31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - rzut oszczepem - Kobiety

 

[K30]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 31.38 - 32.18 529
 

[K35]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 34.13 - 39.78 670
2 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 26.03 - 30.34 495
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 22.36 - 26.06 415
4 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 22.11 - 25.77 410
5 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 0.00 - 0.00 0
- Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL DNS - DNS 0
 

[K40]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR 28.83 - 38.18 640
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 27.89 - 36.94 617
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 25.95 - 34.37 569
3 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 24.98 - 33.08 545
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 23.86 - 31.60 518
5 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew POL 19.40 - 25.69 408
6 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 16.79 - 22.24 345
7 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 14.42 - 19.10 287
 

[K45]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec POL 25.57 - 38.48 646
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 13.18 - 19.84 300
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[K50]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 29.99 - 43.62 742
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 25.27 - 36.76 614
3 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 23.27 - 33.85 560
 

[K55]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 35.45 - 58.60 1022
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 20.08 - 33.19 547
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 16.85 - 27.85 448
 

[K60]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 23.07 - 43.33 736
2 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 21.37 - 40.14 677
2 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 19.49 - 36.61 611
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 17.41 - 32.70 538
 

[K65]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 17.84 - 38.08 638
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 17.80 - 37.99 637
3 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 16.17 - 34.51 572
 

[K70]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 17.67 - 42.86 727
 

[K75]    400 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 13.85 - 38.18 640
 

[K80]    400 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 11.75 - 36.80 615
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 8.44 - 26.44 422
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web