31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Kobiety

 

[K30]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 7.74 - 7.74 401
 

[K35]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecka Anna 1986-04-10 TEAM MIOTACZY KALISZ POL 10.85 - 10.85 593
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 8.90 - 8.90 473
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 8.10 - 8.10 424
4 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 7.92 - 7.92 412
5 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 7.64 - 7.64 395
 

[K40]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 9.80 - 10.47 570
2 Paprocka Dorota 1980-11-13 Zantyr Sztum POL 9.64 - 10.30 559
3 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck POL 8.65 - 9.25 494
4 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 8.44 - 9.02 480
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 8.23 - 8.80 467
6 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 7.93 - 8.48 447
7 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew POL 7.86 - 8.40 442
8 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 7.80 - 8.34 438
9 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 6.36 - 6.80 344
- Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR DNS - DNS 0
 

[K45]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 10.93 - 13.40 751
1 Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10 LTU 8.81 - 10.80 590
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 8.17 - 10.01 541
 

[K50]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr UKR 13.09 - 15.94 909
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 12.37 - 15.06 854
2 Valiuliene Edita 1967-02-09 Šiauliai LTU 11.49 - 13.99 787
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 11.09 - 13.50 757
3 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 10.60 - 12.91 720
6 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 9.09 - 11.07 607
7 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 8.87 - 10.80 590
 

[K55]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 10.63 - 14.84 840
2 Rosetska Natalia 1966-01-24 Kiev UKR 9.96 - 13.91 782
2 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 9.18 - 12.82 715
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 8.12 - 11.34 623
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne POL DNS - DNS 0
 

[K65]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 8.50 - 15.61 888
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 8.04 - 14.77 836
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 7.70 - 14.14 797
- Zuzulia Iryna 1954-04-26 Kiev UKR DNS - DNS 0
 

[K70]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 9.96 - 20.98 1223
2 Kazlauskiene Genovaite 1950-01-10 7ir10 LTU 9.45 - 19.91 1156
 

[K75]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 6.80 - 16.43 939
 

[K80]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 7.01 - 19.43 1126
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 4.72 - 13.08 731
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL 5.28 - 5.28 250
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web