Terentowicz Stanisłąw 2066-03-22 Lublin 48:43.55 - 43:45.35 146
4 Oleksak Tomasz 1967-11-14 Nisko 51:08.49 - 45:55.50 82
- Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok DNS - DNS 0
- Lisowski Jacek 1970-02-03 STAY INSANE DNS - DNS 0
- Białas Dariusz 1968-10-25 niestowarzyszony DNF - DNF 0
- Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training DNF - DNF 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 45:05.22 - 38:50.82 356
2 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica 48:51.19 - 42:05.51 207
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn 44:25.22 - 36:35.08 484
2 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 44:55.11 - 36:59.69 459
3 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa 45:27.86 - 37:26.67 433
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty 47:39.90 - 39:15.41 335
5 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin 49:39.35 - 40:53.79 257
6 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin 50:57.11 - 41:57.84 212
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B 50:04.85 - 39:14.00 336
2 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters 53:20.07 - 41:46.93 219
3 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora 55:19.76 - 43:20.70 160
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola 47:15.15 - 34:58.86 586
2 Wenerski Wojciech 1950-04-22 LSB Lublin 48:42.45 - 36:03.49 516
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 51:46.65 - 35:54.46 526
2 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin 57:03.21 - 39:34.00 319
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 58:40.67 - 40:41.58 266
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew 56:45.98 - 36:26.30 492
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marzec Stanisław 1962-01-03 Agro Natura Nałęczów 36:53.44 - 31:47.10 819
2 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód 51:11.16 - 51:11.16 3
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web