30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - skok w dal - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. 4.02 1.8 4.32 570
2 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk 3.71 1.3 3.99 499
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 4.71 0.3 5.44 835
2 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY 4.06 1.6 4.69 655
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa 4.78 1.8 5.93 940
2 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 3.81 0 4.73 674
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 3.71 1.6 4.61 637
4 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 3.16 -1.5 3.92 500
- Przedwojewska Anita 1971-07-19 Niedaszów DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 3.15 0.4 4.52 624
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik 3.35 0 5.16 773
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka 3.61 -0.9 5.98 968
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn 3.12 -0.5 5.17 778
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek 2.22 -0.1 4.25 566
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin 5.94 1.7 6.26 754
2 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny 5.89 0.2 6.20 750
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 5.42 -0.5 5.71 655
4 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek 5.07 1.1 5.34 570
- Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 6.72 1.8 7.57 1025
2 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań 6.23 1.4 7.02 912
3 Bobrzyk Wojciech 1979-05-12 Lublin 5.68 2.3 6.40 779
4 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie 5.35 1.6 6.03 707
5 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa 5.34 1.3 6.02 707
- Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice DNS - DNS 0
- Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 5.76 0 6.94 904
2 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka 5.68 -0.4 6.84 886
3 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH 5.03 -0.6 6.06 727
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów 4.48 1 5.40 583
- Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 4.68 -0.5 6.03 720
2 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 4.55 3 5.86 664
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa 4.43 1.9 5.71 640
- Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik 4.92 1.3 6.78 863
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 4.25 0 5.86 682
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.16 2 5.73 644
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów NM - NM 0
- Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica NM - NM 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa 5.37 0.6 7.92 1105
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem 5.18 0.6 7.64 1046
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 4.63 1.1 6.83 875
4 Górniak Marek 1960-03-23 Brak 4.26 -1.7 6.28 778
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz DNS - DNS 0
- Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 4.96 -0.6 7.82 1092
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań 4.69 0.6 7.40 996
3 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice 4.36 1.7 6.88 881
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.32 0.9 6.81 872
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 4.28 1 6.75 859
6 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin 4.06 2 6.40 781
7 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B 3.96 0.7 6.25 758
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin NM - NM 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica 4.24 0.5 7.15 945
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 3.88 0.4 6.55 821
3 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 3.87 1.5 6.53 810
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 3.69 0.1 6.23 757
- Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów NM - NM 0
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia 3.79 1.4 6.84 875
2 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples 3.76 0.2 6.79 872
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice 3.54 0.5 6.39 787
4 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 3.15 0.9 5.68 640
5 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 3.11 -0.1 5.61 632
6 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 2.52 1.2 4.55 412
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna 2.92 -0.5 5.64 640
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa 6.23 0.5 6.23 755
2 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio 5.38 1 5.38 579
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com 5.09 1.2 5.09 519
4 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 4.28 1.8 4.28 561
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web