31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 5000m chód - Wszyscy

 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL POL 32:50.77 - 30:48.58 674
- Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 30:11.92 - 27:15.44 837
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 29:20.15 - 25:23.94 929
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 37:24.60 - 30:57.63 668
2 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 37:28.67 - 31:01.00 665
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 32:50.42 - 31:55.25 371
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH POL 35:44.68 - 33:37.29 300
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 26:12.89 - 23:47.87 814
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 36:21.30 - 33:00.18 325
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:34.93 - 23:57.11 804
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 33:52.36 - 28:23.12 544
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 34:54.26 - 29:14.99 499
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 28:43.77 - 23:00.74 865
2 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 30:09.25 - 24:09.21 791
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 31:28.05 - 25:12.33 725
4 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 31:29.91 - 25:13.82 724
- Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 36:20.14 - 27:42.57 580
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 27:12.40 - 19:39.90 1101
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 32:21.48 - 23:23.30 840
3 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 36:35.77 - 26:27.10 651
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web