31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - rzut młotem - Wszyscy

 

[K40]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 30.68 - 34.18 498
2 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy POL 25.16 - 28.03 396
 

[K45]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 31.63 - 38.93 577
2 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 14.66 - 18.04 230
 

[K50]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 38.37 - 45.18 681
2 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnepr UKR 31.00 - 36.50 537
2 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 22.88 - 26.94 378
 

[K55]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 33.99 - 44.21 665
2 Rosetska Natalia 1966-01-24 Kiev UKR 30.32 - 39.44 586
2 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 21.90 - 28.49 403
3 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 20.76 - 27.00 379
 

[K65]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 26.48 - 42.04 629
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 21.05 - 33.42 485
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 20.91 - 33.19 481
- Zuzulia Iryna 1954-04-26 Kiev UKR DNS - DNS 0
 

[K70]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 23.21 - 40.70 607
2 Kazlauskiene Genovaite 1950-01-10 7ir10 LTU 20.91 - 36.67 539
 

[K75]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL 19.87 - 38.50 570
 

[K80]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 20.16 - 43.15 647
 

[M35]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 Bobowo POL 43.64 - 43.64 608
2 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 42.82 - 42.82 595
3 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 41.13 - 41.13 569
- Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
 

[M40]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 38.64 - 42.86 596
2 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 32.93 - 36.53 497
3 Witkowski Bartosz 1978-01-11 Masters La SGH POL 17.71 - 19.64 236
 

[M45]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 40.27 - 49.57 701
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 39.21 - 48.27 680
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 35.56 - 43.77 610
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 27.93 - 34.38 464
 

[M50]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 64.59 - 80.23 1183
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 37.70 - 46.83 658
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 34.41 - 42.74 594
- Grzegorek Tomasz 1971-03-25 Warka POL DNS - DNS 0
 

[M55]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 39.98 - 55.12 788
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 34.28 - 47.26 665
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKSBolesłavia Bolesławiec POL 34.27 - 47.24 664
4 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 33.58 - 46.29 650
5 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 33.13 - 45.67 640
6 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 24.58 - 33.89 456
 

[M60]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 41.98 - 58.63 843
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 38.67 - 54.01 770
3 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 34.12 - 47.66 671
4 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 Bad Salzungen DEU 33.18 - 46.34 650
4 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 19.09 - 26.66 344
5 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 13.98 - 19.53 234
 

[M65]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 44.65 - 69.22 1009
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 41.91 - 64.97 942
3 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 38.63 - 59.88 862
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 37.99 - 58.89 847
5 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 34.98 - 54.23 774
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 32.55 - 50.46 715
7 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 30.14 - 46.72 656
8 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 29.57 - 45.84 642
- Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[M70]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 47.34 - 72.85 1066
2 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 42.87 - 65.97 958
3 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź POL 37.48 - 57.68 828
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 37.03 - 56.99 817
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 36.19 - 55.69 796
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
 

[M75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 W-MKLA Masters Olsztyn POL 47.60 - 81.30 1200
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 29.34 - 50.11 709
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 28.84 - 49.26 696
4 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA POL 28.73 - 49.07 693
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Przegląd Sportowy POL 17.89 - 30.56 405
- Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL DNS - DNS 0
 

[M80]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 38.02 - 72.07 1054
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 32.25 - 61.13 882
3 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 PKWLA Sopot POL 29.78 - 56.45 808
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 21.20 - 40.19 554
5 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 20.11 - 38.12 522
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL DNS - DNS 0
 

[M85]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice POL 15.32 - 34.11 460
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Marchlewski Szymon 1997-01-01 MLKS Chełmno Nadwiślanin POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web