30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - rzut dyskiem - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław 43.11 - 43.11 732
2 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA 42.96 - 42.96 729
3 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice 40.77 - 40.77 688
4 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła 40.57 - 40.57 685
5 Piotrowski Kamil 1984-12-18 UKL Feniks Świdwin 31.78 - 31.78 520
6 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo 28.98 - 28.98 468
- Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice 39.58 - 39.58 666
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 35.51 - 35.51 590
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew 34.42 - 34.42 570
4 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot 33.12 - 33.12 545
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg 27.56 - 27.56 442
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 35.19 - 38.53 646
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 34.91 - 38.22 641
3 Pągowski Andrzej 1970-11-08 blonie 34.00 - 37.23 622
4 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew 32.56 - 35.65 593
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 31.87 - 34.89 578
6 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań 28.55 - 31.26 511
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin 42.32 - 45.65 780
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok 39.80 - 42.93 729
3 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin 39.34 - 42.44 720
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 38.19 - 41.20 696
5 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie 27.43 - 29.59 480
6 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 26.70 - 28.80 465
7 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. 26.49 - 28.57 461
8 Dziełak Robert 1970-01-23 LIDER Grodzisk Maz. 23.70 - 25.57 405
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin 44.54 - 53.56 928
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice 36.70 - 44.13 751
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 27.70 - 33.31 549
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna 48.87 - 54.61 948
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra 44.22 - 49.41 850
3 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko 42.84 - 47.87 821
4 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz 38.75 - 43.30 736
5 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 38.20 - 42.68 724
6 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo 33.62 - 37.57 628
7 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa 33.02 - 36.90 616
8 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów 22.96 - 25.66 406
9 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów 19.17 - 21.42 328
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 37.97 - 47.30 811
2 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze 37.02 - 46.12 789
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława 33.32 - 41.51 702
4 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin 28.36 - 35.33 587
5 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot 26.67 - 33.22 547
6 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard 19.25 - 23.98 375
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin 40.28 - 55.94 973
2 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa 34.24 - 47.55 815
3 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce 32.29 - 44.84 765
4 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot 30.49 - 42.34 718
5 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź 28.99 - 40.26 679
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. 28.72 - 39.88 672
7 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź 28.67 - 39.81 670
8 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała 28.51 - 39.59 666
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 27.45 - 38.12 639
10 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 27.36 - 37.99 636
11 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań 27.03 - 37.54 628
12 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice 25.52 - 35.44 589
13 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 25.41 - 35.29 586
14 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa 19.49 - 27.07 433
- Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice NM - NM 0
- Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań NM - NM 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 34.17 - 52.90 916
2 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn 33.60 - 52.02 899
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 28.78 - 44.56 759
4 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 27.78 - 43.01 730
5 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 27.24 - 42.17 715
6 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 25.98 - 40.22 678
7 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 24.55 - 38.01 637
8 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy 23.52 - 36.41 607
9 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów 18.50 - 28.64 462
10 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań 17.46 - 27.03 432
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna 26.55 - 45.83 783
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot 20.50 - 35.38 588
3 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz 17.62 - 30.41 495
- Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice 14.02 - 28.62 462
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 14.01 - 28.60 461
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com 0.00 - 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web