31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Mężczyźni

 

[M35]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 17.10 - 17.10 946
2 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 14.78 - 14.78 807
3 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 14.16 - 14.16 769
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 13.79 - 13.79 747
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 8.98 - 8.98 461
 

[M40]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 16.09 - 17.06 943
2 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 13.36 - 14.16 769
3 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 13.20 - 13.99 759
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.11 - 12.84 691
5 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 12.01 - 12.73 684
6 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 8.90 - 9.43 488
7 Witkowski Bartosz 1978-01-11 Masters La SGH POL 7.30 - 7.74 388
- Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL DNS - DNS 0
 

[M45]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 12.46 - 14.72 803
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 12.21 - 14.42 785
3 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 11.57 - 13.67 740
4 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 9.79 - 11.56 614
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 8.81 - 10.41 546
- Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL DNF - DNF 0
 

[M50]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 12.83 - 15.35 841
2 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze POL 12.68 - 15.17 830
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 12.60 - 15.07 824
4 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 12.48 - 14.93 816
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.21 - 13.41 725
6 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 8.68 - 10.38 544
7 Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL 8.09 - 9.68 503
- Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL DNF - DNF 0
 

[M55]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 12.39 - 16.52 911
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 11.86 - 15.81 868
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 11.52 - 15.36 841
4 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 10.88 - 14.50 790
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 10.20 - 13.60 736
6 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 9.68 - 12.90 694
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL DNF - DNF 0
 

[M60]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 13.33 - 18.07 1004
2 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 12.46 - 16.89 933
3 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 11.64 - 15.78 866
4 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 11.18 - 15.16 829
5 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza POL 11.13 - 15.09 825
6 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 10.87 - 14.74 804
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 7.74 - 10.49 551
- Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Bad Salzungen DEU DNF - DNF 0
 

[M65]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 13.40 - 20.24 1134
2 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 12.97 - 19.59 1095
3 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 12.38 - 18.70 1042
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 12.33 - 18.63 1037
5 Lahunov Mykhailo 1955-02-23 Smila UKR 11.94 - 18.04 1002
5 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 10.32 - 15.59 855
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 9.97 - 15.06 823
7 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL DNS - DNS 0
8 Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno POL DNS - DNS 0
9 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL DNS - DNS 0
 

[M70]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 13.93 - 20.97 1178
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 13.15 - 19.80 1108
3 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 12.78 - 19.24 1074
4 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 11.51 - 17.33 959
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 10.83 - 16.30 898
6 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 10.41 - 15.67 860
7 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 10.38 - 15.63 857
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 10.08 - 15.17 830
9 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 9.68 - 14.57 794
10 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 9.37 - 14.11 766
11 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 8.80 - 13.25 715
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
- Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL DNS - DNS 0
 

[M75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 11.64 - 19.52 1091
2 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 10.94 - 18.35 1021
3 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 10.82 - 18.15 1009
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 10.79 - 18.10 1006
5 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 8.27 - 13.87 752
6 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 6.32 - 10.60 557
 

[M80]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 13.06 - 24.41 1386
2 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL 10.40 - 19.44 1086
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 9.97 - 18.63 1037
4 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 9.48 - 17.72 983
5 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 9.06 - 16.93 935
6 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 8.12 - 15.18 830
7 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 7.82 - 14.61 796
- Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock POL DNS - DNS 0
 

[M85]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 6.22 - 13.74 744
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 6.09 - 13.45 727
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web