31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - skok w dal - Wszyscy

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl POL 4.93 -0.7 5.30 809
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 4.16 0.1 4.47 614
3 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 3.53 0 3.79 462
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 4.10 -1 4.74 682
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 4.07 -0.7 4.70 671
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 3.36 1.9 3.88 470
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 4.80 0.1 5.96 958
2 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 3.72 0 4.62 649
3 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 3.16 0.4 3.92 488
4 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łeszyk Aneta 1971-03-21 AZS Poznań POL 4.53 -0.5 6.05 982
2 Valiuliene Edita 1967-02-09 Šiauliai LTU 4.20 -1.2 5.60 882
2 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 4.11 0.1 5.48 846
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 3.77 0.5 5.41 827
2 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas LTU 3.68 -0.2 5.28 802
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 3.61 -1.1 5.18 784
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 3.17 0.1 4.89 710
2 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 3.01 0.4 4.64 651
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 3.04 -1 5.04 751
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 2.67 -0.6 4.42 607
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.54 -0.2 6.30 1039
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 2.44 -1.4 4.35 596
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 6.16 1.2 6.49 804
2 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 5.92 -0.6 6.23 761
3 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 5.90 -0.7 6.21 758
4 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 5.49 -0.9 5.78 671
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 5.12 -0.8 5.39 592
6 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 4.87 1.1 5.13 528
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 6.20 -0.9 6.98 918
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 5.07 -1.2 5.71 659
- Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 5.69 -0.6 6.86 891
2 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 5.46 -0.3 6.58 831
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 5.34 1 6.43 793
4 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH POL 4.86 -0.1 5.86 683
5 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 4.64 0.3 5.59 626
6 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL 4.01 0.2 4.83 473
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK EST 5.44 -0.9 7.01 924
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 5.22 1 6.73 855
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 5.07 -0.9 6.53 825
3 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK LVA 5.06 1.3 6.52 809
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 5.01 0.8 6.46 800
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 4.67 0.1 6.02 714
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 4.45 -1.8 5.74 669
6 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 4.33 -0.7 5.58 630
7 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska POL 3.90 -0.8 5.03 519
- Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL DNS - DNS 0
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 5.27 -1.1 7.27 979
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 4.65 0.5 6.41 792
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 4.40 0.5 6.07 722
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 4.32 -2.4 5.96 717
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 5.43 -0.6 8.01 1132
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 5.33 -1.2 7.86 1104
3 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 4.77 -1.4 7.03 931
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.44 -0.5 6.55 826
5 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 4.37 -1.2 6.44 808
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 4.13 -0.7 6.09 733
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 5.03 0 7.93 1111
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 4.63 -0.1 7.30 979
3 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL 4.54 -1.8 7.16 961
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 4.27 -1.4 6.74 871
5 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 3.98 -1.7 6.28 778
- Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 4.43 -1.3 7.47 1022
1 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 4.31 -1.5 7.27 982
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 4.14 -2.3 6.98 926
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 4.13 -0.3 6.97 912
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 3.96 -0.6 6.68 854
5 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis LTU 3.93 -1.5 6.63 849
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 3.84 -1.2 6.48 816
6 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 3.84 -1.2 6.48 816
7 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 3.37 -0.2 5.69 649
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 3.32 0.3 5.99 707
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 3.11 -1.3 5.61 639
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 3.07 0.1 5.54 617
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 3.02 0 5.45 599
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 2.39 -0.8 4.31 376
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 3.07 -1.4 5.93 705
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.71 -0.7 5.23 559
3 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 2.63 -0.3 5.08 526
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 5.83 -3.4 5.83 696
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web