30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Wyniki konkurencji - rzut oszczepem - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 Pruszków 17.18 - 20.02 304
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. 16.98 - 19.79 299
3 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk 15.03 - 17.52 258
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY 27.73 - 36.73 613
2 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice 26.56 - 35.18 584
3 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 25.48 - 33.75 558
4 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy 24.09 - 31.90 524
5 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek 22.22 - 29.43 478
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 24.67 - 37.13 621
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów 14.89 - 22.41 348
3 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów 13.54 - 20.38 310
4 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 11.16 - 16.80 244
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn 21.56 - 31.36 514
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 19.61 - 32.42 533
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 17.98 - 38.38 644
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 15.51 - 33.11 546
3 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz 10.38 - 22.16 343
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 7.61 - 16.24 234
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawłowska Regina 1950-06-18 SSR 'START' Poznań 11.57 - 28.06 452
- Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań DNS - DNS 0
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań 9.14 - 28.63 463
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła 44.31 - 47.70 610
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice 42.07 - 45.29 575
3 Piotrowski Kamil 1984-12-18 UKL Feniks Świdwin 41.89 - 45.09 572
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA 40.28 - 43.36 548
- Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew 46.36 - 54.84 713
2 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie 37.88 - 44.81 568
3 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 32.75 - 38.74 481
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg 28.61 - 33.84 411
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów 24.09 - 28.50 335
- Pluciński Wojciech 1979-05-12 nie zrzeszony DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew 41.69 - 54.19 703
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 41.10 - 53.43 692
3 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka 41.03 - 53.33 691
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 37.75 - 49.07 630
5 Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino 34.81 - 45.25 575
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 42.00 - 60.00 787
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie 38.92 - 55.60 724
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 29.93 - 42.76 539
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. 28.32 - 40.46 506
5 Dziełak Robert 1970-01-23 LIDER Grodzisk Maz. 26.18 - 37.40 462
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 40.91 - 64.22 848
2 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 39.25 - 61.61 810
3 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice 34.54 - 54.22 704
4 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 33.95 - 53.29 690
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 30.87 - 48.46 621
6 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 21.32 - 33.47 406
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków 37.75 - 60.00 787
2 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów 36.73 - 58.37 763
3 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo 28.47 - 45.25 575
4 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań 27.67 - 43.98 556
5 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice 24.29 - 38.60 479
6 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów 20.67 - 32.85 397
7 Zajko Andrzej 1958-05-01 Rzeszów 14.50 - 23.04 257
- Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 44.54 - 77.79 1044
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków 39.18 - 68.43 909
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin 29.93 - 52.27 676
4 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 29.51 - 51.54 665
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława 27.02 - 47.19 603
- Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze NM - NM 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
0 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin DNS - DNS 0
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 41.32 - 79.30 1066
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola 38.56 - 74.00 989
3 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin 37.06 - 71.13 948
4 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań 33.62 - 64.52 852
5 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice 32.77 - 62.89 829
6 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź 28.17 - 54.06 701
7 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa 22.17 - 42.55 536
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań 28.55 - 60.21 790
2 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 28.33 - 59.75 783
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice 26.92 - 56.77 740
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 25.01 - 52.75 683
5 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 21.08 - 44.46 563
6 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 0.00 - 0.00 0
- Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt 25.39 - 58.84 770
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna 22.01 - 51.01 657
3 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz 14.20 - 32.91 398
- Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 18.86 - 50.53 651
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice 12.29 - 32.93 398
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 11.61 - 11.61 149
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web