31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - rzut oszczepem - Wszyscy

 

[K30]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milewska Magda 1986-07-27 Warszawa POL 31.38 - 32.18 529
 

[K35]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA POL 34.13 - 39.78 670
2 Marsop Agnieszka 1985-03-15 UKS OTRĘBUSY POL 26.03 - 30.34 495
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 22.36 - 26.06 415
4 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 22.11 - 25.77 410
5 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 0.00 - 0.00 0
- Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL DNS - DNS 0
 

[K40]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kelembet Svitlana 1976-07-14 Zhovti Vody UKR 28.83 - 38.18 640
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 27.89 - 36.94 617
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 25.95 - 34.37 569
3 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 24.98 - 33.08 545
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 23.86 - 31.60 518
5 Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew POL 19.40 - 25.69 408
6 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 16.79 - 22.24 345
7 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków POL 14.42 - 19.10 287
 

[K45]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mazur Aneta 1974-10-18 Zgorzelec POL 25.57 - 38.48 646
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 13.18 - 19.84 300
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
 

[K50]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 29.99 - 43.62 742
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 25.27 - 36.76 614
3 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 23.27 - 33.85 560
 

[K55]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 35.45 - 58.60 1022
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 20.08 - 33.19 547
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 16.85 - 27.85 448
 

[K60]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 23.07 - 43.33 736
2 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge SWE 21.37 - 40.14 677
2 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 19.49 - 36.61 611
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 17.41 - 32.70 538
 

[K65]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 17.84 - 38.08 638
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 17.80 - 37.99 637
3 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 16.17 - 34.51 572
 

[K70]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 17.67 - 42.86 727
 

[K75]    400 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 13.85 - 38.18 640
 

[K80]    400 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 11.75 - 36.80 615
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 8.44 - 26.44 422
 

[M35]    800 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 40.89 - 44.02 557
 

[M40]    800 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 50.76 - 60.04 788
2 Skrzypczak Robert 1977-02-05 Warszawa POL 43.97 - 52.01 672
3 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 41.62 - 49.23 632
4 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 39.87 - 47.16 602
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 19.00 - 22.48 249
 

[M45]    800 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Arkadiusz 1975-06-04 LKS Lubusz Słubice POL 44.92 - 58.39 764
2 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 41.20 - 53.56 694
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 40.25 - 52.32 676
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 34.68 - 45.08 572
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 30.20 - 39.26 489
6 Chromiński Piotr 1976-04-10 Rozgarty POL 26.09 - 33.91 412
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
- Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL DNS - DNS 0
 

[M50]    700 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 43.67 - 62.38 821
2 Itkowiak Robert 1969-03-29 AZS POZNAN ŚRODOWISKO POL 39.25 - 56.07 730
3 Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL 39.20 - 56.00 729
4 Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL 38.26 - 54.65 710
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 33.89 - 48.41 620
 

[M55]    700 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 41.25 - 64.75 856
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 40.48 - 63.55 838
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 40.06 - 62.89 829
4 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 40.05 - 62.87 828
5 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa POL 31.92 - 50.11 645
- Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com POL DNS - DNS 0
 

[M60]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 37.63 - 59.81 784
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 36.85 - 58.57 766
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 28.68 - 45.58 579
4 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 22.30 - 35.44 434
- Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M65]    600 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 42.64 - 74.47 996
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 38.57 - 67.36 893
3 Lahunov Mykhailo 1955-02-23 Smila UKR 37.70 - 65.84 871
3 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno POL 32.36 - 56.52 737
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 26.06 - 45.51 578
5 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 25.91 - 45.25 575
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 25.57 - 44.66 566
7 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn POL 14.22 - 24.84 283
 

[M70]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 39.15 - 75.14 1006
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 38.59 - 74.06 990
3 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński POL 35.73 - 68.57 911
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 35.21 - 67.58 897
5 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 33.69 - 64.66 854
6 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 29.29 - 56.21 732
7 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 28.89 - 55.45 721
8 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków POL 24.84 - 47.67 609
9 Kulej Wiesław 1951-06-04 Wręczyca POL 23.96 - 45.98 585
 

[M75]    500 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 28.40 - 59.90 786
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 24.97 - 52.66 681
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 24.82 - 52.35 677
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 22.45 - 47.35 605
5 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 20.63 - 43.51 550
6 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 18.33 - 38.66 480
 

[M80]    400 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 27.45 - 63.62 839
2 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 25.19 - 58.38 764
3 Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock POL 23.02 - 53.35 691
4 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 22.28 - 51.64 667
5 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 16.82 - 38.98 485
- Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt POL DNS - DNS 0
 

[M85]    400 g

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 10.74 - 28.78 339
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web