31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - rzut dyskiem - Wszyscy

 

[K35]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecka Anna 1986-04-10 TEAM MIOTACZY KALISZ POL 45.23 - 45.23 764
2 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 24.88 - 24.88 388
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 21.14 - 21.14 319
4 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 20.11 - 20.11 300
- Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL DNS - DNS 0
 

[K40]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck POL 27.23 - 28.86 461
2 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 24.78 - 26.26 413
3 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 23.00 - 24.37 378
4 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 22.65 - 24.00 371
5 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 20.97 - 22.22 339
6 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR 20.54 - 21.77 330
6 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 20.00 - 21.19 320
7 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 15.64 - 16.57 235
 

[K45]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Marzena 1975-04-14 LKS Polkowice POL 18.62 - 22.30 340
2 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec POL 15.30 - 18.32 267
3 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 14.42 - 17.27 248
 

[K50]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr UKR 39.73 - 53.75 923
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 36.80 - 49.79 849
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 36.45 - 49.32 840
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn POL 30.02 - 40.62 678
4 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 29.67 - 40.14 669
5 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 22.76 - 30.79 497
6 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 14.56 - 19.70 292
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY POL DNS - DNS 0
 

[K55]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosetska Natalia 1966-01-24 Kiev UKR 30.13 - 46.06 779
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 23.68 - 36.20 596
2 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 18.82 - 28.77 459
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 18.37 - 28.08 447
4 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia POL 13.93 - 21.30 322
 

[K60]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 13.82 - 23.87 369
 

[K65]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 26.55 - 51.83 887
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 16.02 - 31.27 505
- Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL DNS - DNS 0
- Zuzulia Iryna 1954-04-26 Kiev UKR DNS - DNS 0
 

[K70]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K75]    0,75 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 14.37 - 35.81 589
 

[K80]    0,75 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 14.10 - 39.71 661
 

[M35]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 43.92 - 43.92 747
2 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 42.20 - 42.20 715
3 Malinowski Dawid 1985-12-05 AZS UMCS Lublin POL 41.49 - 41.49 702
4 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 40.62 - 40.62 685
 

[M40]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 36.80 - 36.80 614
2 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL 36.75 - 36.75 613
3 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 34.57 - 34.57 572
4 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 18.95 - 18.95 282
 

[M45]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 38.14 - 41.76 707
2 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 31.23 - 34.19 565
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 31.11 - 34.06 563
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 29.75 - 32.57 535
5 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL 29.33 - 32.11 527
 

[M50]    1,50 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 39.52 - 42.63 723
2 Merta Dariusz 1968-07-03 Brzeszcze POL 39.16 - 42.24 716
3 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 38.86 - 41.92 710
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 37.11 - 40.03 674
5 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 36.72 - 39.61 667
6 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 36.62 - 39.50 665
7 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 36.13 - 38.97 655
8 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 35.40 - 38.19 640
9 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik POL 25.68 - 27.70 444
 

[M55]    1,50 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 46.66 - 56.11 976
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 38.27 - 46.02 787
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 35.40 - 42.57 722
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 32.55 - 39.14 658
5 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 28.52 - 34.30 567
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 28.00 - 33.67 556
7 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 25.66 - 30.86 503
8 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL 19.66 - 23.64 369
 

[M60]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 49.89 - 55.75 970
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 44.45 - 49.67 855
3 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 38.25 - 42.74 725
4 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 36.15 - 40.39 681
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 34.36 - 38.39 644
6 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters La SGH POL 25.58 - 28.58 461
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 24.67 - 27.57 442
 

[M65]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 44.16 - 55.01 956
2 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 37.87 - 47.17 808
3 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 37.75 - 47.03 806
4 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 35.74 - 44.52 759
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 34.52 - 43.00 730
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 29.34 - 36.55 609
7 Centkowski Romuald 1955-03-08 AZS UWM Olsztyn POL 28.20 - 35.13 583
8 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 28.07 - 34.97 580
9 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 27.22 - 33.91 560
- Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno POL DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL DNS - DNS 0
 

[M70]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 39.90 - 55.41 963
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 37.80 - 52.49 908
3 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 37.24 - 51.72 894
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 33.03 - 45.87 784
5 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 31.57 - 43.84 746
6 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 31.11 - 43.20 734
7 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 30.66 - 42.58 722
8 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 29.26 - 40.63 686
9 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 28.00 - 38.88 653
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
- Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL DNS - DNS 0
- Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL DNS - DNS 0
- Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL DNS - DNS 0
 

[M75]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 33.65 - 52.10 901
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 29.88 - 46.26 791
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 29.40 - 45.52 777
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 26.55 - 41.10 694
5 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 25.55 - 39.56 666
6 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 24.97 - 38.66 649
7 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 22.44 - 34.74 576
 

[M80]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 33.25 - 57.39 1001
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 24.60 - 42.46 720
3 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 23.89 - 41.23 697
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0
 

[M85]    1,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 12.51 - 25.54 404
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysiuk Kamil 1988-03-28 Białystok POL 40.03 - 40.03 674
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web