31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - trójskok - Wszyscy

 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 6.28 0.7 6.98 323
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 10.33 1.4 12.45 924
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 8.28 2 10.82 737
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.49 1.7 13.03 988
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 6.76 -0.6 10.38 703
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 8.28 0.4 14.93 1215
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 4.76 0.1 8.58 500
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 12.23 1.2 12.27 644
2 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 11.17 0.4 11.20 538
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 10.84 1.7 10.87 497
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 13.59 2.8 14.65 886
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 12.06 0.5 13.00 725
- Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL DNS - DNS 0
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 11.30 2.6 13.09 722
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 10.03 0.3 11.62 582
- Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 11.17 1 13.91 818
2 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 10.18 0.5 12.68 691
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 9.71 0.4 12.10 632
4 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 9.38 -1.4 11.68 599
- Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 9.08 0.1 12.16 640
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 8.67 -1.1 11.61 590
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 7.04 0.7 9.43 355
4 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 7.02 0.5 9.40 354
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 12.09 0.8 17.40 1194
2 Lasik Józef 1959-03-14 Stryszawa POL 10.64 1.1 15.31 966
3 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 10.63 2.1 15.30 959
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 9.72 1.1 13.99 826
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.37 1.1 13.49 773
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 9.24 1.7 14.30 855
2 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL 8.33 1.2 12.89 709
3 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 8.25 1 12.76 697
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 8.20 2.9 12.69 678
5 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 7.67 1.6 11.87 600
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK LVA 9.74 -0.1 16.20 1069
1 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 8.91 1.7 14.82 910
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 8.71 -0.3 14.49 887
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 8.47 0.9 14.09 838
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 7.79 1.4 12.96 715
5 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 7.24 0.9 12.94 716
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 7.07 0.5 12.64 687
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 6.41 0.9 11.46 562
4 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 5.94 1.8 10.62 470
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 6.18 1.3 11.88 603
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 6.06 -1.2 11.64 593
3 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 5.60 0.7 10.76 491
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web